Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

@aphomo

Mi chodziło o koniec tego roku i okres świąteczny. a nie koniec roku fiskalnego. Dla Switcha będą to pierwsze święta, więc będzie ciekawie zobaczyć ile nowych klientów nabędzie konsolkę. Osobiście stawiam, że do stycznia opchną ze 4mln. zwłaszcza, że wyszedł w końcu Marian z krwi i kości. Co do gier to jest Listopad, więc bardzo wątpię aby Nintendo jeszcze ujawniło nagle jakiś hit na święta a poza Xeno 2 z dużych tytułów w grudniu to będzie całkiem sporo dobrych multiplatformowych tytułów. Co będzie na początku roku to już się okażę jak może walną Directa w grudniu lub w styczniu (no chyba, że nas jeszcze zaskoczą nowym ND w tym miesiącu). 

Odnośnik do komentarza

Ależ ta konsola jest świetna :banderas:

 

Jutro szykuje sie wyjazd do tesciow na kilka dni, jak kupilem PS4 Pro byla identyczna sytuacja, zdazylem sie pocieszyc z tydzien i musialem wyjechac na dluzej, nie ma opcji targania ze soba wiec zostalo czekanie na powrót. Ze Switchem tego problemu nie ma, pakujemy dock, kabel HDMI i konsole i JAZDA, mozna sie delektowac graniem wszedzie. No tego mi bylo trzeba.

Odnośnik do komentarza

Ależ ta konsola jest świetna :banderas:

 

Jutro szykuje sie wyjazd do tesciow na kilka dni, jak kupilem PS4 Pro byla identyczna sytuacja, zdazylem sie pocieszyc z tydzien i musialem wyjechac na dluzej, nie ma opcji targania ze soba wiec zostalo czekanie na powrót. Ze Switchem tego problemu nie ma, pakujemy dock, kabel HDMI i konsole i JAZDA, mozna sie delektowac graniem wszedzie. No tego mi bylo trzeba.

No tak, prawdziwy przyjaciel zawsze jest przy tobie :).

Odnośnik do komentarza

No ale spora też w tym wina Nintendo, że na to pozwalają

Dokładnie, Nintendo powinno od razu powiedzieć, że chyba ich pop,ierdoliło i mają spier,dalać z takimi pomysłami. Rozumiecie to, że oni sprzedają niegrywalną grę na przenośną konsolę, którą ja np. mam połowę czasu poza siecią? Człowiek jak sobie kupi i na wyjazd weźmie czy coś to ch,uja sobie zagra.

Odnośnik do komentarza

Szczerze, nie jest to gra do kolekcjonowania. Nie zagrałem na PC, chyba nawet mam ale Switch to dobra platforma dla takiej gierki. Przejdę i pójdzie dalej w obieg. Net mam zadowalający, praktyka słaba ale z drugiej strony są zawyżone ceny nośników + MAX 32gb z tego co wyczytałem, troszkę dramacik z wielkością. Jestem ciekaw na jakim karcie to wyjdzie. Jak na 16 to zwykłe cięcie kosztów ale jeśli na 32 to prostu się nie zmieścili.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...