Skocz do zawartości

Rodea the Sky Soldier


kazuyoshi

Rekomendowane odpowiedzi

Zapowiada się kozak, któremu jak najbardziej należy sie osobny temat.

 

https://www.youtube.com/watch?v=AD0YjOX3tjY

 

https://www.youtube.com/watch?v=qG8LP4UoX0s

 

Kid Icarus Uprising i Nights into Dreams się podobały? - taaaak.

Kid icarus Uprising i Nighs into Dreams były kaozackimi grami - no baaaaa,.................  tu może być podobnie.

Edytowane przez kazuyoshi
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Czekam od czasów zapowiedzi wersji na Wii i 3DS'a i nigdy się niestety nie doczekałem, mam nadzieje że teraz będzie inaczej i będę latał po niebiosach słysząc japonski VA. Widać że jest to przeskok z Wii na Wii U a nie jako pełnoprawnie pisanie gra pod Wii U ale nie przeszkadza mi to ani trochę, liczyć się będzie gameplay a tutaj widać że Yuji Naka się postarał jak za czasów Sonic Adventure ;-]

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Za sprawą NIS America gra ukaże się w Europie jesienią. W planach jest wersja na Wii U i 3DS-a, ale NIS chce też, o ile będzie to możliwe, zlokalizować pierwowzór z Wii, który jest oryginalną wizją Naki pozbawioną elementów systemu rozwoju i jakichś tam innych rzeczy. Gdyby do tego doszło wersje z Wii i Wii U sprzedawane byłyby razem, czyli tak jak w Japonii.

 

Oficjalna strona: http://nisamerica.com/games/rodea-the-sky-soldier/

Odnośnik do komentarza

No i w końcu się doczekam, uważam że w Rodea czuć twórczość Naki na kilometr i mam nadzieje że udowodni jak to się jeszcze potrafi gry robić bo to co Sega robi z jego dzielem w postaci tasiemcowych Soniców woła o pomste do nieba. Aczkolwiek nie powiem, bardziej jarałem się nią za czasów Wii ale narzekać nie będę :-]

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...

Czy ktoś może potwierdzić iż któryś z naszych rodzimych sklepów posiada wydanie z wersją na Wii? Gra pojawiła się w konsoleigry oraz Ultimie ale nie ma jednoznacznie informacji iż posiadają takie egzemplarze (a na takim najbardziej mi zależy)...

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Szczerze dostaje takie same oceny co nowy Fatal Frame (w skrócie gra dobra ale dla wielu ocena 7 to crap). Swojej kopii jeszcze nie otrzymałem ale wedle właśnie recek najwięcej problemów stanowi (ponownie) kamera i to że tytuł jest podobno trudny (co się naczytałem że to też jest wada). W tygodniu zamawiam swoją kopiie chyba z KiG tak więc się okażę (aczkolwiek najbardziej jaram się wersją na Wii bo to nad nią pracował Naka). 

Odnośnik do komentarza

Szczerze dostaje takie same oceny co nowy Fatal Frame

 

Bliżej jej ocenami do Devil's Third a niżeli Project Zero. http://www.metacritic.com/game/wii-u/rodea-the-sky-soldier

 

No i jest sporo opinii, że wersja Wii bije na głowę edycje z WiiU oraz 3DS, w co jestem w stanie uwierzyć po zapoznaniu się z poniższym porównaniem.

 

Odnośnik do komentarza

Ja od pierwszego trailera reklamującego wersje na Wii wiedziałem że chce w to zagrać. Zresztą zauważ że recki dotyczą wersji na Wii U lub 3DS'a, rzadko kiedy mowa jest o wersji na Wii, która jednak znacząco się różni od tego lelumpolelum na U/3DS'a.

 

P.S. właśnie złożyłem zamówienie w KiG i mam nadzieje że jeszcze załapałem się na wydanie z wersją na Wii bo inaczej szybko wersja na Wii U poleci na allegro 

Edytowane przez chrno-x
Odnośnik do komentarza

Jak grac to tylko wersje Wii. Na 3DS gierka ma 20 fpsów i mimo tego zdarza jej sie dropnąć. Wii U to 30 fpsów i to jest port wersji 3DS. Obie "nowsze" maja skopane sterowanie i sa zmienione wzgledem oryginału.

 

Za to gra na Wii lata w 60 fps i jest naprawde swietna.

Odnośnik do komentarza

Zresztą wersja na Wii to jedna z tych gier na to małe cudeńko, które naprawdę wykorzystuje czujniki ruchu od Wiilota i aż chce się grać. Widać w tym rękę Naki, który chciał zrobić nową wersje Nights'a. Ciesze się cholernie ze doczekałem się tej gry bo jestem zachwycony!

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...