Skocz do zawartości

God of War III Remastered


Sylvan Wielki

Rekomendowane odpowiedzi

Ten remaster miałby prawo bytu tylko w zestawie z odświeżoną jedynką i dwójką (i ewentualnie oddzielną wersją cyfrową samej trójki za odpowiednio mniejsze pieniądze). Sam mam na ps3 pudełkowe kolekcje MGS, GOW1-2, oraz Team ICO. W tej generacji nawet remastery to jakieś jaja są. 

Odnośnik do komentarza

 

 

Co ma Sony do remastera Metro?

To tylko odpowiedz na posta wyżej. Popularna marka która została zremasterowana na Ps4.

Yetiemu chodziło o peestrójkowe eksy.

 

Co nie zmienia obecnej sytuacji jaka jest teraz na rynku wydawniczym. Ramaster remastera remasterem pogania. 

W poprzedniej generacji tak nie było - pierwszy remaster gry z PS2 nie wyszedł po 2 miesiącach od premiery Ps3

Edytowane przez qwerty1
Odnośnik do komentarza

Ale zauważyliście, że  ogólnie liczba produkowanych gier spada ?

W czasach Ps2 wydano ok. 3500 tytułów, czasy Ps3 to okolice 750-900, te generacja jest na podobnej drodze. To ciężki biznes i tyle, gry nie robi się już w rok jak kiedyś, developing się wydłużył. Jest rynek na remastery to są remastery.  Żaden remaster nie zabiera innej grze miejsca, najwyżej pustą datę w linii wydawniczej.

Odnośnik do komentarza

"Ciężki biznes" a to ci dopiero. Ciężko to mają dzieci w kopalniach diamentów. Dla mnie to krzyk rozpaczy bo gdyby w zalewie nowych gier remaster powstawał jako uzupełnienie to nie ma problemu. Ale jako główne danie to niech się cmokną. Nikt mnie nie zmusza ale niech mi dadzą wybór. Remaster albo? No właśnie albo co? Era PS1 czy PS2 to byłą radość gier dosłownie i w przenośni. Na tamte czasy to też były wyzwania developerskie i finansowe. Można sobie powspominać bo teraz to nawet gry nie potrafią zrobić na czas.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Remaster GoW III miałby sens z punktu widzenia graczy, gdyby zwieńczenie trylogii miało jakieś problemy techniczne na Chlebaku, a jak doskonale wiemy nie było czegoś takiego, bo tekstury bardzo dawały radę, a framerate nie stał na poziomie 30kl/s. A jak jeszcze człowiek czyta teksty, że uzyskanie stałych 60fpsów jest wyzwaniem to...  :problem:

Serie uwielbiam, poświęciłem jej masę godzin na PS2, PSP, a później wszystkim częściom na PS3 i kiedyś pewnie zaopatrzę się w odświeżone wersje, ale niech se dadzą spokój z wydawaniem pojedynczych tytułów. Jak już to tylko w pakiecie.

Odnośnik do komentarza

Ja dlatego ciągle siedzę na PS3. Poprzednia generacja zaoferowała już grafikę, które w zupełności wystarcza. Czy obecna pokaże skok czy będzie to jedynie zwiększenie rozdzielczości tekstur oraz samej rozdzielczości sam nie wiem. Jam bym żadnych z tych remasterów nie kupił, bo niby po co. GoW III polecam każdemu, kto nie miał okazji grać na PS3. Ciekaw jestem tego, co przyniesie ta generacja, bo póki co nic specjalnego :(

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Ja już ku#@a nie mogę...i chyba puszczę. Nabywając obie wiodące konsole nawet za dwa lata mój backlog nie będzie tak drastycznie wielki jeśli to wszystko się nie skończy. Kocham serię God of War, ale niech spie$#@lają z tym i każdym kolejnym remasterem. Miałem ich kilka na past geny, ograłem je i już nie chcę szarpać w coś co rozmieniłem na drobne. Inni gracze również nie powinni. Chcę God of War 4, Uncharted 4,5,6...i nowe IP urywające dżondra, a nie poprawianie niepoprawialnego.

Odnośnik do komentarza

Też nie wiem po co, dlatego nie kupię tego w takiej cenie, a pewnie na jakiejś wyprzedaży w przyszłym roku, co by odświeżyć sobie przed 4-ką.

A co do "ciężkiego" biznesu. Tak, zdecydowanie uważam, że robienie gier to ciężki kawałek chleba, dodatkowo praca z dużym ryzykiem utraty stanowiska, średnio opłacalna dla przeciętnego pracownika oraz żerująca na ludziach z pasją.

O grach indie nie będę nawet zaczynał, za dużo znajomych się tym para i wiem ile wyrzeczeń muszą robić.

Edytowane przez Hendrix
Odnośnik do komentarza
Gość Kasias

Żaden remaster nie zabiera innej grze miejsca, najwyżej pustą datę w linii wydawniczej.

 

Otóż to. Ale wytłumacz to tym wszystkim umyślnym...

 

Z tą nową częścią to lekka nadinterpretacja. Mówili, że robią coś nowego ale może mieli ten remaster na myśli?

