Skocz do zawartości

New 3DS - temat informacyjny


Gość ragus

Rekomendowane odpowiedzi

@Rayos - nakręć filmik o tym że Cię nie stać :) Zrób zbiórkę na jakimś soszjalcośtam, chętnie rzucę kilka złotych.

 

@Velius - yyy, nie zrozumiałem :) Chcesz powiedzieć że figurka jest w limitce ze złotą konsolą z Majory? :)

 

@Ragus - hehe, dokładnie. Nie wiadomo co kupić, tyle fajnych opcji. Kolorowe guziczki kuszą. Z drugiej strony XL to XL, czysta zaje.bistość.

 

Wystarczy, że zrobię zdjęcie włosów, z żalu będą mi dawać kasę 

 

Wole grac na duzym ekranie i trzymac wygodnie konsole niz fapowac do guziczkow. Zwykly to moze jest dobry jak ktos ma male dlonie.

 

Mam spore łapy a wygodnie mi się gra na GB Micro, PSP GO, 3DS Classicu. 

Odnośnik do komentarza

Patrzcie jak fajnie mają gracze w bogatym kraju, do wyboru do koloru. Wysyłka niestety tylko na terenie UK :wallbash:

http://store.nintendo.co.uk/nintendo-3ds/the-legend-of-zelda-majoras-mask-3d.list

 

Co prawda najważniejszy zestaw jest "sold out", ale i tak dla fana Zeldy oferta jest ciekawa. Miałeś rację Velius z tą statuetką.

Odnośnik do komentarza

Nie zauwazylem wiekszych roznic szczerze mowiac, owszem na malym ekranie jest lekko gladszy ekran, ale za to duzy ekran bardziej szczegolowy. Mam zarowno 3ds XL jak i 3ds classic oraz dwie wersje ocarina of time wiec pusczalem je w tym samym momencie zeby sobie poobserwowac jak to wyglada.

Edytowane przez Velius
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jak patrze na wersje na classic to nie powiem, przez to ze jest gladsza wyglada troche bardziej "żywo", ale duzy ekran to tez jest plus. Takie zdjecie dla jaj, wiem ze nic na nim nie widac bo moj telefon to (pipi), ale jak ktos bedzie serio chcial zebym strzelil fote to moge jutro lustrzanka cyknac jak zony nie bedzie w domu nie bedzie mi nad glowa mowic ze sie glupotami zajmuje:

 

296gads.jpg

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Niby premiera w lutym, a tu już się robi taki burdel że nie wiadomo co do czego. Ja czekam na jakieś oficjalne info o cenie i faktyczne preordery, a nie jakieś aukcje czy oferty że niby już zaraz wysyłają.

Odnośnik do komentarza

Kurde a jeszcze nie tak dawno z kumplem gadałem że jak cena będzie maks 900 to będzie dobrze. :( 999zł za limitkę to nie jest do końca zły deal, bo golas + gra i już cena wychodzi ta sama (mówię oczywiście o wersji xl).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...