Skocz do zawartości

Youkai Watch


Shen

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 63
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Gość DonSterydo

Największym problemem tej gry jest fakt, ludzie spodziewają się po niej systemu rozgrywki jak w pokemonach i przez to wielu się odbije, bo to jednak taka arkejdowa zabawa zręcznościowa. Sporo się dzieje i to jest plus, ale czy jest to w stanie utrzymać na dłużej to ocenię po premierze. Tak czy siak pokemony są niezagrożone :)

Odnośnik do komentarza
Gość ragus

Ludzie spodziewają się po niej systemu rozgrywki, który nie powoduje, że człowiek chce sobie wydłubać oczy stylusem. Moim zdaniem porażka jak w jakiejś gierce na iOSa. Smutno mi, bo mimo dyskusyjnego designu potworków, sama gra jest bardzo ładna.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Ograłem niezwykle króciutkie demko.

 

Wrażenia? Gra sprawia wrażenie bajecznie prostej, potworki atakują, a Ty jedyne co musisz wybierać odpowiednie yo-kaie i wykonywać proste minigierki, tudzież używać itemków. Muzyka jest świetna, grafika też, ale ciężko mi cokolwiek więcej powiedzieć po tak krótkiej rozgrywce. Niemniej, za jakiś czas pewnie kupię - nie na premierę, ale w tym roku raczej :) 

Odnośnik do komentarza

Demo, krótkie. Fajnie, że można połazić po mieście.

Nie wiem tylko dla czego cały czas wydawało mi się, że rozgrywka będzie wyglądać inaczej - trochę filmików z gry widziałem, a mimo zdziwiłem się na prostotę gry. Muzyka jest fajna, gra wygląda dobrze tylko, że mechanika nie jest zbyt uniwersalna i przygotowana typowo pod bardzo młodego odbiorcę.

Ogólnie ze dużego zainteresowania grą teraz raczej patrzę z rezerwą i  pozycja ląduje w kategorii "kiedyś zagram, jak będę miał czas".

 

Demo warto przetestować choćby dlatego, że jest do bólu krótkie.

Zamiast Yokaia lepiej zagrać w Projekt X Zone 2 - to jest dopiero pojechana gierka.

Edytowane przez _mike
Odnośnik do komentarza

A mi się gierka bardzo podoba. Jest świetnym odstresowaczem. Taka sielankowa, dziecięca przygoda. Grafika rewelacyjna. A że walki prostackie, no cóż. Też bym wolał Poke-turówkę ale nie można mieć wszystkiego. Mam nadzieję że będzie sukces i wydadzą u nas kolejne części.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Generalnie mi też się podoba, ale jednak jak mam już wątpliwości po 10 minutowym demie, to podejrzewam, że po 2h odłożył bym grę i żałował, że nie dopłaciłem do uzupełnienia jakiejś perełki w kolekcji. Nie ma co się oszukiwać, jeśli w fullu nie ma żadnych zmian, to rozgrywka jest jak w jakiejś grze za $1 z iOS. Wygląd to najmocniejsza strona tej produkcji, dla mnie to znaczy tyle co nic.

Odnośnik do komentarza

Hej. Mnie demo również niestety zawiodło, głównie za sprawą walki. Chaos, auto mode , skupienie wzroku na dolnym ekranie i jego ciągłe "macanko". Pewnie jednak w pełnej wersji jest bardziej klarownie na początku, zdobywamy duszki po kolei (w demie od razu dostępna pewna pula), uczymy się na bieżąco ich umiejętności, dokładnej specyfiki a menu jest aktywne. 

Ciekawi mnie wymiar taktyczny. Na ile naprawdę należy lawirować składem by pokonać dany tym rywala, a na ile duszki są wszechstronne i tak naprawdę jedną, niezbyt różnorodną drużyną skompletowaną na początku gry, można rozbić wszystkich. 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...

Panowie, czyli co? Gunwo obsrane???

 

Zagrałem tez w demo... I nieco mnie rozczarowała walka... Tu się nic nie da robić. Wybieramy stworki, coś tam kręcimy kołem i chuy. Reszta dzieje się sama? Bez sensu :/

 

To co właściwie w grze jest do robienia skoro jej główny element - walka, jest tak uproszczony?

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

No w sumie nic, pewnie łazisz spotykasz innych ludzi, ale kto w to czy inne pokemony gra dla fabuły, wszystkim raczej chodzi o fun z walki i zbierania. Dobrze, że demo jest bo bym białej gorączki dostał gdybym się połapał o co kaman dopiero po zakupie. Rzuciłem okiem na reckę na PPE i pisali, że walka wygląda dokładnie tak samo - automat + minigierki z atakami specjalnymi.

 

Wielka szkoda, bo z tego co się zorientowałem to wykreowali sympatyczny świat no i sporo roboty poszło w te wszystkie stworki, no ale chyba nie o to chodzi, żeby siedzieć nad grą bo ładnie wygląda.

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.