Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

~40h około wytrzymuje pro controller

 

kupiłem go parę miesięcy temu i pierwszy raz ładowałem go dopiero po przegraniu 5-10h w mariana :kaz: po naładowaniu zrobiłem 100% w marianie i  drugi raz ładowałem parę dni temu dopiero. Niesamowity kontroler, bateria trzyma tak długo, że idzie zapomnieć, że w ogóle trzeba go ładować.

Odnośnik do komentarza

Ja mam niestety przykre doświadczenie z Pro Controllerem do Wii U. Nie wiem, może go zepsułem czy to przez to, że pierwszy raz gdy go ładowałem to były skoki napięcia i prąd ostatecznie zdechł a pad jeszcze do końca się nie naładował ale później to musiałem go ładować co kilka dni bo bateria sama z siebie się rozładowywała do zera. Fajny padzik i w ogóle tylko no właśnie miałem ten nieciekawy incydent z akumulatorem i teraz podchodzę do tematu ostrożnie.:frog:

Odnośnik do komentarza

Jeśli nie miałeś WiiU to top 5 wygląda tak:

1. The Legend of Zelda: Breath of the Wild

2. Super Mario Odyssey 

3. Mario Kart 8 Deluxe

4. Splatoon 2

5. Mario + Rabbids: Kingdom Battles

 

Jeśli miałeś i grałeś w MK8 to wtedy:

3. Splatoon 2

4. Mario + Rabbids: Kingdom Battles

5. Snipperclips

 

Xenoblade Chronicles 2 pewnie też będzie mocne 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja tak zrobiłem i dla mnie nie był to aż tak dobry deal jak myślałem. Granie w trybie handheld w samą Zeldę nie porwało mnie za bardzo. Dużo lepiej mi się grało jak miałem więcej czasu, są lepsze gry na krótkie sesje. No ale to oczywiście kwestia własnych preferencji. Ja lubię mieć przynajmniej 2 gierki żeby mieć wybór i odskocznię.

Odnośnik do komentarza

Było?

Ale petarda z nudów sprawdziłem i :D Sony Wireless Stereo Headset działaja ze Switchem w trybie TV bezprzewodowo. Oczywiście działają w trybie Stereo a nie 7.1. Na słuchawkach można normalnie regulować dźwięk :D Koniec z kabelkami! Normalnie wpinamy nadajnik w port USB w stacji i lecimy!

Minus taki że dongla/ nadajnik trzeba wyjąć ze stacji żeby dźwięk powrócił na TV. Imo Goldy 2.0, Pulse czy Elite też powinny działać.
Dałem już Perezowi info - może będzie news 

 

Pulse.jpg

Odnośnik do komentarza

@sosnaa1. Nie rozumiem zbytnio pytania. Ja wychodzę z założenia że jeżeli lineup mnie interesuje to sprzęcik biorę. Kwestia osobistych preferencji albo gustu.

2. Nie nie trzeba. Każda Zelda to osobna, samodzielna gra. Z jedną będziesz bawił się gorzej z inną lepiej.

 

Jeżeli masz wątpliwości: poczekaj. Może z biegiem czasu przekona cię coś bardziej do zakupu? Nie ma co brać na siłę.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, sosnaa napisał:

żeby dobrze bawić się na switchu trzeba być fanem nintendo? żeby ograć zeldę wypada ograć poprzednie odsłony?

Nigdy nie miałem ich konsoli, kilka razy grałem na gameboju na koloniach w pokemony. kusi mnie ten sprzęt ale mam pewne wątpliwości.

Jestem zywym dowoden

Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, Orzeszek napisał:

Jprdl kostki do ładowania ani portu usb w domu nie ma? Plz staph. 

 

No ale Orzech, to właśnie POMNIEJSZA wartość tego cuda. Ładowarka Ninny ma kilka trybów w tym tryb 15V. Pozwala ona i ładować Switcha podczas grania, i pozwala używać Docka. Zwykła ładowarka USB nie zasili oryginalnego docka (sprawdzone wielokrotnie, Switch nie włączy się) i nie naładuje Switcha jak grasz. Także dostajesz za 120 czy tam 150 zł po prostu możliwość ładowania JoyConów. Wg mnie to wcale tanio nie jest. Jakby tam była ładowarka mocna +  ten grip to by się i za 200 zł opłacało.

Edytowane przez NemoKOF
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...