Skocz do zawartości

Killing Floor 2


nobody

Rekomendowane odpowiedzi

https://www.youtube.com/watch?v=C6C2czPIV3A

 

Te dwa fragmenty z opisu gry online jarają mnie nie zdrowo najbardziej:

 

Gra jest trudna i przetrwanie wymaga ścisłego współpracowania z towarzyszami broni. Po poradzeniu sobie z każdą grupą mutantów, zyskujemy chwilę oddechu, kiedy to możemy przegrupować siły, zreperować uszkodzone barykady i odwiedzić handlarzy, gdzie za zarobioną na zabijaniu potworów gotówkę kupujemy amunicję i uzbrojenie. Pod koniec każdej fali wrogów czeka nas starcie z potężnym bossem...

 

Ciało każdego mutanta podzielone zostało na wiele oddzielnych części. Możliwe jest np. oderwania pociskami mięsa od czaszki potwora, następnie przebicie kości w celu odsłonięcia mózgu, który na końcu poszatkujemy na małe kawałki. Zintegrowany z tym jest realistyczny silnik fizyczny, zapewniający ciałom wrażenie posiadania właściwej wagi, a podczas zabawy na mapy wylewane są hektolitry krwi, która pozostaje widoczna aż do końca meczu.

 

Może wyjdzie coś z tego na "8+" w kooperacji. 

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 59
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

ale kf do taka horda do popykania,a nie nudne bordery z grindem xd

1 na pieca była bardzo spoko, choć czuć było, że to niewielka gra robiona po kosztach z masą błędów. Tu już widzę,że znacznie podciągnęli widowiskowość i animacje.

 

Do singla to nie warto brać,ale coop pewnie będzie mega miodny,bo już w 1 na wyższych poziomach był mega klimacior i nieustanna walka o przetrwanie.

Odnośnik do komentarza

Na piecyku nastukałem już w jedynce 111godzin i pewnie dojdzie jeszcze więcej bo gra się miodnie.Do tego specyficzny humor, mnóstwo giwer,plansz i coroczne eventy z okazji świąt i halloween. Mam nadzieję,że dwójka będzie na co najmniej takim poziomie co jedyneczka jeśli nie lepszym. Wiadomo,że będą babole i różne niedoróbki bo Tripware to nie jest jakiś moloch ale mimo to chłopaki starają się dostarczyć kawał fajnego unikalnego sieciowego strzelania. Czy to w Killing Floor albo Red Orchiestra. Ciekawe czy w KF2 będzie też taki support z darmowymi mapkami,skinami do odblokowania i giwerami jak w jedynce.Bo strasznie za to ich lubię i gra się przez to konkretnie rozrosła.

Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...

Co do wersji PRO.

 

Tripwire Interactive ujawniło właśnie, że na zwykłym PlayStation 4 gra ma działać w Full HD i 60 klatkach na sekundę, natomiast posiadacze PlayStation 4 Pro otrzymają lepsze tekstury "ultra" oraz wyższą rozdzielczość lub zwiększoną liczbę klatek na sekundę, w zależności od posiadanego telewizora. Ci, którzy mają sprzęt pozwalający na wyświetlanie rozdzielczości 3200x1800 zobaczą grę w takim wydaniu, natomiast pozostali będą musieli zadowolić się zwiększoną płynnością i lepszym supersamplingiem (wygładzaniem krawędzi).

http://www.pssite.com/news/52948/zobaczcie-jak-killing-floor-2-wykorzystuje-moc-ps4-pro-na-materiale-z-rozgrywki.html

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

niestety nie liczył bym na dużo wiecej broni, klas jest dosyć sporo, każda ma kilka, wątpliwe żeby przy tylu klasach każda miała sporo zabawek, chociaż też bym chciał więcej

 

co do trybów to napewno PVP ludzie vs potwory może wyjść ciekawie gdy potworami też kierują graczej, pewnie bedzie bardziej zajadłe niż rozwalanie 200 AI biegających jak kurczaki bez głowy

Odnośnik do komentarza

PvP juz bylo w becie, tylko nie pif-paf vs pif-paf a pif-paf vs gracze i ai zombie.

 

W grze nie bedzie zadnego story, ekwipunku nie jest malo [lol] i bedzie po prostu troche wiecej tego co bylo w becie. Gra nie bedzie sprzedawana raczej za pelna cene, wiec wg mnie jak najbardziej warto. W KF1 wsadzilem troche godzin, tutaj pewnie zrobie to samo.

