Skocz do zawartości

Hotline Miami 2


Artesal

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy widzieliście listę trofeów:

http://www.exophase.com/game/hotline-miami-2-wrong-number-psn/trophies/

 

z ciekawszych widzę dwa:

"Finish the game on hard mode" - ciekawe co to oznacza, czy będzie to po prostu wyższy poziom trudności, czy hard mode na zasadzie zginiesz na 3cim piętrze to grasz misję od nowa

"Kill 50,000 enemies" - w jedynce było 2k, tutaj 50k :)

 

Ale jutro będzie granie!

Odnośnik do komentarza

Gierka skończona. Całkiem udany sequel i dostałem dokładnie to czego się spodziewałem. Bigger, better and more badass.

Plusy:

- genialny, szybki gameplay

- ponownie kapitalny soundtrack

- poprawki graficzne

- wprowadzenie kilku postaci i stylów gry

- więcej typów przeciwników i broni

- fajna końcówka

 

 

Minusy:

- bugi (kręcący się w kółko przeciwnicy czy blokujący się w drzwiach)

- dropy animacji (nie wiem czy to nie była wina oprogramowania od streama, ale raczej wątpię)

- trochę krótka

 

Generalnie mogę polecić fanom jedynki, na pewno nie będą zawiedzeni. HM2 to jednak tylko i aż expansion pack do części pierwszej i o żadnej rewolucji nie ma tu mowy. Co do hard mode to 

 

masz trudniejszych przeciwników np od początku gry pojawiają się typki co kucają

 

Odnośnik do komentarza

Od kiedy jesteś graczem, że dopiero teraz na to narzekasz? Ze wszystkim przecież tak jest. Premiery filmów, konsol itd. od "zawsze tak jest". W Stanach premiery dużych gier są w środy, u nas w piątki. Jeżeli robi Ci to tak wielką różnicę to trzeba było kupić dzisiaj wersję US.

EOT.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jak tam scenariusz? Bo mimo wszystko, ten w jedynce był bardzo ciekawy.

Też jest ciekawie, trochę bardziej pogmatwanie niż w jedynce bo występuje więcej postaci i częściej skaczą pomiędzy wątkami. Aha jak by ktoś się zastanawiał nad HM2, a nie grał w pierwszą część to polecam zacząć od jedynki bo dwójka jest moim zdaniem trudniejsza

Odnośnik do komentarza
Gość suteq

A dla mnie dwójka jest o wiele łatwiejsza. Poprawiono movement, lepiej jakby wchodzą ciosy i jakby AI jest głupsze. Często stoję za rogiem, wychodzę, przeciwnik biegnie i ja mu zza roga bułę.

Napisz w spoilerze ile jest partów. ;)

Odnośnik do komentarza

Więcej przeciwników jest i dodatkowo dochodzą specyficzne rodzaje jak np.

 

ci więźniowie co poruszają się jak jakieś alieny i unikają kul, czy ci goście z katanami, których można zabić tylko melee, albo nawet te grubasy co potrafią jeszcze po strzale kawałek przebiec i cie dobić

 

Partów jest

 

24 czy 25 zapomniałem już xD generalnie pierwsze przejście mi zajęło 4h, jutro hard mode pomęcze

 

Odnośnik do komentarza
Gość suteq

Jestem gdzieś w tak połowie gry i powiem jedno:

 

Ta gra jest POPIERDOLONA. :D

100x bardziej niż jedynka, co tu się odwala czasem to :obama:

A najlepsze jest, że ma się syndrom "jeszcze jednej planszy". 

Jak na razie miałem 3 bardziej wymagające momenty(ale nie trudne), poza tym raczej lajcik. Jedynka bardziej mi się dała we znaki swego czasu. 

Odnośnik do komentarza
Gość Rozi

A teraz sobie wyobraźcie Manhunta 3 w takim klimacie, oczywiście nie tak szybkiego; jednak chodzi o klimat.

 

Albo pieprzony film. Krew, flaki, neony, Perturbator.

Edytowane przez Rozi
Odnośnik do komentarza

A ja spełniłem swoją obietnicę i wbiłem platynę w HM przed premierą HM2... kilka godzin przed xD W sumie mogłem wbić jakiś czas temu, bo najgosze trofeum (levele na A+) miałem wbite już dawno. A z resztą poszło dość szybko, nawet nie sądziłem, że większość egzekucji miałem zrobione (brakowało dosłownie 2-3), a reszta to już czysta przyjemność i formalność :)

 

A, tak btw:

 

Hotline Miami 2 jest do pobrania z poziomu www z PSNu. cena dla plusowiczów 49.5 zł, normalnie 55, właśnie ściągam na vitę :banderas: 380mb waży :obama:

Edytowane przez Rayos
Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

no już mam gierkę i parę plansz za mną, rzeczywiście, bug bugiem pogania, najgorsze są dzwi i rzuty bronią, a rzut bronią przez otwarte dzwi to już woogle abstrakcja. przeciwnicy dostają dałna jak sie zahaczą o stół i są nieśmiertelni, mozna wbić im 6 strzałów z shotguna a oni nawet hita nie dostaną, no i level nie zaliczony. aż dziwne że w takiej gierce takie cyrki. klimat i muzyka to mistrzostwo świata, ale tak, imo gra jest trudniejsza od jedynki, odrazu jesteśmy wrzuceni na głęboką wode, co jest wazne, nie ma frustracji po zgonie, moge ginąć 50 razy nadal mam ochotę jeden level przechodzić mimo że od zera zaczynam. poprawiono sterowanie względem jedynki, juz nie ma cyrków z zaznaczaniem przeciwników, co powoduje że gra sie szybciej i gra jest bardziej intensywna. nie umiem korzystać z maski zebry co wprowadza mechanike turlania się, mega irytujące.

sprostuje:

trudność hotline miami 2 wynika z większej ilości przeciwników na mapie i wykorzystywanie mechanik danej SUGEROWANEJ na starcie maski, przez co gra sie szybciej i łatwiej o skuche.

Edytowane przez Orzeszek
Odnośnik do komentarza

Jak na razie jest wspaniale jak w jedynce. Gra wręcz każe grać w siebie i chłonąć klimat rozwalając wesoło łby. Początek każdego levelu to dreszcz emocji i myśl:" przy jakim fajnym kawałku będę teraz czyścił miejscówkę"? Mam 2h na liczniku i jak na moje oko jest łatwiej niż w jedynce. Ciekawe jak bossowie? Pauza w grze z efektem zdartej kasety video genialna.  Ogólnie grając w HM nie chce się żeby ta gra się kiedykolwiek skończyła :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.