Skocz do zawartości

Life is strange


Shen

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 581
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Lepsze od Gry o Tron? Gram w ten pierwszy epizod opowieści od TT, bo jest za free. Ale jak początek mi się spodobał, tak dalej to są już flaki z olejem. 

 

gra o kibel na początku przynudza ale później się rozkręca. kolejne epy są lepsze. ogólnie tak jak Starh napisał, najsłabsza część. fanem nie jestem, dorwałem TT kolekcję to gram, później jest lepiej. 

 

LiS to inna liga. TT mogą się wiele nauczyć, szczególnie płynności i jak budować napięcie. każdy odcinek dostarcza i podsysa apetyt. po prostu solidnie zrobiona klimatyczna gra. strona wizualna jak dla mnie w sam raz, muza też świetnie dobrana. fabuła jest bardzo rozbudowana a na koniec zawsze się dziwię kiedy oglądam statsy podsumowujące. wydaje mi się że robię sporo ale później okazuje się że jeszcze wiele rzeczy pominąłem. całokształt po prostu zachwyca.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

wchodzisz na gówniane serwisy to masz. nie mazgaj się, kupuj i graj. takie produkcje warto a jeszcze 2 epy przed nami więc co najmniej 2 kolejne mindfucki. nie bądź piczka. kupiłem na premierę i warte każdej złotówki więc na promocji tym większy grzech nie brać.

Odnośnik do komentarza

wchodzisz na gówniane serwisy to masz. nie mazgaj się, kupuj i graj. takie produkcje warto a jeszcze 2 epy przed nami więc co najmniej 2 kolejne mindfucki. nie bądź piczka. kupiłem na premierę i warte każdej złotówki więc na promocji tym większy grzech nie brać.

Wiadomo kiedy będzie ten 4 epizod?

Odnośnik do komentarza

Przeczuwałem że się coś mocnego stanie, ale tym to zaskoczyli strasznie.

Zacząłem potem kombinować w collectible mode czy dało by się coś zrobić żeby nie zmienić przeszłości aż tak i Chloe nic się nie stało. :)

 

 

Żałuję tylko że nie zaczekałem na wszystkie epizody z ograniem, o ile 4 już niedługo, to na 5 pewnie trochę trzeba będzie poczekać, a coś mi się zdaje że końcówka 4 będzie równie za(pipi)ista. 

 

@Colin 

Udało Ci się uratować Kate czy poleeeeciała?

 

Odnośnik do komentarza

 

 

poleciała. patrzyłem w statsach to u innych też najczęściej poleciała. pod koniec epizodu przeczuwałem że coś może być z Chloe. najpierw dziwnie bo wszyscy lubią Max, a kiedy pobiegła do niej do domu zauważyłem podjazd

 

 

 

ogólnie po zakończeniu całej serii pewnego pięknego dnia przysiądę i przejdę jeszcze raz. spróbuję alternatywnych wyborów i postaram się odszukać wszystkie akcje. po ostatnim epizodzie lekko się zdziwiłem. grałem dokładnie, wszędzie starałem się zajrzeć itd a w statystykach zauważyłem że ominąłem z 5 rzeczy i lekkie wtf.

Odnośnik do komentarza

Mam podobnie, też łażę, szperam a i tak coś pominę. :) 

U mnie udało się uratować Kate, ale z kolei podlałem dwa razy roślinkę w pokoju i zdechła, mam nadzieję że królik mi pożyje dłużej. :) Zauważyłem że w każdym epizodzie można w czymś pomóc Alyssie, ciekawe czy takie śmieszne niby wybory też będą mieć jakieś poważniejsze konsekwencje.

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.