Skocz do zawartości

PSX Extreme 213


Oceń okładkę PSX Extreme 213  

23 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Oceń okładkę PSX Extreme 213



Rekomendowane odpowiedzi

 

"TRAILERY MAJĄ TO DO SIEBIE, ŻE BARDZO CZĘSTO SĄ ULEPSZANE PRZEZ AUTORÓW"

Czaisz typie?! Ulepszane są, te trailery! Ulepszane są! Tyle lat w nieświadomości i dopiero jakis koleś z jutuba musiał mi tę prawdę na łamach PE odkryć!

Czy naprawdę musicie iść dalej w tę żenadę z panem jutuberem? Jego wynurzenia sa coraz bardziej groteskowe.

Mam wrazenie, ze wiekszosc hejtuje Macka absolutnie tylko i wylacznie dla zasady, bo robi program dla gimbazy.

 

No dlatego go hejtujemy. Co w tym dziwnego?

 

 

A dwa: jak żenująco wygląda ten jego tekscik w  najnowszym numerze. PE nie toleruje wulgaryzmów- bo je przecież mu cenzurujecie. A on je uparcie wstawia. Co to ma być do licha, dogadajcie się z nim, bo te wypikane urwy i uje to jak taka cnotka-niewydymka, co to chce ale się boi.

Odnośnik do komentarza

To może ja :) Nie podoba mi się jego wulgarny styl, w stylu blogów 12 latków, i nie żebym był jakimś sztywniakiem, w końcu czytam PSXA od 1999, i nawet dzisiaj lubię przeczytać teksty Myszaqa :) Tylko że tam teksty były ciekawe i urozmaicone, a tutaj czuje po prostu obrzydzenie, czytając ciągle o g.wnie obe.rannym i fekaliach, a podobno gość naprawdę jest całkiem inteligentny, ale ta "postać" w którą się wciela, jest, przynajmniej dla mnie, wnerwiająca, i zwyczajnie obrzydliwa.

Odnośnik do komentarza

ja pi.erdole nie czytam ALE MI SIE NIE PODOBA ile ty masz lat grzybiarz

Ojej, napisałem coś brzydkiego na gejów, to dałeś mi minusa. Razem z chłopakiem przyznaliście sobie rację?

No i czy czytałeś te jego teksty?

Nie rozumiesz, że ten koleś mnie wkur.wia swoją osobą i nie chcę go tam widzieć, a co dopiero czytać?

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza

Headshot w wykonaniu "Wargi" to zaledwie pół strony. To fakt ,człowiek nie jest z mojej bajki,lecz nie skreślam go z tak błachych powodów jak wygląd, wulgaryzmy, grupa docelowa jego komentarzy.
Co do meritum- przeczytałem jeszcze raz wszystkie jego teksty- są o czymś ,pisane lekko, bez napinki,wulgaryzmy mi nie przeszkadzają ( w Polsce to norma) / fajna, inteligentna pointa na koniec ostatniego tekstu na temat gry z perma death.
Cóż, lubię znać poglądy ludzi z różnych stron barykady ,a Gimbusy to  dla mnie Terra Incognita

Edytowane przez Tokugawa1982
Odnośnik do komentarza

Headshot, Grające Damy, świetne teksty Hiva i lekkie pióro Zaxa znów przekonały mnie do zakupu PSX w wersji cyfrowej.

 

Od mojego pierwszego zakupu trochę się zmieniło i to na lepsze. Przede wszystkim nie mamy już do czynienia z różnymi graficznymi burakami czy błędami. Zrezygnowałem też z e-Kiosku bo aplikacja ciągle się zawieszała i nie dało się czytać pisma offline  :facepalmz: . Na razie przejrzałem pismo na szybko na tablecie i kompie i jestem zadowolony z jakości. Wersja wczytuje się szybko (w zależności od programu w jakim przeglądamy) co cieszy. Obrazki, zdjęcia i rysunki są ostre chyba, że przesadzimy z zoomem.

 

Nie wiem dlaczego ale ściągając pismo z waszego linka na poczcie (tablet - android) plik zapisuje się jako html. Dopiero po skopiowaniu pisma z PC na tablet da się go otworzyć.

 

Okładki się nie czepiam bo wiem, że nie jest dla mnie. Ma spełnić rolę przynęty która sprawi, że ktoś po pismo sięgnie. I chociaż okładka wygląda paskudnie to jednak przekonała mnie do zakupu bo chciałem poczytać o MK X, Xenoblade Chronicles 3D i Codename S.t.e.a.m.

 

Jak utrzymacie ten poziom to pewnie skuszę się na roczną prenumeratę z wersją pdf bo za taką cenę warto.

Odnośnik do komentarza

 

Ojej, napisałem coś brzydkiego na gejów, to dałeś mi minusa.

Jakich (pipi)a gejów? O co tu chodzi w ogóle? :D

 

 

Ja hejtuję dla zasady:), po prostu nie podoba mi się w PSX Extreme ten idiota i nie chcę go tam. Nie muszę go nawet czytać, ale po prostu drażni mnie jego widok.

To tak jakby w Twój Weekend, pojawiła się sesja dwóch gejów. Nie oceniałbym, że ci panowie ładnie wyszli, że są świetnymi modelami, tylko miałbym w głowie CO TO TU ROBI? I takie samo mam wrażenie, jak czytam, że kolejny miesiąc i mimo hejtu na forum, gość dalej jest w PE. Brakuje jeszcze tematu na forum "Czy ten jutuber musi pisać?".

