Skocz do zawartości

Fire Emblem Fates


Gość ragus

Rekomendowane odpowiedzi

Też chciałem tam zamówić, od nich brałem EK BSecond, ergo jakaś pewność co do sklepu...

 

No ale koniec końców zamówione 8)

 

I życzę powodzenia reszcie.

Info z menago (inne forum) 

 

Złożyłem zamówienie jak jeszcze było można w menago.pl (teraz już zablokowane), zadzwoniłem, pan powiedzial że uderzyli w sufit jeśli chodzi o ilość egzemplarzy, zweryfikują jeszcze raz ile tego będą mieli i skontaktują się mailowo.

 

Odnośnik do komentarza

Szczerze niezły bullshit (bo oczywiście rano sprawdzałem jeszcze wszystkie sklepy i nie było) ale lepiej aby nie zrobili podobnie jak z Project Zero gdzie połowa zamawiających s.rała żarem czy w ogóle limitkę dostaną. Poczekamy zobaczymy, obstawiam że jeszcze się pojawią limitki.

Odnośnik do komentarza

Szczerze niezły bullshit (bo oczywiście rano sprawdzałem jeszcze wszystkie sklepy i nie było) ale lepiej aby nie zrobili podobnie jak z Project Zero gdzie połowa zamawiających s.rała żarem czy w ogóle limitkę dostaną. Poczekamy zobaczymy, obstawiam że jeszcze się pojawią limitki.

 

srali żarem, a limitki można do dziś w większości sklepów kupić :yao: pewnie podobnie będzie z Fates

Odnośnik do komentarza

To podobno pierwszą taka sytuacja w Polszy pod względem tak szybkiej sprzedaży limitek (Nintendo). Podobno rzucili 500 sztuk na nasz kraj, ale zapewne było więcej. Zresztą czytam właśnie, że wiele osób zamówiło dwie w różnych sklpzeach dla "zabezpieczenia" - dlatego pewnie tak szybko zniknęły.

 

 

@Rayos nie byłbym tego taki pewien, w USa wiele sklepów przepraszao klientow, bo Nina za mało LE dało.

Edytowane przez Starh
Odnośnik do komentarza

Kto by się spodziewał że kupić grę od N w Polsce będzie tak trudno. Oczywiście wszystko mi uciekło jak byłem w pracy :(

 

Liczę że sklep HD market sobie coś zostawi na 'fizyczna' sprzedaż i jak tam pójdę to kupię od reki ;-)

Tak chciałem mię swojego pierwszego FE w limitce...

 

Wysłane z mojego ONE E1003 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...