Skocz do zawartości

Neverwinter


Hum

Rekomendowane odpowiedzi

B-n9fHVUUAAEFij.jpg


frame_0000.jpgframe_0000.jpg


Od wczoraj - 31 marca, mamy do pobrania Neverwinter F2P. Po pierwszym posiedzeniu, do którego podchodziłem sceptycznie - w końcu MMO na padzie wydawało mi się średnio dobrym rozwiązaniem z perspektywy wieloletniego gracza WOW'a, ale jednak gra się mega przyjemnie, zwłaszcza z ekipą. Nie miałem styczności z tą grą na PC, zatem moja ocena nie ma żadnego odniesienia do oryginału. Tymbardziej, że fanem Neverwintera też nigdy nie byłem, zatem świata i jego historii zupełnie nie znam.

Oczywiście są problemy techniczne, typowe dla tej kategorii gier, zwłaszcza świeżo po premierze:
- zdarzają się źle działające skrypty,
- animacja jest strasznie niestabilna - w mieście potrafi ostro przyciąć,
- inne drobne błędy i bugi, które zapewne zostaną naprawione z czasem.

O ile samo kontrolowanie postaci jest w miarę przejrzyste i intuicyjne, tak do całej obsługi interfejsu należy po prostu przywyknąć. Jest on dość sprytnie przystosowany do pada i jego ograniczeń. Nie wiem jak będzie się ono sprawdzało w trudniejszych momentach.

Po pierwszym posiedzeniu do 2 w nocy i wbiciu healera na 9 lvl wraz z kumplem wiem, że na pewno wrócę do tej gry. Polecam sprawdzić.

Edytowane przez Humulin
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 2
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Gra jest po polsku, ale tłumaczenie jest jakieś takie mało intuicyjnie i zawiera gdzieniegdzie błędy. Dziś spróbuje wersję angielską.

 

Ktoś tu miał już styczność z tym tytułem na pc w ogóle? Jak wygląda sprawa z contentem end game?

Edytowane przez Humulin
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...