Odnośnik do komentarza

Ja per.dole jaki lament od 3 stron o kilka akapitów tekstu. Już nic się nie liczy w numerze, żadnej opini na inny temat bo niefajny jotuber.

 

Ta akcja tovtrocję jak mi ostatnio opowiadał klient naszej firmy produkujący okna. Montował gościowi okna do domu. Same okna z montażem ok 60 tys zł, najnowsza technologia, świetny design. Gość po montażu odbierał to z lupą w ręku:€ doszukał się dwóch mały rys i to w miejscach gdzie normalny śmiertelnik nie zagląda. I co ? Pisze reklamację bo twierdzi że żona nie śpi po nocach bo ciągle myśli o tej rysce na oknie. To nic że ma wypasione okna, dom, działkę. Nic się nie liczy bo ma ryskę na oknie!

Odnośnik do komentarza

Balon po prostu musi wykorzystać KAŻDĄ okazję, by pochwalic się z jak zajebistymi ludzmi na co dzień obcuje. Bo jak się ma okna za 60k to musi sie być zajebistym :dog:

Czaisz typie?!

Ale wracając do tematu. Numer naprawde warto nabyć choćby tylko dla pierwszych wrażeń z Wiedźmina. Szkoda trochę, że brakło tych kilkunastu dni, by ukazała się już pełna recenzja!

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No właśnie ten gość co ma okna za 60 tys to nie jest fajny więc nie czaisz jednak nic a nic typie.

 

Nie wiem czy te forum się w czasie zatrzymało i ludzie tu nie dorastają czy tu sam buntownicza gimbaza się ostała?. No już płaczcie dalej o te kilka linijek, można tak i do 10 stron dobić.

 

Trochę mi to przypomina mecze mojego 3 ligowego stilonu. Jest loża starszych panów. Są na każdym meczu. Co 2 tyg wydają prawienie po 5 zł za bilet. W momencie kiedy stilonek traci bramką zaraz krzyczą :"oddajcie kasę za bilety, nie poto płacimy za mecz abyście taką lipę grali " itp.

 

Ps proszę prywaty z WKP nie przenosić do tematów gierkowych.?

Odnośnik do komentarza

Ale ja nie napisałem nic o swojej pracy (nawet specjalnie nie użyłem tego słowa żeby nikogo nie urazić z formukowych jajeczek). Dałem tylko przykład narzekactwa. No panowie bez jaj skupcie się już jednak lepiej na tym jotuberze niż randomowym gościu z forum o gierkach.

Dobra to jak coś przykład ze Stilonem jest nadrzędny!

Odnośnik do komentarza

Balon nie chodzi o to ze komus zal dychy z powodu textu na 1/3 strony. Przeciez są tez inne teksty których sie nie czyta (w zaleznosci od gustu)

 

Chodzi o to by nie zaprszac do pisma ludzi którzy reprezentujà takie tresci- krzyczy tylko i klnie jak jakis dzikus

Edytowane przez Kałach
Odnośnik do komentarza

Czuję się wywołany do tablicy.
Poruszę temat Retro. Nie wiem jak ten dział wygląda u konkurencji ( tej z nazwy "rozpaćkanej,lub wielkiej jak krowie placki")

Mam wrażenie że  dział potrzebuje paru zmian. Nie podobają mi się rubryki : Kult plastiku (sprzęty te są mało znaczącą ciekawostką) ,Moje retro (mam wrażenie że każdy autor powiela wypowiedź przedmówcy- brak oryginalności,nie da się ciągle redefiniować pojęcia retro- wolałbym by przedstawiali swoje ulubione gry) ,Ekstremalne historie ( ciekawe, lecz też lekko wtórne)

 

Zaoszczędzone miejsce zapełniłbym większą ilością mini recenzji gier ( Trzeba znać) z szerszego przedziału sprzetowo -czasowego. Wszak retro to dla mnie czasy zarówno Atari ,Nesa jak i Saturna. Dla młodszych czytelników pewnie i PS2 (grafika).

Dodałbym także jakąś rubrykę z Kamieniami milowymi naszego hobby np. pierwszy FPS, przejście z kartridżów na płyty CD
Przeczytał bym także historię gier danego gatunku (wiem, było tego sporo w starych numerach PE i Poradnika;edukacja dla młodszych jak znalazł).Także historię prasy konsolowej.
Wiem ,że dział będzie ewoluował, chętnie widziałbym w nim kogoś wspomagającego zapracowanego (PPE) Rogera,jakiegoś człowieka siedzącego wybitnie w retro tematyce ( portal, znany Jutuber dla gimbazy ;) może nawet Monikę - ale przywaliłem!

Edytowane przez Tokugawa1982
Odnośnik do komentarza
Gość _Be_

Nie podoba mi się, że tak mało osób komentuje, a w temacie o starych magazynach, taka podnieta konkurencją.

 

Jak się wydaje taką ch.ujowatą jakościowo gazetke to nie ma co sie dziwić. Kurde żeby redaktor naczelny "największego pisma o konsolach w polsce" pisał, że gra w bloodborne, ale generalnie to on nie wie o co chodzi i w statystki nie zagląda to chyba jest przesada, soq piszący o gierkach indie, które jego zdaniem są najmniej znane i wymienia Everybody gone to the rapture, lol. Kompromitacja.

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...