 

Nie histeryzuj :) Nowe GoW się robi i to jest fakt.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Pazerny skok na kasę. "Nowa generacja" powinna nadejść znacznie później, na PS3/X360 dalej można grać do bólu. A wrzucanie kotletów, ceny gier z kosmosu, bugi i patche na dzień dobry to rak tej branży. Taki GoW III tylko to potwierdza. Zgadzam się że powinni wydać cała trylogię, wtedy rozumiem, że nowi by się mogli zapoznać. Ale to? I najgorsze że ludzie to pewno łykną i dalej będą kręcić ta spiralę.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Kiedyś to były czasy PS2 i wsteczna kompatymilońść z PSX, później PS3 i jej pierwszy model który oddtwarzał gry z ps2 i chyba psx. Nagle po jakimś czasie Sony stwierdziło że walić to!, zablokujemy! Nie bedzie grania w starsze gry, wydamy je na nowo i zarobimy dodatkowo kasę na premię! i Jak widać udało im się....

 

Nie mam nic do remasterów jeśli dają coś wiecej oprócz wyższej rozdziałki, ale dziś to już przeginają, bo wydaja praktycznie po raz drugi tę samą grę bez wysiłku, ale kasa się zgadza.

 

W przyszłosci Uncharted 4 Ultra HD remaster jest kur.rwa pewne...

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Czasem te "remastery" to nic więcej jak kupsko (Silent Hill Colletion ?).

 

Jest tak jak mówicie, gdyby to były jakieś naprawde stare tytuły (era ps2 a ps3 i hd to jednak przeskok co by nie mówić) ale GOW III to już przełamanie pały goryczy. I żeby nie było mam gdzieś te reedycje, tylko gdzie to właściwe danie PS4 ?

Odnośnik do komentarza

 

Żaden remaster nie zabiera innej grze miejsca, najwyżej pustą datę w linii wydawniczej.

 

Otóż to. Ale wytłumacz to tym wszystkim umyślnym...

 

Z tą nową częścią to lekka nadinterpretacja. Mówili, że robią coś nowego ale może mieli ten remaster na myśli?

 

Nie histeryzuj :) Nowe GoW się robi i to jest fakt.

 

 

Gdyby moje życie opierało się wyłącznie na graniu w gry wtedy można byłoby mówić o histerii a tak tylko zawód i smutek.

Poza tym mógłbyś czymś podeprzeć te fakty czy tylko opierasz się na luźnych domniemaniach?

Edytowane przez da$io
Odnośnik do komentarza

 

ogolnie jesli faktycznie poprawia troche tekstury i daja 1080p i 60fps to najladniejszy szpil z ps3 moze byc i tez jedna z najladniejszych gier na ps4 i tej generacji jak wyjdzie w wakacje

 

ehhh mi sie marzy by koncowke przebudowali ale to pewnie nigdy nie nastapi - mial byc inny, epicki final fight, miala byc dodatkowa lokacja i boss z setkami oczu itp

Może i jest różnica ale na pewno nie do kupienia za 160 złotych.

Jest gdzieś wywiad gdzie twórcy mówią o innym zakończeniu?

 

 

 

Argos was the pet of Hera, a giant with a hundred eyes. He was sent to appear in God of War III as a boss battle or a mini-boss and even had a full developed model. Nevertheless, it was scrapped as the producer didn't find a purpose for him in the game, and his conclusion should meant God of War: Betrayal would be uncanon.

8zh0kw.jpg

Edytowane przez XM.
Odnośnik do komentarza

Choć jedni mieliby odwagę napisać w oświadczeniu "Reedycje tak dobrze się sprzedają, że i my chcemy zarobić". Chcą zapoznać nowych graczy z serią, to niech odświeża dwie pierwsze części, a nie zaczynają od zwieńczenia trylogii. A skoro im się nie chce, to miłym bonusem byłoby dodać je do GoW III R. Przecież lata temu tak Namco zrobiło z tekkeńcami przy okazji świetnej części piątej.

Dobrym rozwiązaniem byłaby poprawa jakości grafiki w GoW III oraz w Wstapieniu i wydanie ich w zestawie za powiedzmy 140zł. Dało się tak przecież z pierwszymi dwiema odsłonami w kolekcji HD. Metro również spisało się na medal w tej materii.
Ale po cóż, skoro i tak się sprzeda po najmniejszej linii oporu. Wszak przy  większości reedycji twórcy się nie przemęczali oferując głównie lepsze tekstury i fHD, cenę też usprawiedliwiano dodatkami, jak DLC, a o których w przygodach Spartiaty można zapomnieć liczyć, podobnie jak na rozsądną cenę. Chyba, że zaoferują produkt za 160zł i stwierdzą, że odświeżenie i tak jest zacne, bo i tytuł znakomity, i teraz na dodatek mamy tryb foto + darmowo wszystkie skórki xD

Odnośnik do komentarza

To samo co "po linii najmniejszego oporu".

Wracając do planów wydawniczych, GTA V także miało na obecną generację nie wyjść. Twórcy DkS II także zarzekali się, iż nie mają planów wypuszczenia swojej pozycji na PS4/XO. Jak się skończyło, każdy wie.
GoW III się sprzeda, to jeszcze z marki coś wycisną przed 4ką. Co drugi rzuca "meh" na tego kotleta, ale wielu twierdzi, że kupi, ponieważ nie grało, bądź z tytułu chęci przeżycia raz jeszcze przygody.

Odnośnik do komentarza

xDDDDDDDDD
Tyle w temacie. Jedyny scenariusz jaki ratuje te serie (jeśli skur.wesyny nie chcą tworzyć reboot'a) to obsadzenie tej części w nowego bohatera i polowanie na Kratosa. Ale jeśli będzie to standardowa rozgrywka łysym pieniaczem i polowanie na jakiś wymyślonych bogów bez liźnięcia innych mitologii to dramat. Seria ma taki potencjał w innych mitologiach, a Oni zapewne będą brnąć dalej. To już niestety nie są bezpodstawne obawy, a raczej niechciana przyszłość marki.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.