Skocz do zawartości

Star Fox Zero


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

Mi się podobało mimo, że nie jestem fanem serii. Grafika w sekcji gdzie popyla się czołgiem po pustyni wygląda nieźle. Ciekawie zapowiadają się różne typy pojazdów i związane z tym szukanie secretsów :) Cała konferencja mnie całkowicie załamała ale Star Foxa się nie czepiam.

Odnośnik do komentarza

Trudno żeby ten Star Fox wyglądał jak Battlefront skoro wychodzi na znacznie słabszej konsoli a na jego produkcję przeznaczono pewnie 1/10 budżetu tego co wydaje EA. Sin and Punishment 2 to top 5 najlepszych shooterów ostatniej generacji a gra wyszła na Wii w 480p.

 

Tak tylko kwestia tego iż jak się okazało z wywiadów, gra pierwotnie istniała jako prototyp na Wii to raz, dwa Platinum Games nie było związane z projektem od samego początku tylko od niedawna ta ekipa wzięła na bary poprawę przede wszystkim grafiki gdzie sam Miyamoto wspomina iż wybrali Platinum ze względu na rezultaty graficzne w Bayo 2, wieloletnią współprace z Kamiyą i liczą iż do premiery grę znacząco podrasują graficznie. Dlatego też nie ma nigdzie loga Platinum Games na trailerach itp. skoro od niedawna maczają w tym palce. 

 

Dodatkowo pokazuje iż NIntendo w ogóle nie przygotowało się do wkroczenia w erę konsoli HD. Co chwilę mówią o znacznie większych zasobach niż za czasów Wii i nie spodziewali się tak sporego przeskoku w ilości potrzebnych ludzi i pracy włożonej w projekt jeżeli ma dalej to być sygnowane logiem Big N.

I jest w tym jakiś sens bo za czasów poprzedniej generacji jedynie pamiętam iż Capcom i Konami potrafili już od pierwszych lat pokazać na co ich stać gdzie reszta Japońskich devów miała spory problem do przeskoczenia w grafikę HD a gdzie na handheldach dalej tworzyli perełki. Nintendo jak ogólnie sobie z tym poniekąd radzi tak widać że zajmuje im to dwa razy więcej czasu niż sami zakładali (o funduszach już nawet nie wspomnę).

Edytowane przez chrno-x
Odnośnik do komentarza

Mi się podobało mimo, że nie jestem fanem serii. Grafika w sekcji gdzie popyla się czołgiem po pustyni wygląda nieźle. Ciekawie zapowiadają się różne typy pojazdów i związane z tym szukanie secretsów :) Cała konferencja mnie całkowicie załamała ale Star Foxa się nie czepiam.

 

A ja niestety się mocno rozczarowałem bo wreszcie liczyłem na coś pokroju genialnego Adventures z GCN. A tu du.pa. Znowu samo latanie stateczkiem i to jeszcze w jak ubogim stylu.

Odnośnik do komentarza

Cóż pierwotnie nawet i Rare nie zamierzało stworzyć takiego Star Fox'a na GCN. Pierwotnie gra nazywała się Dinosaur Planet ale konwencja gry tak bardzo z podobała się MIyamoto iż nakazał Brytolom przekształcić ją w nowego Star Foxa. Miyamoto w ogóle ma jakiś odchył względem tej serii. Niby taka świetna, niby tworzą prototyp na każdą konsole ze Star Foxem a kompletnie Miyamoto nie ma pomysłu na serie i traktuje ją jak bezpańskiego kota z którym nie wie co zrobić (podobnie w sumie jest z Metroidem). Niech w końcu przejrzą na oczy i zaczną słuchać fanów, jakoś wiele firm na tym zyskało. No ale skoro uważają iż wiedzą lepiej w jakie odsłony chcemy grać to ok....sam szczerze przywitałbym z chęcią nowego Star Fox Adventures tworzony czy to przez Platinum Games (ze świetnym systemem walki) czy od Retro Studios (bardziej przygodowy charakter z ew. miejscówkami dla Awringa czy czołgu).  Dla chcącego nic trudnego ale skoro wychodzi nowa Zelda na 3DS'a a samo Big N nie wie nawet w którym miejscu w historii serii ta część jest ulokowana to powodzenia życzę....

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Gość DonSterydo

Chwilami w drugiej połowie trailera wygląda pod względem rozgrywki fajnie, ale wizualnie to chyba Other M na WiiU lepiej wygląda. Za 10$ może jeszcze ktoś z ciekawości kupi w cyfrowej dystrybucji.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Ja tam po cichu liczę jeszcze że Platinum Games zrobi swoje i przez ten czas odpicują graficznie ten tytuł (bo inaczej po co ściągać ekipę od Bayo aby zajęła się tytułem od strony graficznej ponad pół roku przed premierą?). Wiadomo że pewnie nie ma na co liczyć ale może?...

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.