Skocz do zawartości

God of War III Remastered


Sylvan Wielki

Rekomendowane odpowiedzi

Dawać teaser serii God of War w premierę innej gry wydawanej przez siebie byłoby maksymalnie głupie, poza tym Barlog wielokrotnie wspominał, nie są gotowi by cokolwiek pokazać... Także na teaser to może bym liczył podczas E3, pełnoprawny gameplay to już w ogóle daleka historia. Cory wrócił do studia na jesień 2013, więc tak naprawdę pewnie ledwo rok w developingu jest ich następna gra (SSM)

Odnośnik do komentarza

Spoko ale trzeba przyznać, że seria nie sprzedaje się już tak jak te kilka lat temu. Ten Remaster tylko zaszkodzi nowej części bo ludzie znowu się nagrają i tym samym zaspokoją głód na kolejny epizod.  Ale mogliby chociaż coś zrobić z

tym najbardziej otwartym zakończeniem ever

.

Edytowane przez Nemesis
Odnośnik do komentarza

Dawać teaser serii God of War w premierę innej gry wydawanej przez siebie byłoby maksymalnie głupie, poza tym Barlog wielokrotnie wspominał, nie są gotowi by cokolwiek pokazać... Także na teaser to może bym liczył podczas E3, pełnoprawny gameplay to już w ogóle daleka historia. Cory wrócił do studia na jesień 2013, więc tak naprawdę pewnie ledwo rok w developingu jest ich następna gra (SSM)

 

Hmm...jeśli remester 5 letniego tytułu to "nowa gra" to faktycznie głupie. Poza tym Barlog może sobie mówić co tam chce, nawet jakby ukończyli w 90% to nie pokażą póki im nie pozwolą. 

Odnośnik do komentarza

No ale fakty są takie:

SSM miało skasowany tytuł na Ps4 i przeszło restrukturyzację. Stig i Pappy już nie pracują dla studia.
Barlog wrócił na jesień 2013 i pewnie od 2014 pracuje nad nowym tytułem (wielokrotnie zasugerowany przez niego nowy GoW4)
Remaster to dobra okazja do zarobienia, która nie pochłania teamu pracującego nad pełnoprawną grą.
No i jak mieli świętować urodziny teaserem 4 części GoW, skoro w tym czasie wychodzi Bloodborne, nie robi się takich rzeczy. Motyw wystarczy.

No i najważniejsze, nikt nikomu nie każe kupować żadnego z remasterów, wystarczy więc tego nie robić i problem z głowy.  Na miejsce remastera nie wskoczy pełna gra zresztą. Koszt produkcji to ułamek budżetu pełnoprawnej gry.

 

Odnośnik do komentarza

A ja nie rozumiem na czym polega problem . Nie chcesz nie kupujesz. Mam Ps3 mam GoW3 i nie kupię remastera, ale wiele osób które kupiły teraz Ps4 w te gry nie grało akurat remaster wybitnych gier z poprzedniej generacji (jak Last of Us, GoW 3 czy mam nadzieję trylogia Uncharted) nie jest niczym złym bo Sony ma ogromną ilość klientów którzy wcześniej Ps3 nie mieli więc po pierwsze :

- daje im możliwość zagrania w te tytuły na nowej konsoli (jakbym miał Xboxa 360 to bym bardzo chciał mieć taką możliwość a dużo rzesza graczy np. w USA tak ma) 

- pozwala na dodatkowo zysk niskim kosztem. 

 

win-win dla Sony i nowych klientów. Szczególnie że nie zabiera to miejsca innym tytułom. Narzekanie że Ps4 nie ma gier też jest już oklepane, ja grałem w inFamous Second Son, Order 1886 (obie gry moim zdaniem bardzo fajne i przyjemne do pogrania, ale nie są jakimiś kozakami) i świetne tytuły multiplatformowe jak Shadow of Mordor czy DA:I czy fajne MGS:Ground Zeroes. A jest jeszcze Killzone, Driveclub z exów i Destiny.

 Sony ma moim zdaniem pod tym względem świetny marketing sprzedaży na ten rok : 

- luty - Order 1886 

- marzec - Bloodborne 

- kwiecień - Mortal Kombat 

- maj - Witcher 

- czerwiec - Arkham Knight 

- lipiec - GoW3 

- sierpień - MGS Phantom Pain i Mad Max 

 

Wydali dwa exy, mają potencjał pokazać naprawdę genialne tytułu na E3. A Wypuszczanie gier razem z Wiedźminem czy Arham Knight czy MGS-em mija się z celem. Nie mam dwóch konsol więc takie plany wydawnicze są dla mnie genialne i bardzo mądre ze strony Sony tym bardziej że konkurencja dostaje po głowie ( jeszcze mocniej przez Order i Bloodborne) a sama nie wypuszcza exów. 

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Szkoda, że musisz kupić PS4 by zagrać w gry z PS3. Na to czekały miliony kupując nową konsolę. Kiedyś to się nazywało "wsteczna kombatybilność" ale było za darmochę więc tak średnio korzystnie dla kochających nas miłością gwałciciela korporacji.
Wracając do wypowiedzi kolegi Loremaster - jeśli jesteś pracownikiem Sony to faktycznie dobra robota a jeśli nie "witki opadają"

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...