Skocz do zawartości

New 3DS - temat informacyjny


Gość ragus

Rekomendowane odpowiedzi

Po prostu kypq nie jest w stanie zrozumieć że ktoś może mieć inny pogląd i stara się każdemu wmówić jaki to Level-5 jest straszny gdzie firma już kilka lat temu jawnie na konferencji opisała iż stara się znaleźć IP które znajdzie miliony fanów i będzie kolejną silną 9jak nie silniejszą) marką jaką był m.in. Prof. Layton czy Inazuma Eleven. Osobiście mnie Yokai Watch się podoba bo lubię wykorzystywanie wszelakich mitologii w grach która niekoniecznie ma znaczek pegi 16/18.

 

Co do New 3DS'a już jakiś czas temu widziałem info iż rzekomo w produkcji jest remake Super Mario Sunshine 3D i Zelda Twilight Princess 3D ale osobiście chyba wolałbym aby obok tego pojawiło się coś zupełnie nowego wykorzystującego moc New 3DS'a (tak apropo Xenoblade'a). Ale pewnie wcześniej niż w okolicach TGS się nie dowiemy czy będzie więcej powodów nabycia usprawnionej wersji (sam czekam aby mieć ich więcej bo na razie nie raz kusi mnie kupno budżetowego 2DS'a choć brak nawet doczepienia drugiej gałki czy efektu 3D powstrzymują mnie od zakupu - w MGSa i MH nie widzę sensu grać bez drugiego analoga).

Odnośnik do komentarza

@Chrono-x

Dobre staro szkolne japońskie RPG? Nie. Marka przeznaczona  dla dzieci + wydana fortuna na marketing - prawdopodobnie cały zarobek jaki osiągnęli z pierwszej części gry poszedł w niego.

Czytałeś oceny które gra zebrała  po wyjściu gry. Były na  takie 5/10 .

[...]

Wtrącę się. Gdzie znalazłeś oceny tej gry? Google nie chce pomóc a japońskiego nie znam za dobrze. Pytam z ciekawości :)

Ja jedynie znalazłem Famitsu 36/40 (same 9) i Amazon.jp 4,6/5 (ponoć bardzo miarodajne źródło dla Japonii - z tym, że wiem, że tu hype narobił).

A wypowiedzi o grze są raczej pozytywne, a na pewno nie w tonie gry "5/10".

Odnośnik do komentarza

Po prostu kypq nie jest w stanie zrozumieć że ktoś może mieć inny pogląd i stara się każdemu wmówić jaki to Level-5 jest straszny gdzie firma już kilka lat temu jawnie na konferencji opisała iż stara się znaleźć IP które znajdzie miliony fanów i będzie kolejną silną 9jak nie silniejszą) marką jaką był m.in. Prof. Layton czy Inazuma Eleven. Osobiście mnie Yokai Watch się podoba bo lubię wykorzystywanie wszelakich mitologii w grach która niekoniecznie ma znaczek pegi 16/18.

Ale to rozumiem ze ktoś lubi gry skierowane dla dzieci( bo Yokai Watch jest takową) - ja po prostu nie mogę zrozumieć osób broniących  gry  której na oczy nie widzieli. Te miliony fanów to dokładnie odpowiednik milionów fanów kolejnego Assassina czy  innego COD'a.

Laytony i Inazuny - to ktoś teraz jeszcze o tych grach pamięta? Na pewno nie LEVEL-5. Skończył się marketing i skończyła się popularność.

Inspirowaną? Raczczej  stylizowaną na takową.

 

 

@Chrono-x

Dobre staro szkolne japońskie RPG? Nie. Marka przeznaczona  dla dzieci + wydana fortuna na marketing - prawdopodobnie cały zarobek jaki osiągnęli z pierwszej części gry poszedł w niego.

Czytałeś oceny które gra zebrała  po wyjściu gry. Były na  takie 5/10 .

[...]

Wtrącę się. Gdzie znalazłeś oceny tej gry? Google nie chce pomóc a japońskiego nie znam za dobrze. Pytam z ciekawości :)

Ja jedynie znalazłem Famitsu 36/40 (same 9) i Amazon.jp 4,6/5 (ponoć bardzo miarodajne źródło dla Japonii - z tym, że wiem, że tu hype narobił).

A wypowiedzi o grze są raczej pozytywne, a na pewno nie w tonie gry "5/10".

 

2chan - tam gdzie po raz pierwszy było głośno o Bravely Default, i gdzie wszyscy pisali jakie Toki to Towa jest syfne ( gdzie na zachodzie ludki bronili grę, aż do anglojęzycznej premiery). Famitsu to przekupna dziwka i sugerowanie się tam ocenami jest niewskazane. Amazon.jp to za to mega burdel - od maksymalnych ocen do minimalnych - ich słynne recki w postaci - gra gówniana, kiepskie sterowanie , 9/10 - generalnie  lepiej ich recki czytać i z większości wyciągać wady.

 

 

Odnośnik do komentarza
  • 10 miesięcy temu...

Dobrze to wygląda na konsoli jak jest rozłożone, a przecież nikt nie trzyma tak konsoli. Piszę o tym, bo zastanawiałem się nad "grzybkiem", ale wziąłem klasyczną czerwień. Co prawda w środku będzie czarno, ale na zewnątrz ładnie.
Nie wiem czemu, ale ten mi się podoba:
203420-flare.jpg
Szkoda, że NEw 3DSa takiego nie zrobili :/

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...