Skocz do zawartości

Wasza toplista


Kosmos

Rekomendowane odpowiedzi

W sumie to ciężko mi uszeregować te gry z racji faktu że są bardzo różne w swojej formie jak i gatunku.

 

1. Monster Hunter 4 Ultimate - najlepsza i najbardziej rozbudowana część serii. Absolutny must-have dla fanów gatunku. Zaskakująco przyjazna dla nowego gracza. Zabawa dosłownie na setki godzin i najlepszy multiplayer jakiego widział mój 3DS.

 

2. Bravely Default - nieformalny spinoff serii Final Fantasy i najlepszy jRPG ostatnich lat i to nie tylko na handheldach. Świetna oprawa, kapitalny system gry, mnogość klas postaci i całkiem ciekawa fabuła. Szkoda że takich gier na 3DSie nie ma więcej.

 

3. Super Mario 3d Land - No poprostu Marian ;-) świetny platformer, klasyka gatunku w wydaniu TrzyDe.

 

4. Resident Evil Revelations - jedna z najlepszych odsłon serii ostatnich lat i chyba jedyny dobry (o ile nie jedyny w ogóle) survival horror na 3DSa. Co prawda od pewnego czasu dostępna również na PS3/X360, ale jeżeli ktoś nie miał styczności z tym tytułem - gorąco polecam.

 

5. Fantasy Life - sim/RPG który określiłbym jako miks Zeldy i Harvest Moona. Tytuł który pomimo przciętnych recenzji, mnie osobiście zachwycił i wciągnął na długie godziny.

 

6. Luigi Mansion 2 - taki horror na wesoło. Bardzo udana przygodówka z wąsatym hydraulikiem w roli głównej.

 

7. Super Street Fighter 3d Edition - w zasadzie to samo co na konsolach stacjonarnych z tą tylko różnicą że o ile na dużym ekranie nigdy nie chciało mi się w to grać, tak z wersja kieszonkowa wyrwała mi całkiem sporo godzin z życiorysu.

 

8. New Super Mario Bros 2 - bardziej klasyczna, dwuwymiarowa platformówka z Marianem w roli głównej. Niby nic konkretnego do serii nie wnosi a jednak grało się zaskakująco przyjemnie.

 

9. Fire Emblem Awakening - solidny, chociaż w mojej ocenie trochę przereklamowany tRPG.

 

10. Code of Princess - chodzona nawalanka z elementami RPG. Trochę przypomina Dragon's Crown (Vita/PS3) i chociaż nie jest to tytuł tej klasy, to i tak pozytywnie mnie zaskoczył.

Edytowane przez lechu
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...