Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

 

Tutaj więcej info. Ostatecznie odbanowali typa, ale skandal i tak w ch,uj. Pięć razy się zastanowię, zanim wydam kolejną złotówkę w eShopie. A najbardziej mnie kusi odłączyć Switcha od Internetu, nie aktualizować i trochę zaczekać :). Adekwatne potraktowanie Nintendo w stosunku do tego, co sami robią graczom.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, raven_raven napisał:

 

Tutaj więcej info. Ostatecznie odbanowali typa, ale skandal i tak w ch,uj. Pięć razy się zastanowię, zanim wydam kolejną złotówkę w eShopie. A najbardziej mnie kusi odłączyć Switcha od Internetu, nie aktualizować i trochę zaczekać :). Adekwatne potraktowanie Nintendo w stosunku do tego, co sami robią graczom.

no, no... niezle pokazesz nintendo gdzie raki zimuja. /s

 

Nie ma firmy ktora jest niezawodna - ktos w supporcie w indiach mial moze slaby dzien i kliknal nie to co trzeba - sprawa z tego co widze zostala w miare szybko wyjasniona. Jesli takie cos wystarczy zeby "5 razy myslec przed wydaniem kazdej zlotowki", to mam nadzieje ze taka sama logike stosujesz przy innych markach (nie mowie tylko o gamingu).

 

 

Odnośnik do komentarza

Nikomu nic nie pokażę, Switch schodzi jak świeże bułeczki i Nintendo od lat się kąpie w pieniądzach. Chodzi tylko o mnie, moje własne podejście do sprawy i kto ci powiedział, że chcę wsząć jakąś rewolucję i ugodzić w jakikolwiek sposób w tą firmę?

 

No jak mi pokażesz firmę, która za kontakt z supportem dała bana to chętnie zastosuję te same zasady. Czekam :).

 

54 minuty temu, Ocelot napisał:

to mam nadzieje ze taka sama logike stosujesz przy innych markach (nie mowie tylko o gamingu).

 

Aha, bo jak robię coś w danej dziedzinie to muszę to samo robić w każdej możliwej sytuacji wedle dokładnie tych samych zasad, tak xd? A wpadłeś może na to, że jedyne co robię w życiu to gram w gierki i jednak trochę bardziej mnie obchodzi co się dzieje w tej branży w porównaniu do innych dziedzin życia?

 

Nie no, Nintendo, jesteś spoko w takim razie. Przecież inni też robią też robią źle, więc Nintendo też może. Wspaniały symetryzm zawsze zadziała. Dzięki za rzeczowy komentarz w sprawie.

Edytowane przez raven_raven
Odnośnik do komentarza

No litosci, juz nie dramatyzuj, prosze Cie. Nie zbanowali goscia za 'kontakt z supportem', tylko za to ze mysleli ze gosc chce wyludzic kod do bayo2. W linku ktory sam podales mozna przeczytac iz rzekomo pomylili jego przypadek z innym gdyz mieli podobne zdjecia. Tak jak pisalem: ludzie popelniaja bledy.  To ze nintendo tez je popelnia... huh, kto moglby sie tego spodziewac? A pozatym to myslisz ze to pierwszy przypadek gdy jakis uzytkownik dostal bana u nintendo za nic? Jestem pewien ze takie cos sie dzieje pare razy w tygodniu - to ze nie czytasz o tym na reddicie czy twitterze nie znaczy ze tego nie ma ;)

 

Jesli chodzi o podobne przypadki (gdzie ktos dostaje bana mimo iz 'nic nie zrobil'):

 

https://www.reddit.com/r/PS4/comments/6k95t5/my_playstation_network_account_has_been_banned/

https://forums.xbox.com/en-US/thread/A56492C9-33EC-4ACE-89E2-EAAA1447EDE3 [communication ban]

https://www.bungie.net/en/Forums/Post/236531090?sort=0&page=0

 

i w cholere wiecej mozna znalezc googlujac - tak jak pisalem - na podstawie jednej anegdoty gdzie ktos dostaje bana spisywac firme na straty to troche jak nie chodzic juz do McDonalds'a bo komus zapomnieli frytek dac jak wzial na wynos. nie wiem po co ten bulwers ;o

 

Odnośnik do komentarza

Ani jeden z tych przypadków nie jest banem w wyniku kontaktu z supportem, to nie są symetryczne sytuacje żebyś mógł mi tutaj z symetryzmem wyjeżdżać. Na PS4 gość włącza konsolę i jego konto już jest zbanowane, być może ktoś mu się włamał i próbował coś kraść albo coś w tym stylu. Ten na Xboksie był zgłaszany przez innych graczy w jakiejś grze. To co się dzieje w Destiny gó,wno mnie obchodzi, Bungie i ta seria to rak tak czy siak.

