Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Fire Emblem Fates

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
313 odpowiedzi w tym temacie

#41 P-chan

P-chan
  • Użytkownicy
  • 437 postów

Napisano 23 January 2016 - 13:05

Ja tylko czekam, aż ta limitka się u nas pojawi w preorderach, i zamawiam, bo tylko taka edycja najnowszego FE'a mnie interesuje...

• 0

#42 Wieslaw

Wieslaw
  • Użytkownicy
  • 912 postów
  • SkądMysłowice

Napisano 25 January 2016 - 07:28

Trochę to zaskakujące i pokazuje jak bardzo Nintendo nie ogarnia Europy. Przecież w dzisiejszej zepsutej Europie najpoprawniejsze by było gdyby zostawili lesbijstwo w grze. A może nie chcą po prostu psuć swojego obrazu (Nintendo) w Europie - familijnej konsoli z platformówkami i gokartami.

Dla mnie to bez różnicy, nie mam nic do orientacji ludzi ale uważam, że ostatnio na siłę się wkłada do filmów i gier przedstawicieli homo-orientacji i tworzy nienaturalny obraz proporcji całej populacji. Oby tylko nie umknęły żadne niuanse fabularne przy konwersji.

• 0

#43 chrno-x

chrno-x
  • Użytkownicy
  • 2052 postów

Napisano 25 January 2016 - 16:58

Już Nintendo wydało drugie oświadczenie gdzie informowało iż będzie można mieć partnera/rke tej samej płci co bohater. Jak chcesz mieć beke to popatrz na DoAX3 które nie wychodzi na Zachodzie ze względu jaka (pipi)burza się dzieje xD

• 0

#44 Paliodor

Paliodor
  • Premium Member
  • 7124 postów

Napisano 25 January 2016 - 17:13

Już Nintendo wydało drugie oświadczenie gdzie informowało iż będzie można mieć partnera/rke tej samej płci co bohater. Jak chcesz mieć beke to popatrz na DoAX3 które nie wychodzi na Zachodzie ze względu jaka (pipi)burza się dzieje x

Zawsze mam beke z tego,że jakiś wydawca nie wypuszcza gierki na zachodzie bo boi sie o potencjalny szum i hejty robione przez te różnych śmiesznych SJW. Z DoaX3 to Tecmo dało tym bardziej ciała bo z tego co sprawdzałem to tam jakiegoś szalenie kontrowersyjnego stuffu nie ma, no ale chociaż gierkę w azji po ang wydali więc kto chce to sobie chociaż z tamtego rejonu sprowadzi.

• 0

#45 Kasias

Kasias
  • Użytkownicy
  • 1364 postów

Napisano 25 January 2016 - 18:53

Już Nintendo wydało drugie oświadczenie gdzie informowało iż będzie można mieć partnera/rke tej samej płci co bohater. Jak chcesz mieć beke to popatrz na DoAX3 które nie wychodzi na Zachodzie ze względu jaka (pipi)burza się dzieje x

Zawsze mam beke z tego,że jakiś wydawca nie wypuszcza gierki na zachodzie bo boi sie o potencjalny szum i hejty robione przez te różnych śmiesznych SJW. Z DoaX3 to Tecmo dało tym bardziej ciała bo z tego co sprawdzałem to tam jakiegoś szalenie kontrowersyjnego stuffu nie ma, no ale chociaż gierkę w azji po ang wydali więc kto chce to sobie chociaż z tamtego rejonu sprowadzi.

Ludzie naprawdę tego nie czają xD DoAEx3 nie wyjdzie na Zachodzie, bo centralną postacią, którą się w tej grze "bawimy", jest Mary Rose, która ma ewidentnie lat 14, choć na papierze w uniwersum DoA odpowiednio więcej. Co ciekawe, dziewczęta do gry wybierane były na drodze głosowania i - co jest szokujące - jedna z najnowszych postaci, czyli Mary Rose, wygrała nad znaną resztą stawki z dużą przewagą xD

Co do tej sytuacji, to N powinno olewać takie bzdury.

• 0

#46 vAHeR

vAHeR
  • Użytkownicy
  • 30 postów

Napisano 23 February 2016 - 20:22

Pojawiły się już  w sieci. amerykańskie recenzje Fire Emblem Fates. Na Metacritic Birthright ma 88%, a Conquest 89%, czyli jest bardzo dobrze. Głównie zachwalane są zmiany w mechanice rozgrywki, fabuła oraz poprawiona grafika ,natomiast z minusów widać głównie narzekanie na kiepską lokalizacje. Mam ogromny niedosyt FE, i mimo iż dopiero parę dni temu ukończyłem Awekening, to ciągle jest mi mało i zniecierpliwiony oczekuję premiery u nas :(

• 0

#47 Zeratul

Zeratul

Growy Markiz

• Premium Member
  • 4627 postów

Napisano 23 February 2016 - 20:43

W sobote prawie kupilem 3DS z limitowanej edycji... caly czas sie nad nim zastanawiam, ale chyba jeszcze poczekam.

