Skocz do zawartości

Bloodstained: Ritual of the Night


Alastor84

Rekomendowane odpowiedzi

Dziewczyna posiada zgrabne nogi, ale ma też więcej narzędzi mordu:

 

Jeszcze spostrzeżenie do muzyki- strasznie chwytliwa na ten swój kiczowaty sposób, ale nie jestem pewien czy pasuje do gry... Może po prostu za głośna jest w porównaniu do reszty.

Ten utwór pewnie z innej lokacji, a kto wie, może z intra ? Taki sobie, mam nadzieje że inne utwory będą lepsze.

Odnośnik do komentarza

Jakimś cudem udało mi się odpalić na lapku :obama: Startowało ze dwie minuty, chodziło w max 25fps i rozgrzało sprzęt do czerwoności, ale nic to. Całość pękła w niecałe pół godziny - cóż mogę powiedzieć - jest to po prostu stara, dobra Igarashiowa Castlevania. Dokładnie to, czego oczekiwałem. Przekonałem się trochę do stylu graficznego - w sumie jedynie boss mi średnio podszedł.

 

Mam nadzieję, że nie będzie jazdy z wersją na Wii U i prawilnie ogram bez problemów na premierę. Czekam :banderas:

Odnośnik do komentarza

Nie rozumiem tych narzekań na tempo. Ta gra chyba i tak jest szybsza od wszystkich poprzednich części.

To przez te animacje 3D. Jak sobie puścisz np SOTN i popatrzysz na to troche dłuzej zauważysz, że jednak tempo animacji trochę jednak szybsze. Mi się gra i tak podoba i chyba wezmę na premierę.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...
  • 3 miesiące później...
  • 4 miesiące później...

 

 

- game is roughly 20-30% complete 

- Igarashi notes that he needs to increase the pace of development 

- the reason Switch is being favored over Wii U is that the game is being developed with Unreal Engine and ported from PC 

- the planned release in 2018 also lead to the decision of moving away from Wii U 

- there are plans to exhibit Bloodstained at other events and could end up at E3 2017

xd

2020 witaj.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Nigdy nie rozumialem podjarki tym tytulem, po pierwszym gameplayu nie wydawala sie niczym specjalnym. Jak ktos jest glodny takich klimatow to polecam serdecznie Salt and Sanctuary, Dead Cells, albo nawet Death's Gambit ktory jeszcze nie wyszedl ale zapowiada sie znacznie lepiej od tego potworka.

Odnośnik do komentarza

Kilka lat temu był inny klimat, ludzie byli wściekli na Capcom i ich polityke DLC, wyrzucenie Inafune i zarżnięcie Mega Man Universe/Legends, później wyszło na jaw że Inafune jednak nie był takim geniuszem na jakiego społeczność go kreowała :)

Igarashi też geniuszem nie jest, ale z nieznanych mi powodów "media growe" traktują Igarashiego z "nabożnym szacunkiem", często robią z niego "ojca Castlevanii". Castlevanie pod jego rządami były przeważnie bardzo dobre, ale o żadnym "geniuszu" wg mnie mowy nie było. SOTN to nie było jego dzieło. W sumie zaczął "rządzić" Castlevanią od 2001. Z pewnością konami mu życia nie ułatwiało, kasy i ludzi mu brakowało :) (szczególnie w Castlevaniach 3D). W sumie Aria of Sorrow to jego najlepsza Castlevania, potem było już gorzej (no może za wyjątkiem Order of Ecclesia). 

Edytowane przez Popa
Odnośnik do komentarza

Kilka lat temu był inny klimat, ludzie byli wściekli na Capcom i ich polityke DLC, wyrzucenie Inafune i zarżnięcie Mega Man Universe/Legends, później wyszło na jaw że Inafune jednak nie był takim geniuszem na jakiego społeczność go kreowała :)

Inafune to przede wszystkim Biznesman, a nie juz twórca gier. Nie pamiętam, ale chyba jego ostatnim wielkim tytułem był Dead Rising, potem już pikowal w dół.

 

I potwierdzam -ta gierka wygląda mocno średnio. Na dodatek te tło 3d i powolna rozgrywka.

Edytowane przez XM.
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.