 

Niezle sa animacje jak mamy naladowana bron i wciskasz przeladowanie, fajnie sie nimi nasza postac wtedy bawi, swietnie tez zrobili slow-mo, szczegolnie jak walisz z dual rewolwerow, pieknie to wyglada w spowolnionym czasie jak proch z bebna sie zapala :banderas:

Odnośnik do komentarza

Yano ta gra to nie Left4Dead, pvp raczej nie uświadczysz (chyba, że się coś zmieniło). 

potwierdzony jest tryb PVP ludzie VS zombiaki (kierowane przez graczy) to napewno

 

czy bedą inne i jakie tego nie wiem

 

 

animacje sa fajne, frajda strzlenia niezła a czasem świetna (troche zależe od broni)

cena w pudelku to ok 130zł , ciekawe co dowalą w PSNie

 

osobiście planuje kupić tylko nie wiem czy na premiere czy jak sie już nagram w pokemony. dawno nie grałem w FPP a tutaj jeden wieczór bety i mnie kupił (podobnie jak beta division - i mimo że gra zebrała troche hejtu za endgame to ja miałem ponad miesiąc codziennego ciorania w coopie i super zabawe, teraz może być podobnie)

Odnośnik do komentarza

jak dla mnie przeciwnie, uważam kompletnie inaczej - w takim COD czy BFie zawsze olewałem kampanie (gunwo obesrane na 6 godzin przecież) i grałem tylko w multi.

uważam że nie ma sensu tracić kasy na produkcje jakiegośc nędznego singla na 6godzin jak ludzie grają setki godzin w multi. przynajmniej ja takie gry kupuje własnie dla multi.

zamiast 6h singla wolał bym kilka mapek więcej w multi na których spędze o wiele więcej czasu

 

wiem że są ludzie którzy lubią singla ale to zupełnie inny target, killing floor nie potrzbuje singla

Odnośnik do komentarza

Jako że jestem stary, mam obowiązki i żonę, to raczej odpuszczę. Pograłem w betę, fajna sieczka, ale nie będzie singla, a opieranie całej gry na co-opie śmierdzi mi Evolve... Taki tryb jest fajny, jako dodatek z Call of Duty, ale żeby stanowił sens gry? Nie dla mnie to w takim razie.

 

No jak jesteś stary to faktycznie, ale ja spokojnie 50h spędziłem w jedynce w co-opie z ziomkami to tak jak mówisz tryb fajny jak zombie z CoDa a mam podobnie jak Yano, w pompie mam singla i czerstwe multi w tej serii więc wolałbym oddzielny tryb do co-opa za mniejszy hajs i taki jest własnie KF 2. Nie jest to nic wybitnego, ot sieczka dla rozrywki po cięzkim dniu, ale jaka miodna.

Odnośnik do komentarza

Jako że jestem stary, mam obowiązki i żonę, to raczej odpuszczę. Pograłem w betę, fajna sieczka, ale nie będzie singla, a opieranie całej gry na co-opie śmierdzi mi Evolve... Taki tryb jest fajny, jako dodatek z Call of Duty, ale żeby stanowił sens gry? Nie dla mnie to w takim razie.

 

Tylko ze KF w przeciwienstwie do Evolve to juz przez wielu sprawdzona marka ktora w coopie spisuje sie znakomicie, jest pvp, mega miodny coop, nie ma singla, ale nie ma tez pelnej ceny.

Odnośnik do komentarza

Chodziło mi o to, że z racji wieku i obowiązków jestem raczej mało dyspozycyjny, więc dla mnie gra nastawiona tylko na co-op jest zakupem totalnie zbędnym, bo ciężko mi będzie wygospodarować chwilę czasu, by móc zgrać się z innymi czubkami.

Nie neguję istnienia takich produkcji, ale jako że nie znałem części poprzedniej, do tej podchodziłem jak do każdego innego FPSa, więc informacja o tym, że jest to tytuł nastawiony tylko na kooperację była dla mnie zawodem i tyle.

Odnośnik do komentarza

Ale to jest coop luźny. Nie jakies przechodzenie kampanii czy cos. Wbijasz nawet do randomow i sobie wesolo zabijacie zombiaki 15min i mozesz wylaczyc gre. To nie tak ze musisz byc dyspozycyjny bo inaczej inni pójdą "dalej" bez ciebie (tak bylo w division)

 

 

Btw wiadomo kiedy bedzie znana cena na psn?

Pudelko to 130zl. Jesli cena cyfrowa bedzie podobna to wole cyfrowa bo nie trzeba jezdzic po sklepach a potem bawic sie w zmienianie plyt

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.