• 0

#48 chrno-x

chrno-x
  • Użytkownicy
  • 2052 postów

Napisano 23 February 2016 - 21:09

Pochwal się jakiś to model?  :Coolface: Ja czekam na tą specjalną edycję ze wszystkimi odsłonami ale jeżeli NoE się wypnie lub będzie w ciul trudno dostępne to łyka, Birthright i cyfrowy Revelation :sir:

• 0

#49 Shen

Shen
  • Użytkownicy
  • 14984 postów

Napisano 03 March 2016 - 23:34

20 maj, limitka ze steelbookiem i wszystkimi trzema scenariuszami na jednym karcie :obama: must have dla mnie
  • 0

#50 Starh

Starh
  • Użytkownicy
  • 2329 postów

Napisano 03 March 2016 - 23:49

Jak będą gdzieś preordery to dawać znać Panowie, bo pewnie ilość sztuk będzie mocno ograniczona ;(

Użytkownik Starh edytował ten post 03 March 2016 - 23:51

• 0

#51 Shen

Shen
  • Użytkownicy
  • 14984 postów

Napisano 03 March 2016 - 23:53

Cos pieknego, lubie te steelbooki z 3ds, mam od poków i zeldy, to bedzie trzeci. No tutaj bym nie czekał, w stanach sie preordery rozeszły długo przed premiera.
  • 0

#52 Starh

Starh
  • Użytkownicy
  • 2329 postów

Napisano 04 March 2016 - 00:00

Cos pieknego, lubie te steelbooki z 3ds, mam od poków i zeldy, to bedzie trzeci. No tutaj bym nie czekał, w stanach sie preordery rozeszły długo przed premiera.

Najlepsze jest to, że amazon przepraszał wiele osób, bo ich zamówienia zostały cofnięte (brak edycji). 

• 0

#53 Starh

Starh
  • Użytkownicy
  • 2329 postów

Napisano 06 March 2016 - 21:50

http://www.gameware....asize=DS3-FIEMC

90 euro w Austrii i wszystko się rozeszło :olo:

• 0

#54 Shen

Shen
  • Użytkownicy
  • 14984 postów

Napisano 06 March 2016 - 22:01

Cholera wie czy tak sobie wystawili, jak to na allegro mozna bylo juz dawno wyrwac Final Fantasy XV bez daty premiery, czy dostali oficjalny cynk.
Rayos miał dzwonic do dystrybutora, czekam na info nadal.
  • 0

#55 Rayos

Rayos

Nintendozbok 2016 http://goo.gl/hIZl65

• Premium Member
  • 10830 postów

Napisano 06 March 2016 - 22:04

Miałem? :obama: ok, jutro zadzwonię i spytam o cenę
  • 0

#56 Shen

Shen
  • Użytkownicy
  • 14984 postów

Napisano 06 March 2016 - 22:06

Nie cene, tylko kiedy dadza jakies info do sklepow zeby mozna bylo sobie zaklepac. Cena to nie gra roli ;p
  • 0

#57 Starh

Starh
  • Użytkownicy
  • 2329 postów

Napisano 06 March 2016 - 22:28

Coś mi się wydaje, że tak z 350-400zł to min niestety. 

• 0

#58 Shen

Shen
  • Użytkownicy
  • 14984 postów

Napisano 06 March 2016 - 22:31

Nawet nie myslalem ze taniej. Gdybys mial to kupic osobno to 2x jakies 150zł za oba scenariusze, plus trzeci w usa jest w cyfrowce za 20 dolarow.
  • 0

#59 chmurqab

chmurqab
  • Użytkownicy
  • 1278 postów

Napisano 06 March 2016 - 22:42

Miejmy nadzieję, że będzie więcej sztuk niż First Print Edition Bayonetty 2.

• 0

#60 Rayos

Rayos

Nintendozbok 2016 http://goo.gl/hIZl65

• Premium Member
  • 10830 postów

Napisano 07 March 2016 - 17:32

Czekam na info, a tymczasem trochę info z notki prasowej:

Fire Emblem Fates: Po udanej premierze w Stanach Zjednoczonych Fire Emblem
Fates nareszcie trafi do Europy 20 maja. Na graczy czekają trzy różne kampanie: mogą 
walczyć dla Hoshido w Fire Emblem Fates: Birthright, stanąć do walki razem z Nohr 
w Fire Emblem Fates: Conquest lub nie wybierać żadnej ze stron w rozszerzeniu Fire 
Emblem Fates: Revelation, które pojawi się w Nintendo eShop 9 czerwca. Już 20 maja 
zagorzali miłośnicy RPG mogą też spróbować zmierzyć się ze wszystkimi trzema 
kampaniami dzięki edycji limitowanej Fire Emblem Fates Special Edition, w skład której 
wejdą trzy gry na jednym Game Cardzie, art book (ksiązka z ilustracjami), ekskluzywne 
metalowe opakowanie SteelBook® oraz dwustronny plakat. Konsola New Nintendo 3DS 
XL Fire Emblem Fates edition** będzie miała swoją premierę tego samego dnia.

EDIT

Lulz, sekundę po napisaniu tego, dostałem maila, nie od nich, ale pośrednio mamy jakąś informację już - jeszcze CQE nie oferuje kolekcjonerki. Także stay tuned

Użytkownik Rayos edytował ten post 07 March 2016 - 17:35

• 1

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0