Skocz do zawartości

Youkai Watch


Shen

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 63
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

turowy system z rozbudowanym motywem kamien/nozyce/papier, do tego zerowy balans.

 

 

nie zapedzaj sie tak, bravely nawet nie stalo obok ff ix, ani gameplayem ani fabula.

az taka wydmuszka z mega klimatyczna grafa i genialna muza?

 

ja rozumiem ze gatunek lekko podupadl, ale nie robmy z kazdego jrpg mesjasza. Dla mnie takie 7/10, ale bez spoilerow ciezko cos wiecej powiedziec. Od polowy gra siada. Edytowane przez Shen
Odnośnik do komentarza

 

 

turowy system z rozbudowanym motywem kamien/nozyce/papier, do tego zerowy balans.

:dynia: z zewnątrz może i tak, podobnie można określić większość jrpgow :facepalmz:

 

Zagłeb się w mechanikę, ivy, Evy, natury, wszystkie statusy ataki, pokemony, gatunki, jak powiedział ragus, metagra swoją złożonościa rozwala prawie wszystko inne

ff9 tez im blizej konca tym bardziej siadal przeciez, ostatnia plyta to byl brecht

 

bravely jest na ogol przeciez bardzo i to bardzo chwalony, malo kiedy mozna sie spotkac z tak krytyczna opinia jak twoja

Akurat to, że Bravely traci im bliżej końca to sporo ludzi gada. Niemniej z drugiej strony każdy uważa go za kawał porządnego jrpga jakiego na rynku od lat nie było, także albo Shen ma dziwny gust, albo jest strasznie wymagający

Odnośnik do komentarza

Na jrpg zeby zjadlem, gdyby ta gra wyszla w czasach szaraka to max 6/10. Fajna muzyczka i ladna grafika, ale fabula szkoda gadac, a dla mnie to wazny element. Do tego niektore klasy przegiete, jak sie dobrze team ustawi to gre sie przechodzi na easy mode.

 

 

turowy system z rozbudowanym motywem kamien/nozyce/papier, do tego zerowy balans.

:dynia: z zewnątrz może i tak, podobnie można określić większość jrpgow :facepalmz:

 

Zagłeb się w mechanikę, ivy, Evy, natury, wszystkie statusy ataki, pokemony, gatunki, jak powiedział ragus, metagra swoją złożonościa rozwala prawie wszystko inne

 

tylko to wszystko jest zbedne w singlu, a jak chcesz sie bawic w multi, to tak jak mowie, balans nie istnieje, na 500 pokemonow masz te kilkanascie w top tier a reszta do smieci. Edytowane przez Shen
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Obejrzałem jakiś gameplay z pierwszej strony - kolejna gra do kupienia na 3DS? 

 

Powie ktoś czy te Yokai są trochę bardziej zróżnicowane wyglądem, bo z tego co widziałem to w sumie wszystko jednej wielkości i jakieś takie bryłowate.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Tak rzuciłem okiem do neta, niby jest ponad 200 tych stworków w pierwszej części O_o Technicznie to wygląda na 3x bardziej rozbudowane niż Pokemony, jak fabularnie będzie jakoś absorbować to mamy szach mat ;)

 

W ogóle jak tak przejrzeć listę mocnych premier na ten rok, to jakby 3DS dopiero się rozkręcał. Nowe poki w tym roku, oj coś mi mówi, że ten mobilny NX to jakaś ściema.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Szperałem dalej i widzę, że JP w tym roku już trzecia część ma wyjść, a dwójka wyszła chyba w 3 wersjach :P Ale nic dziwnego, że reszta świata jest w plecy skoro kreskówka dopiero wchodzi czy ma wejść na zachód. Oby się przyjęło, to dostaniemy jeszcze dwie części na 3DS'a :P

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Graliście w demo? Zabawa niezła, ale z tego co widzę, to te stworki tłuką się między sobą bez naszej ingerencji, a my kontrolujemy tylko niektóre akcje i nie jest to rozgrywka Turowa.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...