Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać?


Hubert249

Rekomendowane odpowiedzi

Największą przepaść w Xbox one enhanced jest w ffxv, ark survival evolved I halo 5.  Gow4 wbrew spuszcxaniu się w internecie nie robi wcale takiego "WoW". Jest ładnie, ale gra już na Sce wygląda bardzo dobrze więc nie ma takiego kontrastu. Za to Mirrors edge i Fallout 3 to przepaść. Podobnie Path of exile. Gra potrafi spaść z 60fps do 5 i z 1080p do 540p. Na x jest stabilnie i rozdzielczość nawet jeśli spada to spada do akceptowalnego poziomu. 

Edytowane przez Kriss_Hietala
Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, Kaczi napisał:

Hej w weekend wybieram się zakupić Kokxa, stąd pytanie jakie gierki zakupić w których fajnie widać 4K i HDR?

ac origins cudo po prostu. Wolf 2 też fajnie ale bez hdr za to w prawie 4k.  To z tych co ograłem.

 

Sprawdź liste która kolega zapodał. W każdym razie AC origins robi robotę.

 

A no i sprawdź koniecznie darmowy exclusive Insects :D

Edytowane przez blantman
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Andreal napisał:

Nawiązując do aktualnej oferty deals with gold, co możecie powiedzieć o Never Alone i Seasons After Fall? Warto?

 

 

never alone mnie znudziło a to drugie ma kiepskie recenzje (http://polygamia.pl/seasons-after-fall-recenzja/)

Polecałbym z nowej oferty raczej mordheim (bardzo fajna gra taktyczna - grałem na pc), wonder boy (sam nie grałem ale wieeele pochlebnych recenzji na forum np @ragus ),  shiness (jrpg od francuzów sam kupiłem na tej wyprzedaży bo byłem ciekawy gierki ale ogram pewnie za miesiąc) 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Z otwartych światów to polecam Dying Light. Po blisko czterech latach gra wciąż robi wrażenie. Podoba mi się podejście Techlandu do otwartych światów. Mniejsze ale napakowane zawartością. Bogate i zaskakujące na każdym kroku. Niemal każda misja odbywa się w miejscu w którym jeszcze nie byłeś. Lepsze to niż większość wydmuszek które szybko się nudzą.

 

Jeszcze pochwalę motyw freerunning bo w tej grze odbywa się naturalnie i nie wymaga jakichś sztucznych wskazówek i sznurków jak w Mirrors Edge Catalyst.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, cithall napisał:

 

Na zwykłym XO to tam nawet spadki do 25 fps były. Tylko PS4 oferowało betonowe 30 fps.

 

Były, to prawda, ale nie wpłynęło to na moją przyjemność z gry. Jednak ja jestem jedną z osób które nie marudzą na fps. Wciąż grywam sporo gier z dwóch generacji wstecz gdzie często nawet 30 nie było standardem i nigdy szczerze nie zwróciłem na to uwagi. Klatkowanie było dla mnie widoczne jak znajomi próbowali na starych kompach grać na 15 fps w Gothica i według nich wszystko było git :)

Odnośnik do komentarza

Aktualnie posiadam lub są w drodze do mnie następujące gry z One i 360(wsteczna kompatybilność): Forza Horizon 3, GOW: Ultimate, Recore, Sunset Overdrive, Halo 5, Rare Replay, Blue Dragon, Lost Odyssey, Quantum Break, Alan Wake, Halo Wars 2, Ori, Cuphead.

 

Są jeszcze jakieś gry eksluzywne dla xbox one (może też być 360 we wstecznej kompatybilności) nadające się do ogrania ?

Odnośnik do komentarza
W dniu 29.11.2017 o 11:54, MierzejX napisał:

Z otwartych światów to polecam Dying Light. Po blisko czterech latach gra wciąż robi wrażenie. Podoba mi się podejście Techlandu do otwartych światów. Mniejsze ale napakowane zawartością. Bogate i zaskakujące na każdym kroku. Niemal każda misja odbywa się w miejscu w którym jeszcze nie byłeś. Lepsze to niż większość wydmuszek które szybko się nudzą.

 

Jeszcze pochwalę motyw freerunning bo w tej grze odbywa się naturalnie i nie wymaga jakichś sztucznych wskazówek i sznurków jak w Mirrors Edge Catalyst.

 

W dniu 30.11.2017 o 09:20, Kriss_Hietala napisał:

Ciesz się, że masz Chociaż te 30 fpsów. Są gry,  które mogą tylko pomarzyć o takim targecie xd


Zgadzam się. Dying Light, to bardzo dobra gra (szczególnie w kooperacji, ale i samemu świetnie można przy niej bawić). Graficznie w dniu premiery robiła kolosalne wrażenie.
Dalej zresztą to robi, ponieważ świat zachwyca ogromem detali. Jakby co druga gra tak się prezentowała przy trzydziestu klatach, raczej nikt by nie narzekał (blacharzy nie liczę).
Polecam również dodatek Dying Light: The Following. Nie tylko jest soczysty, ale wprowadza do samej rozrywki całkiem sporo. No i to kapitalne zakończenie. :banderas:
Obecnie wersja kompletna kosztuje kilkadziesiąt zł, zatem grzech chociaż jej nie spróbować.

Odnośnik do komentarza
W dniu 30.11.2017 o 14:35, karmaster napisał:

Aktualnie posiadam lub są w drodze do mnie następujące gry z One i 360(wsteczna kompatybilność): Forza Horizon 3, GOW: Ultimate, Recore, Sunset Overdrive, Halo 5, Rare Replay, Blue Dragon, Lost Odyssey, Quantum Break, Alan Wake, Halo Wars 2, Ori, Cuphead.

 

Są jeszcze jakieś gry eksluzywne dla xbox one (może też być 360 we wstecznej kompatybilności) nadające się do ogrania ?

 

 

FAble: Anniversary i dwójka. L4D i dwójka. Trylogia Girsów i czwórka GoW'a(bo widzę, że w panach masz tylko GoW:UE), State of Decay :yose, Ryse jeśli lubisz graficzne wydmuszki. Kolekcja Master Chiefa jeśli nie grałeś. Halo Reach we wstecznej koniecznie. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Generalnie to są dwa różne podejścia do gier samochodowych. FH3 to luźne podejście, otwarty świat, ukłon w stronę arcade (ostatni dodatek z Hot Wheels - dodaje jeszcze więcej zabawy/arcade). Świetne multi, kampania którą w całości możesz przejść ze znajomymi. Polecam z całego serca - teraz FH3 jest w promocji z dwoma dużymi dodatkami wychodzi około  140 zł.

 

FM to z kolei bardziej „poważne” podejście do tematu, kierunek symulacja. Niestety nie grałem w 7 zbyt dużo żeby się wypowiadać.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Frost napisał:

Gralem duzo w poprzednie czesci i wiem o tym co napisales. Co chcialbym wiedziec to ktora gra ma lepszy multiplayer i zywotnosc w tym trybie jak i w ktorej grze jest wiecej zakretow bo jak co chwile bede musial jezdzic po prostej przez kilkanascie albo kilkadziesiat sekund to dostane (pipi)ca

 

To niestety nie pomogę. Obecnie chyba więcej ludzi gra w FM7 ze względu na to, że to nowsza gra. 

Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...