Skocz do zawartości

PSX Extreme 212


Oceń okładkę PSX Extreme 212  

29 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Oceń okładkę PSX Extreme 212



Rekomendowane odpowiedzi

O lol, to ten gość ma kanał na YT? Heh, to teraz wiem czemu taki stary koń jak ja, ma problem z przetrawieniem gościa. Wszak polski YT gamingowy to świat tych wszyskich stuu, rocków, rojów, klocuchów i innych pustynnych stworzeń, którzy dla mnie są jak z innej planety. W zasadzie to sprawdziłem sobie który kanał prowadzi, by po chwili odbić się jak od ściany, gdyż okazał się być kanałem na który trafiłem błądząc w necie i przez który mi prawie wysechł tusz w tablecie :/

Co jeszcze mnie dotknęło? Kurcze, Chmielarz jaki jest każdy widzi, ale niebawem będę bał się otworzyć lodówkę, by go tam nie znaleźć.

Poza tym Mielu ze swojego kącika zrobił powiększenie Hyde Parku, bo się wyżalił że ktoś go zhejtował w internecie. Ok, ale i tak go lubię, bo pisze lekkie teksty.

Z tekstów które mi się spodobały, to Zax z "Modą na bezbarwność" - temat bardzo na czasie i dziwię się, że dopiero teraz ktoś go opisał. Zaś na czarnego konia ostatnio wyrasta Kreczmar. Gość naprawdę ma solidne pióro. Zresztą widać też i obycie - wszak był w Hyper (Plus) i dobrze go stamtąd wspominam. Tak przy okazji - czemu jego i Dżuja nie ma w stopce redakcyjnej (a jest np. Gamera)? :) Dobra, czytam dalej. Naprawdę lekki i wiosenny numer...

Odnośnik do komentarza

Wstępniak Butchera to prima a prilis czy cos przegapiłem?

 

Panowie jesli wychodzi taka gra jak Bloodborne to dajcie jej wiecej miejsca. Zwlaszca jesli nie ma innych hitów, wiec miejsce jest. Nawet nie na samą recenzje a jakis tekst okolicznosviowy itp

 

Co ze wstępniakiem nie tak?

 

Do Bloodborne jest opowiadanie konkursowe. A sama gra zapewne doczeka się jeszcze na łamach magazynu niejednej wzmianki/tekstu. 

Odnośnik do komentarza

Kurde, nadrabiam sobie właśnie Dragon Age: Origins, jestem na początku i przeczytałem w tekście o nauczaniu przez gry, o tym jaką moralna decyzję musi podjąć bohater by przeżyć, no i jakoś tak... :frog:

 

Ech, może zatrudnijcie jakaś dodatkową korektę, by oznaczała spoilery skoro z jakiś przyczyn nie da się pisać bez nich?

Odnośnik do komentarza

Head Shot- jest fajnym pomysłem. Może zmieńcie autora na kogoś z większą estymą. Jakieś pomysły ? Chmielarz, ;) Ściera, Myszaq ?

 

Btw : była już zapowiedź  nowej gry Sebastian Loeb Rally Evo?

 

Head Schot może być ciekawy, ale na pewno nie z tym gościem, który aktualnie tam się udziela. Jest jeden youtuber, którego oglądam z racji tego, że gość gra od lat 80 aż do dziś i jego programy są naprawdę merytoryczne. Jest to NRGeek. Nie robi beznadziejnych gameplay'ów jak większość. Ma świetny cykl o grach, w których przedstawia swoje najlepsze tytuły, podzielone na lata, w których powstały. Starsi gracze na jego kanale znajdą coś dla siebie. Ale taki NRGeek nie mógłby być zauważony przez PE z powodu tego, że ma tylko 50k subskrypcji a nie 500k.

 

Co do nowego numeru. Okładka nie trafiła w moje gusta, natomiast zawartość jak zawsze na poziomie. Szczególnie felieton Dżuja na temat scenariuszy w grach.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Babol (?) z tekstu o NT/PG :

 

Dodatkowo panna mogła przywoływać demony, efekciarsko rozorawiajace się z szatańskim pomiotem.

Trochę to niefortunne określenie tego pomiotu, wszak Bayonetta walczyła przecież z aniołami ;)

 

 

 

 

w dwójce morduje także mieszkańców piekieł

 

 

Odnośnik do komentarza

Ten dodatek na końcu ma tak być do góry nogami? Czy na jakiś felerny egzemplarz trafiłem. Trochę to przeszkadza.

 

Takie nowatorskie rozwiązanie i od razu przeszkadza :P. Tak ma być - aby druga okładka mogła być jednocześnie wprowadzeniem do dodatku, to należało odwrócić te ostatnie kilka stron, aby stanowiły całość. 

Odnośnik do komentarza

Witam Was bardzo serdecznie tego piątkowego wieczora,

 

mam do Was wielką prośbę - czy ktoś mógłby podać listę laureatów konkursu związanego z Bloodborne? Chyba nie jest to już wielka tajemnica, a z tego, co wywnioskowałem ze strony internetowej PSX - wyniki powinny zostać nań już dawno opublikowane. Bardzo proszę o odpowiedź. 

 

Pozdrawiam. :)

Odnośnik do komentarza

Po przeczytaniu PIXEL'a dzisiaj postanowiłem kupić PE. W planach miałem zajść do osiedlowego kiosku, bo tam czasami kupowałem. Leżał stary numer. Pomyślałem - dobra, pójdę na spacer. Cała "operacja" miała trwać 10-15 minut, trwała ponad godzinę ;] Zaszedłem do 7-dmiu miejsc, gdzie była prasa - kiosk, saloniki prasowe oraz spożywczaki ze stoiskami z prasą i nie było PE. Dopiero na stacji SKM, gdzie był Relay, kupiłem PE. Miasto - Gdynia.

 

W ogóle bieda prasowa w tych różnych przybytkach straszna. Już nie chodzi o samą prasę grową, tylko o gazety w ogóle. Wiem, że ludzie de.bilnieją, wszystko jest upraszczane itd., ale jak widzę dostępność tygodników i małą różnorodność tytułów na stoiskach, to mi się płakać chce. Tak jak wielokrotnie mówiłem - dzień eliminacji papieru będzie dniem, kiedy zredukuję czytanie do minimum i upodobnię się do reszty lemingów, którzy gazety/książki/czasopisma od miesięcy w rękach nie mieli. Oby to nigdy nie nastąpiło.

Edytowane przez [InSaNe]
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...