Skocz do zawartości

Castlevania: Order of Ecclesia


RoL

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 77
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Co jest najskuteczniejsze na Albusa?

 

 

Ja używałem vol Luminatio + Vol Scutum ( tarcza ). Ewentualnie jak chcesz się pomęczyć to zdobądź Vol Umbra ( znajduję się w ciemnym pomieszczeniu obok )

 

 

Był jeszcze koleś od teleportów ( od kolesia zdobywa się umiejętność przechodzenia przez ściany) , ale z nim się walczy całe 10 sekund :P

Akurat nie o niego mi chodziło, tylko o

Eligora.

 

 

 

Chodzi tobie o tego dużego byczka

?? Sorry, ni kojarzę wszystkich bossów z nazw xD

Edytowane przez consoleboy
Odnośnik do komentarza

walka z cieniem: byla to moja tragedia dopoki sie nie dowiedzialem o:

zalozyc zbroje platynowa i czapke z onyxa, uzywac tylko tego lasera granatowego [od zielonego szkieletora glif]

zabity w niecala minute

 

teraz utknalem na tym byczku / koniu czy co to jest

juz wiem jak dojsc do bicia w ryj ale nie starcza mi super potionow, zawsze mnie zrzuci ;)

 

a na albusa najlepsza jest ta zielona fala, niszczy go raz dwa

Edytowane przez Ali G
Odnośnik do komentarza

strategia na byczka:

ekwipunek: pierscien na mocniejsze dawki lekow [jak nie chcesz wydac za duzo hajsu], piersien na doswiadczenie plus, czapka z onyxa, zbroja, buty - platynowe, gify - ten co dodaje chwilowo INT oraz dwa pioruny. zaczynamy od kuszy blizej glowy, po prostu napieramy piorunami az padnie, pozniej wlazimy pod niego [gdy uniesie dwie pierwsze konczyny] i nawalamy piorunem bedac pod nim az padnie druga kusza. pozniej wiadomo - rozwalamy tylnie nogi by wdrapac sie na gore i tam ja napieprzalem go juz tymi laser beam granatowymi. stracilem ledwo 9 zwykych potionow i padl. czas na smierc ;)

Edytowane przez Ali G
Odnośnik do komentarza

Chyba za bardzo chciałem przechodzić bossów bez potionów etc. ;) Wilczek był pierwszym, na którym użyłem przedmiotów do leczenia.

 

Aktualnie siedzę nad zdobywaniem przedmiotów i glyphów od przeciwników, tak, żeby nie mieć znaków zapytania w bestiariuszu. Jestem pewny, że będę masterował grę do pełna :)

 

BTW: Jak zdobyć glypha tam, gdzie wieje wiatr?

Odnośnik do komentarza
Chyba za bardzo chciałem przechodzić bossów bez potionów etc. ;) Wilczek był pierwszym, na którym użyłem przedmiotów do leczenia.

 

Aktualnie siedzę nad zdobywaniem przedmiotów i glyphów od przeciwników, tak, żeby nie mieć znaków zapytania w bestiariuszu. Jestem pewny, że będę masterował grę do pełna :)

 

BTW: Jak zdobyć glypha tam, gdzie wieje wiatr?

 

Są dwa sposoby,

 

*jeden to użyć tylko pierwszego magnesu i tak skoczyć w prawo, żeby wylądować na krawędzi - trudne

* drugi to, użyć drugiego magnesu tak, żeby wylądować na krawędzi - łatwe - no łatwiejsze niż pierwszy przynajmniej ;p trzeba mieć dobry timing i wylądować na samej krawędzi.

 

Ja robiłem drugim, zabrało mi to jakieś kilka prób.

Odnośnik do komentarza

Hehe no ja zostaje w tyle xD nie gram dużo, mam dopiero 11h na liczniku i lvl 38 :( (w ogóle hands down, za grę na DSa, która ma taką grywalność, że aż tyle przy niej siedze)...

 

Narazie robie questy i zbieram glyphy poza zamkiem :) Udało mi się znaleźć kilka lokacji skrzyń z dropsami, bardzo użyteczne :o

Edytowane przez sakiu
Odnośnik do komentarza

potrzebuje pomocy - pamietam, ze w zamku draculi bylo pomieszczenie z generatorem pradu. ponoc jest tam glyph do zrobienia. ale za cholere nie moge tego pomieszczenia znow odnalezc, przejde poowe zamku to juz zapominam gdzie bylem ;) jesli ktos to zauwazy, niech napisze w poblizu czego to jest - biblioteki, miejscowki na styl tower z poprzedniej czesci czy inny rejon jakis, brakuje mi juz tylko 4 glyphow i wiem, ze tam jest jeden z nich ;( a nie zabje dracui dopoki nie uzbieram wszystkiego, chce miec full wypas na new game + [mam nadzieje, ze bedzie poziom hard, czy jakis level cap]

 

aha i po mojemu najlepszy glyph to ten laser beam, od kiedy go mam na x & y to ta gra to bulka z maslem [oprocz bossow], rzadko kiedy nawet potworki zdaza do mnie doskoczyc.

Odnośnik do komentarza

co do skrzyn - jesli widzicie jakies podesty, na ktorych mogly by sie znajdowac [wszystko na to wskazuje w danej lokacji], lub wolne miejsca pomiedzy dwoma pochodniami, probujcie slide'ow - dzieki nim odkrywamy niewidzialne skrzynki [niebieskie].

gra jest boska a najwiekszym minusem jest to, ze jesli gracz jest troszke zaznajomiony z seria, to latwo mu wszystko przychodzi. ja jestem fanem castlevanii od dawn of sorrow, ale juz mocno sie wkrecilem w temat i 'trojeczke' pyknalem raz dwa.

dos i por zrobilem po minimum 10x kazda ;) nie udalo mi sie jedynie lvl 1 cap ale to dla samobojcow tryb.

juz bym chcial nastepna!

Odnośnik do komentarza
Przeszedlem wczoraj w nocy te czesc. 100% mapy, 100% Glyphow i prawie wszystkie itemy. Warto, swietna gra. Polecam!

Tak samo u mnie ;-] Itemów już zbierać mi się nie chce z racji, że trzeba przechodzić te Training Hall i Large Cavern po parę razy ;-/.

Właściewie to ta gra jest nie jest aaaż tak ciężka... - dopiero Large Cavern jest trudne bez przygotowania i strategii...

"Wilczek" np. padł za drugim podejściem.

 

Odnośnik do komentarza

Słabo, ja grając w DoS po godzince w Ecclesii jestem po prostu wniebowzięty. Dawn of Sorrow jest grą, która przekonała mnie do Castlevanii, ale po krótkim sprawdzeniu pozostałych części stwierdzam, że nic nie pobije systemu dusz. W DoS mam 60 %, żeby nikt nie myślał, że grałem chwilkę i stwierdzam ;).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.