Skocz do zawartości

Need For Speed [2015]


Rekomendowane odpowiedzi

Moje ulubione Need for Speed w ktore gralem i Bardzo mi sie podobały

Hot Pursuit

Hot Pursuit 2

High Stakes

High Stakes

Shift

Shift 2 Unleashed

A teraz po Project Cars juz żaden Nfs mnie nie obchodzi. Gra ewoluowała w wiele razy i skrecala w różne strony. Ale jak zaczęto kopiowac pomysly z filmu Fast Furious to przynajmniej ja niemoglem sie w nich odnaleźć.

 

Zdecydowanie wole powrót do klasycznych wyscigow po autostradach pomiedzy tirami i ruchem ulicznym.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

 

Panowie, jakie wrażenia po pokazie?

 

Przyznam, że NFS omijałem szerokim łukiem od kilku odsłon, ostatnią w którą namiętnie grałem był pierwotny Most Wanted, Wszystkie kolejne powodowały u mnie 0 podjary.

 

Tymczasem dostajemy trailer w oczywisty sposób nawiązujący do kultowego Undergrounda, nie ukrywam, że po raz pierwszy od lat mam ogromną ochotę zagrać w NFS, w arcade'ową ścigałkę.

 

Klimatycznie jest świetnie, graficznie również (liczę, że będą replaye), pojawiły się zarzuty o kamerę przy drifcie - wydaje mi się, że będzie tu tak samo jak w U1 i U2, gdzie tryb driftu miał inaczej pracującą kamerę niż w trybach wyścigu, więc o to byłbym spokojny.

 

Mam tylko jedno życzenie - niech nie dają w tej grze tych wszystkich super i hipersamochodów, wyłącznie modele z "tamtych lat", a będę w siódmym niebie.

Edytowane przez smoo
Odnośnik do komentarza

 

Panowie, jakie wrażenia po pokazie?

 

Przyznam, że NFS omijałem szerokim łukiem od kilku odsłon, ostatnią w którą namiętnie grałem był pierwotny Most Wanted, Wszystkie kolejne powodowały u mnie 0 podjary.

 

Tymczasem dostajemy trailer w oczywisty sposób nawiązujący do kultowego Undergrounda, nie ukrywam, że po raz pierwszy od lat mam ogromną ochotę zagrać w NFS, w arcade'ową ścigałkę.

 

Klimatycznie jest świetnie, graficznie również (liczę, że będą replaye), pojawiły się zarzuty o kamerę przy drifcie - wydaje mi się, że będzie tu tak samo jak w U1 i U2, gdzie tryb driftu miał inaczej pracującą kamerę niż w trybach wyścigu, więc o to byłbym spokojny.

 

Mam tylko jedno życzenie - niech nie dają w tej grze tych wszystkich super i hipersamochodów, wyłącznie modele z "tamtych lat", a będę w siódmym niebie.

 

 

eee drift attack started, niby wyscig na drift i jedynym ktory driftuje jest gracz bo reszta i tak jedzie prosto jak po sznurku ? to po co w ogole nazywac to driftem

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...
Gość Zaqair

 

The upcoming “Need for Speed” reboot from EA studio Ghost Games will require a constant online connection to be played. This decision is controversial, but Ghost Games said it’s a necessary move since “Need for Speed” will be updated constantly with new features like the revamped Autolog and a Photo Mode.

http://www.ibtimes.com/ghost-games-explains-why-need-speed-always-online-2045688

MS sie nie udalo,zobaczymy czy EA wyjdzie

Odnośnik do komentarza

Ciągłe online przy jakości PSN ? :) dziękuję postoję. Ja tam liczę na ten tytuł bo jak by nie było od czasów NFS III jestem z tą serią od zawsze, obawy są i na pewno downgrade będzie za(pipi)isty na konsolach.

Hot pursuit też miał non stop online, ba paradise burnout też i nie było takich dużych problemów ;) mi grało się wybornie

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.