Skocz do zawartości

Hotline Miami 2


Artesal

Rekomendowane odpowiedzi

Fajny zestaw, ale 300 złotych razem z przesyłką to trochę chora cena, zwłaszcza, ze gierka i tak digital code.

 

Fakt, że nie mało, ale to chyba dlatego, że po pierwsze jest w zestawie z grą (ok z kodem), a po drugie to nowość.

Skoro w ogóle wypuścili coś takiego, to na pewno w końcu będą i same winyle w ładnym zestawie do kupienia, bez gry.

 

 

comment_hzUC90poE6nhyFXk2r231ApPdx0syjOm

Odnośnik do komentarza

Kiedy twórcy poinformowali, że gra wyjdzie również na PS3? od początku miała być wersja tylko na PS4 i vita. Duża niespodzianka dla mnie, bo zastanawiałem się kilka miesięcy temu nad PS4 dla tej gry, a zagram sobie na prawilnej trójce. 

 

E: Widzę że roczny gameplay ma już opis z PS3 więc nie wiem skąd zapamietałem ze ominie PS3. Nieważne.

 

Edytowane przez PRQc
Odnośnik do komentarza
Gość suteq

Skończyłem.

Generalnie moje wrażenia po skończeniu idealnie opisuje ta emotka:

:obama: tylko x10

 

Aczkolwiek mam pewne zastrzeżenia. Otóż soundtrack dla mnie gorszy od tego z jedynki + gra była dosyć łatwa(przy jedynce bardziej się męczyłem/w(pipi)iałem wiec sądziłem, że tutaj będzie trudniej zwłaszcza, że pisano tak w reckach) oraz scenariusz jest strasznie zagmatwany. Chyba sami byli na ostrej fazie jak robili tę grę.

Niemniej dla fanów jedynki pozycja obowiązkowa, bo steam wskazuje niecałe 8h co jest spoko czasem na taką grę i nie żałuję ani pieniędzy ani tym bardziej czasu spędzonego z grą. Ode mnie giereczka dostaje 9/10.

Odnośnik do komentarza

Dziwię się ludziom, którzy piszą, że ten HM jest łatwiejszy od pierwszej części :o tu co chwila umieram, dużo większe levele i pokoje skutecznie utrudniają przeżycie, jak dla mnie jest trudniej i trudniej osiągnąć "flow zabijania".

 

Soundtrack jest bardzo dobry, z tym, że w przeciwieństwie do HM, tutaj każda piosenka trzyma równy poziom. Każda jest na podobną ocenę, jakoś tak 8/10 (może czasem niżej), gdzie w pierwszej części było dużo średnich utworów ale za to kilka GOTY (Hydrogen :banderas:)

Edytowane przez Rayos
Odnośnik do komentarza
Gość suteq

Dziwię się ludziom, którzy piszą, że ten HM jest łatwiejszy od pierwszej części :o tu co chwila umieram, dużo większe levele i pokoje skutecznie utrudniają przeżycie, jak dla mnie jest trudniej i trudniej osiągnąć "flow zabijania".

To, że się dużo ginie nie ma zbytnio nic do rzeczy jeśli chodzi o trudność. Często ginąłem tylko dlatego, że sam popełniałem mega głupie błędy(po czym szła ku*wa ;P ), a nie dlatego, że trzeba było popisać się jakąś zręcznością czy znajomością planszy na pamięć. Na dłużej się zatrzymałem chyba w 3 miejscach, ale to i tak nic przy tym co było w jedynce. 

Bossowie w jedynce byli imo wymagający, w 2 to jest śmiech na sali(nawet dwa dni przed dwójką ogrywałem ponownie 1 i na bossie zwyczajnie wymiękłem). 

Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza

Ta gra jest dla mnie za trudna.

Przeszedłem wczoraj ten tutorial plus pierwsze pomieszczenie, a w drugim zginąłem chyba ze 30 razy i wyłączyłem.

Mylą mi się przyciski: podnoszenie, rzucenie bronią, a uderzenie:/

Gra wymaga ogromnego skilla, czy ja już się stałem casualowym graczem?

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza

Dla mnie gierka też łatwiejsza sama w sobie, chcociaż poziomy faktycznie wieksze i troche bardziej skomplikowane - wszędzie praktycznie szyby są i gdziekolwiek sie wchodzi trafi sie chociaż jeden przeciwnik ktory przez te szyby Cie zastrzeli, zresztą ta gra bardziej polega na broni palnej wlasnie, nie tak jak to bylo w przypadku pierwszej czesci gdzie mielismy multum broni białej. No i tak jak mówicie sam flow jest bardzo łatwo osiągnać, combosy bardzo długo się utrzymują więc +15 to norma na każdej planszy, a w jedynce już nie było tak kolorow bez maski Zacka. Mimo to zabawa przednia i napewno platynka wpadnie w jakims blizszym nieokreslonym terminie :D

BTW. troche mniej podoba mi sie formuła zmiennych postaci, czesto biega się w ogóle bez maski, albo odblokowuje maske i moge ją wybrac dopiero za 10 poziomów, to jest troche denerwujace, lepsza byla ciaglosc jak sie gralo jednym typkiem.

Edytowane przez Krzysztof Tomczak
Odnośnik do komentarza

Może własnie przez większe skupienie się na broniach palnych sprawia, że mi jest ciężej osiągnąć ten flow - w HM nauczyłem się korzystać wyłącznie z broni białych ;p

 

A mi idea z różnymi postaciami się podoba, wprowadza to dość spore urozmaicenie w rozgrywce

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.