Skocz do zawartości

Shankor

Rekomendowane odpowiedzi

Strasznie się jarałem tym darmowym upgradem, do czasu aż przeczytałem, że Win 7 Enterprise nie zalicza się do puli ;_; Akurat mam lapka, który jest zoptymalizowany pod windę 8 i 8.1, ale nie dostałem z nim systemu, więc zainstalowałem jedyny jaki mam, czyli Win 7. Tak jak czytam te Wasze posty o potężnych "kopach", to zacząłem się zastanawiać czy aby nie zainwestować w 10tke.

 

Jeżeli stac cie na podpisanie umowy z MS aby uczestniczyc w programie i móc oferować jako firma Win7 Enterprise to problemem z update nie bedziesz mial prawda ? No chyba ze jednak jest inaczej, i masz Win7 Free Cebula Edition ?

Odnośnik do komentarza

No fakt jest taki, że to Microsoft wszystkiego uczy się od Apple ;) Nawet graficzne nakładki na DOSa (z których wyewoluowały dzisiejsze systemy), zapoczątkowane lata temu też nie były pomysłem Gates'a, tylko Jobsa ;)

wiem, dlatego mnie to rozbawiło i zapytałem czego to Apple ma sie uczyc od Microsoftu, Bill włosy se na jajach wyrywa za ten darmowy system a kogo to wina?

Apple.

Odnośnik do komentarza

 

 

Apple mogłoby się od Microsoftu sporo nauczyć :)

a czego?
To było do tekstu o upgrade i optymilizacji:

nie bede otwieral tematu w mobilkach czy cos - dla mnie kozakiem jest opcja ze na takiej lumii 520 za 280zl z 512 mb ramu nawet zainstalujesz win10 ze wszystkimi jego bajerami

 

obecny juz winphone8.1 bardzo dobrze dziala nawet na mniej dopasionych telefonach

Apple po każdym updejcie softu, spowalnia mojego iPada, a u Ms, na odwrót. Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza

CD-Keya dostałem od brata, skąd go miał - nie wiem. W każdym razie windę mam oryginalną :>

Musze cie zasmucic, ale twoja winda nie jest oryginalna w oczach MS i kwestii prawnej.

Installujac licencje przeznaczona pod firme (i to w dodatku konkretna) na domowy uzytek lamiesz warunki licencji i twoja winda (mimo, ze update chodza) w razie kontroli (watpie aby sie taka odbyla i tak) przelozy sie na "pirata".

To tak gwoli scislosci ;).

 

Tez jestem troche zaintrygowany 10ka, jestem bardzo zadowolony z 7ki i jesli ma smigac to jeszcze lepiej niz to co mam zainstalowane... to why not. Jednak nie wiem czy nie poczekam i tak na nowego kompa (mam juz 3-4 letni sprzet).

Odnośnik do komentarza

Nie wiedziałem nawet, że Enterprise jest przeznaczone dla firm. No ale skoro tak jest, to faktycznie, będę musiał zainwestować po spontanicznym przypływie gotówki w nowy system. Nie wiem tylko, czy kupować 8.1 czy poczekać do 10tki, chociaż skoro obiecują upgrade za darmo i na zawsze (przynajmniej mam taką nadzieję) lepszą opcją wydaje się ta pierwsza.

Odnośnik do komentarza

Zastanawiałem się trochę nad tą ofertą.Załóżmy, że mam zainstalowaną siódemkę, klikam upgrade, krasnoludki ściągają mi pliczki i robią Windowsa ładniejszym - ale co się stanie po upływie tego zapewnionego roku? Co wyniknie z sytuacji, w której chciałbym zainstalować system na nowym komputerze, kupionym po upływie tego roku? Czy moja licencja zostałaby ulepszona globalnie, mógłbym sobie pobrać z internetu launchera Win10 i instalować go gdziekolwiek mi się podoba; czy tylko dziesiątka znalazłaby się na tych maszynach, na których miałem zainstalowaną siódemkę i zdążyłem zupgrade'ować? Bo jeśli okazałoby się, że po tym upływie roku nie można instalować 10tki od podstaw, to ta oferta wydaje się dosyć nieciekawa patrząc w przyszłość.

Edytowane przez Ruther
Odnośnik do komentarza

Zastanawiałem się trochę nad tą ofertą.Załóżmy, że mam zainstalowaną siódemkę, klikam upgrade, krasnoludki ściągają mi pliczki i robią Windowsa ładniejszym - ale co się stanie po upływie tego zapewnionego roku? Co wyniknie z sytuacji, w której chciałbym zainstalować system na nowym komputerze, kupionym po upływie tego roku? Czy moja licencja zostałaby ulepszona globalnie, mógłbym sobie pobrać z internetu launchera Win10 i instalować go gdziekolwiek mi się podoba; czy tylko dziesiątka znalazłaby się na tych maszynach, na których miałem zainstalowaną siódemkę i zdążyłem zupgrade'ować? Bo jeśli okazałoby się, że po tym upływie roku nie można instalować 10tki od podstaw, to ta oferta wydaje się dosyć nieciekawa patrząc w przyszłość.

Zalezy jakiego windowsa masz. Zazwyczaj jest on przypisany do plyty glownej i wtedy potrzeba nowego windowsa.

Odnośnik do komentarza

Zastanawiałem się trochę nad tą ofertą.Załóżmy, że mam zainstalowaną siódemkę, klikam upgrade, krasnoludki ściągają mi pliczki i robią Windowsa ładniejszym - ale co się stanie po upływie tego zapewnionego roku? Co wyniknie z sytuacji, w której chciałbym zainstalować system na nowym komputerze, kupionym po upływie tego roku? Czy moja licencja zostałaby ulepszona globalnie, mógłbym sobie pobrać z internetu launchera Win10 i instalować go gdziekolwiek mi się podoba; czy tylko dziesiątka znalazłaby się na tych maszynach, na których miałem zainstalowaną siódemkę i zdążyłem zupgrade'ować? Bo jeśli okazałoby się, że po tym upływie roku nie można instalować 10tki od podstaw, to ta oferta wydaje się dosyć nieciekawa patrząc w przyszłość.

 

 

Zawsze mozesz wydać pieniadze na pelnoprawnego boxa albo brat znowu da ci cd key wiec bedzie ciekawie prawda ?

Jezeli darmowy upgrade do najnowszej windy nie jest czyms ciekawym to LoL

Odnośnik do komentarza

ogarnął ktoś już program insiderski? zapisałem się, dostałem maila, dziś instaluję na lapku na którym win7 działa jako tako, ciekawę czy będzie poprawa szybkości działania i jak się mają nowe ficzery

 

próbowałem już wczoraj ale jako aktualizacja z win7 na win10 są jakieś błędy, trzeba spróbować jako plik .iso

Odnośnik do komentarza

Fajna ta dziesiątka. Zwłaszcza możliwość tworzenia kilku pulpitów i odpalania na każdym innych aplikacji przypadła mi do gustu. Za to menu Start leży i kwiczy - niewygodne i nieestetyczne. Do premiery daleko, a już system śmiga ze stabilnością 8.1U1.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...