Skocz do zawartości

Star Ocean 5: Integrity and Faithlessness


Karas

Rekomendowane odpowiedzi

A mi się w SO4 bardzo fajnie grało, ale to przede wszystkim dzięki genialnemu systemowi walki - który napędza serię, inne elementy są dyskusyjne, niektóre wręcz słabe.

Wole skupiać się na pozytywach i dla mnie sam system walk w SO jest na tyle dobry, że gierkę kupuję w ciemno.

 

Wiem czego się spodziewać mniej-więcej, cukierkowości, wkur.wiającej małej penery, pustych miast i za(pipi)istego systemu walki. Mi wystarczy.

Odnośnik do komentarza

ja mam 4 na półce i czeka na swoją kolej. Kupiłem bo uwielbiałem 2 i 3. Troche mnie smucicie ze to takie słabe :(. W piatce nie podoba mi sie design postaci - ogólnie we współczesnych jRPG jakos mnie on odrzuca. Wolę starocie gdzie postacie moze i były super deformed ale przynajmniej nie wygladały jak puszczalskie nastolatki a kazdy chłopiec mimo wszystko wygladał jak chłopiec (no moze poza Ramza z FFT).

Odnośnik do komentarza

Gra wyjdzie również na PC (tak przynajmniej sugeruje ten wywiadzik po francusku):
 

 

FFD : Do you plan to make a PC port of Star Ocean 5 ?

 
S.K. : Because it's a fast paced action title, I'm wondering what would be the best way to play it on PC... According to you, what would be the best way to play it ?
FFW : With a controller ?
S.K. : But in Europe, are people used to play on PC with a controller ?
Together : Yes.
S.K. : I see. Of course, if you have a controller, you can play it without any trouble, but I wonder how to do for those who don't have one. That's our main worry and that's the reason why we delayed for later the release of a PC version, to think of a control scheme for players without a controller. ASKA engine, which is used by Tri-Ace to developp Star Ocean 5, allows for fairly easy PC ports, so if we find out a way to solve the control scheme issue, the port would be pretty easy for us, although I can't promise that it would be fast.

 

http://www.ffdream.com/news-15893.html

Odnośnik do komentarza

Przeczytałem recenzje i kurde 20h to rzeczywiście bida :/ wiadomo będzie jakiś dodatkowy dungeon z Etheral Queen czy Freją na końcu ale to i tak mało.

 

Już od czasu Infinite Undiscovery Tri-Ace ma problemy ze stworzeniem konkretnego świata po którym chce się biegać (choć o dziwo fabuła IU do złych nie należała). 

Odnośnik do komentarza

 

Przeczytałem recenzje i kurde 20h to rzeczywiście bida :/ wiadomo będzie jakiś dodatkowy dungeon z Etheral Queen czy Freją na końcu ale to i tak mało.

 

Już od czasu Infinite Undiscovery Tri-Ace ma problemy ze stworzeniem konkretnego świata po którym chce się biegać (choć o dziwo fabuła IU do złych nie należała). 

 

Ja myślę, że oni od czasu Resonance of Fate boją się już ryzykować. Idą w bezpieczną sztampę, która świata może nie podbije, ale ma gwarantowaną sprzedaż na takim poziomie, żeby ich utrzymać do następnej. 

Odnośnik do komentarza

 

 

Przeczytałem recenzje i kurde 20h to rzeczywiście bida :/ wiadomo będzie jakiś dodatkowy dungeon z Etheral Queen czy Freją na końcu ale to i tak mało.

 

Już od czasu Infinite Undiscovery Tri-Ace ma problemy ze stworzeniem konkretnego świata po którym chce się biegać (choć o dziwo fabuła IU do złych nie należała). 

 

Ja myślę, że oni od czasu Resonance of Fate boją się już ryzykować. Idą w bezpieczną sztampę, która świata może nie podbije, ale ma gwarantowaną sprzedaż na takim poziomie, żeby ich utrzymać do następnej. 

 

Mogliby nowe Valkyrie Profile zrobic.

Odnośnik do komentarza

 

Mogliby nowe Valkyrie Profile zrobic.

Zrobili i to całkiem niedawno.

 

 
Valkyrie Anatomia now available in Japan
posted on 04.27.16 at 02:17 AM EDT by Sal Romano (@salromano)
Play the opening tutorial today. Service begins April 28.

image: http://gematsu.com/wp-content/uploads/2016/04/Valkyrie-Anatomia-Released-JP.jpg

Valkyrie-Anatomia-Released-JP.jpg

Valkyrie Anatomia: The Origin is now available to download in Japan for iOS via the App Store and Android via Google Play.

Right now, you can play the game’s opening tutorial, as well as enjoy the “Weapon Generation” feature that lets you acquire rare weapons. Service will officially begin on April 28. You’ll be able to download the data required in advance for a smooth start when service begins.

The game’s app store pages highlight three key points: an original scenario set in a world of Norse mythology, an original battle system with 3D graphics, and background music from the industry’s most prominent

Read more at http://gematsu.com/2016/04/valkyrie-anatomia-now-available-japan#5JVW5VCmf(pipi)zzRJ.99

 

Ale jakąś s(pipi)inę na komórki XD

Odnośnik do komentarza

masz nowa valkyrie w klimatach sf z dziecmi z wodoglowiem - exist archive, po wakacjach na vite wychodzi w eu, ponoc fajna ale tez szalu nie robi jak starsze gierki tego studia

Tjaa, pamiętam pierwsze szczątkowe info o gierce. Że duchowy następca VP,człowiek się napalił na nie wiadomo co. A potem pokazali takie góvno:

exist-archive-the-other-side-of-the-sky-

 

:facepalmz: :facepalmz: :facepalmz:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...