Skocz do zawartości

New 3DS - temat informacyjny


Gość ragus

Rekomendowane odpowiedzi

Po dzisiejszym directcie wiemy już wszystko co trzeba wiedzieć o premierze odświeżonego 3DS'a. Myślę, że taki temat przyda się osobom, które chcą kupić 3DS'a za miesiąc.

 

1. Dostępne modele

 

a) Wersja XL

 

-czarny

-niebieski

 

b) Wersja klasyczna

 

-biały

-czarny

 

MOexveM.jpg

 

2. Data premiery

 

13 lutego 2015

 

3. Wersje w bundlach z grą (gra jest niestety cyfrowa). Premiera obu taka sama jak gołych konsol - 13 lutego 2015

 

a) Z Monster Hunterem 4

 

B7UWKZGIMAAN_Pr.jpg

 

b) Z Zeldą Majora's Mask

 

jbpJ8any4z2djg.png

 

4. Panele wymienne do, które będą dostępne w wersji klasycznej

 

B7UT9JZIUAA3eTe.png

 

5. Ekskluzywne gry:

 

a) Xenoblade
 

Którego bierzecie? Ja nadal nie wiem. Albo biały mały, albo niebieski duży.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Ja się cały czas zastanawiam, strasznie mnie kusi złota limitka XL, a z drugiej strony tylko maluch ma kolorowe guziczki :( Więc raczej XL, ale chyba jednak mały biały :)

 

Pamiętaj, że na malym możesz w przyszłości kupić majora's maskowe faceplaty :) pokazali je na direct przez chwilę, będą wyglądać jak ten plakat dołączany do eu kolekcjonerki majory 

 

 

znowu mnie ten n3DS kusi, ale "na szczęście" nie mam pieniędzy 

Edytowane przez Rayos
Odnośnik do komentarza

Kurde sam nie wiem, coraz bardziej ciągnie mnie do małego, ale z drugiej strony ten limitowany monster hunter wyglada bdb, szkoda ze nie ma czerwonego u nas :/ mam nadzieje ze w jakimś sklepie uda mi sie pomacać oba modele i wybiorę go na podstawie odczuć, niestety na 99% zakup na premiere odpada, za duzy backlog zbyt mało czasu

Odnośnik do komentarza

pare pytan nooba ktory mial 3ds raz w zyciu na dluzej w dloni na zlocie w miniony piatek:

- da sie konfrotowo grac lezac w lozku bo w takiej pozycji od zawsze ogrywam gry na przenosniakach bo 3ds rayosa wydawal mi sie cholernie niewdziewczny do grania w ten sposob

- czy wiekszy ekran i bebechy new3ds przeloza sie na wieksza rozdzielczosc wyswietlanego ekranu i jego jakosc? o ile efekt 3d mi sie bardzo podobal to sama jakosc wyswietlanego obrazu juz nie - lata swietle od tego co widze na vicie, czy new3ds cos w tej kwestii poprawi czy co gorsza pogorszy bo ta nie za wysoka rozdzilczosc bedzie generowac na wiekszym ekranie?

Odnośnik do komentarza

ja japonszczyzne kocham ponad zycie od zawsze Velsu ;) moj problem jest taki ze jej jak dotad tylko doswiadczalem na platformach playstation 

 

WiiU jako nastepna stacjonarka to juz wiele razy pisalem ze moj pewny zakup ;)

 

No spoko spoko. Poza danganem japonszczyzna na platformach Sony powoli obiera dziwne drogi...gole nastolatki, dziwaczne rpgi (nie przepadam za neptunia) a na nintendo nadal to co kiedys.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...