Skocz do zawartości

Life is strange


Shen

Rekomendowane odpowiedzi

Ojj, Kamil a jak mi się w Yakuzie nie podobało, że na 5 minut gameplayu przypada 20 minut czytania tekstu i 30 oglądania filmików to mi pisałeś "bo się pogniewamy Kuba" :/

 

Dla mnie "gierka" rewelacja, z tego gatunku wskakuje na fotel lidera przed Tales from the Borderlands.

Edytowane przez Yakubu
Odnośnik do komentarza

A doszedłeś chociaż do chaptera, gdzie masz odblokowane wszystkie aktywności, misje poboczne? Nie sądzę.

 

 

Zagrałem w to, bo dali za darmo w Plusie i czytałem wpisy o "niszczatorze gamingowych wszechświatów", "płakaniu w poduszkę" (XD), więc chciałem sprawdzić. Nie trawię tego gatunku gier, nie kupiłbym tego. Było fajnie, pomysł super, ale wolałbym to obejrzeć w formie serialu, ot co.
 

Odnośnik do komentarza
Zagrałem w to, bo dali za darmo w Plusie i czytałem wpisy o "niszczatorze gamingowych wszechświatów", "płakaniu w poduszkę" (XD), więc chciałem sprawdzić.

 

Nie wiem kto tak pisał, ale musiały wejść niezłe halucynogeny przed zagraniem może powinieneś też rozważyć następnym razem.

nie kupiłbym tego. Było fajnie, pomysł super, ale wolałbym to obejrzeć w formie serialu, ot co.

 

Nie oglądałbyś tego trust me, chyba że narobiliby miliard więcej twistów w scenariuszu. 

 

E ja nie wiem. Spróbowałem tą grę dawno temu nie wiedząc nawet czym jest. Spodziewałem się nawet jakiejś przygodówki typu point & click a ku mojemu zaskoczeniu gra typu telitale. Nie czytałem żadnych komentarzy, opinii, spoilerów tylko pozytywne oceny na steamie i to mi wystarczyło żeby przejść przez wszystkie episody. Najgorsze co można sobie zrobić w tego typu grach to czytać spoilery na ich temat a potem się zrażać. Czasami niewiedza jest błogosławieństwem.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Jak zdradził podczas E3 2017 główny scenarzysta Zak Garriss, między premierami odcinków planowane są przerwy od ośmiu do dziesięciu tygodni.

 

Zważywszy na fakt, że pierwszy epizod Before the Storm ukaże się ostatniego dnia sierpnia, zwieńczenie trzyodcinkowej serii (nie licząc epizodu bonusowego, w którym gracze ponownie wcielą się w bohaterkę oryginalnego Life is Strange, Max) powinno nastąpić na przełomie bieżącego i przyszłego roku.

 

 

http://www.gram.pl/news/2017/06/15/e3-2017-life-is-strange-before-the-storm-ujawniono-dlugosc-i-czestotliwosc-ukazywania-sie-epizodow.shtml

 

To na serio nie jest błąd?  Trzeci odcinek dopiero na koniec roku? ://////////////

Odnośnik do komentarza

Ja będę czekał na wszystko cokolwiek wyjdzie związane z tą grą. W końcu znalazłem czasu więcej by pograć w LiS na ostatnim wolnym. Gra rozwaliła mnie na drobne kawałki. Fajne nawiązania do klimatów Twin Peaks (klimat oraz kilka easter eggów) oraz Efektu Motyla. Jako że obie produkcje uwielbiam to i Life is Strange zajmie szczególną pozycję w moim sercu. Świetna historia, zaskakujące zwroty akcji. Nawet po jej przejściu (pierwszym a na pewno spróbuję raz jeszcze) i odespaniu nocy, ciągle mam tą grę w głowie. No i dopadła mnie taka nostalgia i chęć na różne życiowe refleksje. To u mnie zdarza się tylko po dobrych filmach, po grach do tej pory jeszcze tego nie przerabiałem. LiS podszedł idealnie pod mój gust. Do tej pory najlepsze telltale w jakie grałem.

Odnośnik do komentarza

Miałem to samo, kilka dni dochodziłem do siebie .

Ending(wiadomo który) pozamiatał.

nuta

 

MASAKRATOR bezguścia nie znajo .

 

"This game leaves you emotionally scarred for a while, it's just a game but when I played it it was the only thing I could think of for like 2 weeks. Absolutely phenomenal amazing game 10/10 "

"Little Raindrop8 miesięcy temu

When I finished this game, I felt nothing. But I felt everything. ;-;
Odpowiedz 2709  "

So true

Edytowane przez Schranz1985
Odnośnik do komentarza

No gra jest mega. Od czasu pierwszego przejścia mam w planach drugie, ale za każdym razem nachodzą mnie myśli, że nie chcę psuć sobie wrażenia po poprzednim przejściu i zastanawiać się czy podjąłem właściwą decyzję, choć pragnienie zobaczenia innych opcji jest również wielkie.

 

Ogólnie dat psycho i sesyjka w dark room-ie niszczą łeb.

Odnośnik do komentarza

Wczoraj przeszedłem. Faktycznie jedno z zakończeń jest bez sensu, ale inne dają radę(muzyka foals). Do tytułu podszedłem z dystansem bo ostatnio grałem w everybody's gone to the rapture i sie mocno zawiodłem. Uświadomiłem sobie jednak że gry typu symulatory chodzenia a gry typu LiS lub Havy Rain to jednak dwie różne bajki. Symulatory chodzenia nie są dla mnie. Po skończeniu gry wracam sobie do niektórych lokacji żeby sobie dozbierać zdjęcia. Dialogi i zachowania niektórych postaci nabierają teraz nowego znaczenia, dlatego myślę że można ograć ten tytuł drugi raz. ja chyba tak zrobię. A co do prequela to mam duże obawy że jednak nie da rady.

Odnośnik do komentarza

Jakoś nie jestem przekonany do Before the Storm. To uczucie dodatkowo potęguje podejście do tej gry studia Dontnod, które to na każdym kroku przypomina, że to nie jest ich dziecko. Także o ile z pewnością zamówię przedpremierowo sezon drugi, to BtS kupię tylko, jeśli recenzje będą bardzo pozytywne albo znajdę jakąś bardzo dobrą promocję.

Odnośnik do komentarza

LiS wręcz wyśmiewa te samograje od Telltale. Wystarczyła jedna taka gierka i cały dorobek TG Series jest dla mnie w cieniu tej gierki. Jest i dużo eksploracji, opcjonalnych rozmów, istotnych decyzji zmieniających bieg wydarzeń a nie po sznurki jak i TG. Nieważne co i jak wybierzemy to finał pozostaje bez zmian. Czy to w całych sezonach czy pojedynczych odcinkach.

 

LiS po prostu pokazuje jak fajnie można to rozwijać. I tyle w temacie.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...