 

Support Nintendo po prostu sobie uznał, że jakieś zgłoszenie jest wymuszeniem/wyłudzeniem kodu i dał bana bez jakichkolwiek dodatkowych pytań, ustaleń, niczego :D. Super, miałem bardzo podobną sprawę kiedyś z kodami na X1 (co było moją pomyłką) i cieszę się, że właścicielem Xboksa jest jednak Microsoft a nie Nintendo, bo oni przynajmniej nie dają banów od ręki. Mało tego, tutaj bym pewnie nawet nie mógł liczyć na odbanowanie, bo moje zgłoszenie de facto było nieświadomą próbą wyłudzenia kodu.

 

I w sumie, tak kończąc to śmieszne przerzucanie się historyjkami, zapytam się tylko: i co z tego, że inni mają takie cyrki? W jaki sposób to tłumaczy zachowanie Nintendo? A dlaczego piszę tutaj o Nintendo, a nie o innych firmach? Hm, może dlatego, że to dział Nintendo i temat o Nintendo?

Odnośnik do komentarza

dobra, przekonales mnie do swojej racji. spalilem swojego znicza i jak kogos spotkam na miescie z tym sprzetem to od razu wale w morde. Do McDonaldsa tez juz nie chodze bo tak jak pisalem wyzej, znam goscia ktoremu nie dali frytek. W biedronce sie nie pokaze bo babka raz mi dala 52,40zl zamiast 55,40zl reszty. Do stanow tez juz nigdy nie lece bo na lotnisku zgubili moja rzecz raz.

pozdrawiam - over and out :hi:

Odnośnik do komentarza

Trafiłem na zagranicznych forach na teorię, że Nintendo anulowało Direct, który miał się pojawić na dniach. Oczywiście nic nie było zapowiedziane, więc może być to bzdura, ale: 

 

- jakiś Insider od Pokemonów, który uwierzył w Pokemon Direct w Pokemon Day tłumaczył się na Twitterze, że złapał się na to, bo ze swojego sprawdzonego źródła dostał info, że w tym tygodniu może się spodziewać 'Switch news'

 

- Outlast bez żadnej zapowiedzi wskoczył do eshopa

 

- demo Kirby pojawiło się bez żadnej zapowiedzi, a na ostatnich Directach dostaliśmy min. dema Project Octopath Traveler i Dragon Quest Builders

 

- Blizzard prawdopodobnie wrzucił teaser Diablo na Switcha 

 

Jeśli Nintendo faktycznie anulowało Direct to może dlatego, że miał być na poziomie Mini Direct ze stycznia i stwierdzili, że przygotują coś mocniejszego..

Edytowane przez funditto
Odnośnik do komentarza

92 tytuły, ładnie to wygląda, ale to już trzeba mieć niezłe zacięcie kolekcjonerskie (i kasę) żeby przeboleć niektóre tytuły. Jak na razie u mnie 6 pudełek, które chciałbym zostawić na półce, włącznie z tym co dojdzie,  no chyba, że coś zawiedzie oczekiwania. Aktualnie "bawię się" w kolekcjonowanie gierek na Wii U - ludzie wymiękli i ceny większości tytułów pospadały.

Odnośnik do komentarza

ja miałem ogarniać kolekcję na Switcha, ale w imię #minimalizmu i pozbycia się 90% swoich gier, te na Switcha też sprzedaję i zostawiam tylko kilka tytułów na stałe. Na chwilę obecną 14 pudełek, ale już kilka gier zdążyłem puścić, plus z tych 14 na oko 10 jest do puszczenia dalej :D 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...