Skocz do zawartości

Need For Speed [2015]


Rekomendowane odpowiedzi

 

Szkoda,ze produkt finalny nie bedzie wygladac nawet w polowie tak dobrze :(

Gdzie juz grałeś w finalną wersję?

 

Serio jestes na tyle glupi,zeby myslec ze ta gra bedzie tak wygladac a nawet w polowie tak dobrze ? :facepalmz:  Pewnie myslisz,ze the divison tak bedzie wygladac:

maxresdefault.jpg

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Jako fan serii zaczynam sie nakręcać, 3 listopada

 

no robi wrażenie, wygląda lepiej od drive cluba a to otwarty świat, nie widzę powodu czemu to tak miałoby nie wyglądać na konsolach, 30fpsów, brak dynamicznego cyklu dnia, trochę filtrów. 

 

Mam nadzieje że będzie demo żeby sprawdzić model jazdy, w ostatnich NFSach powodował on u mnie odruch wymiotny a tutaj przeraża mnie wchodzenie bokiem w każdy zakręt i ta kamera.

Odnośnik do komentarza

arcade ma dawać frajdę z jazdy i gwarantować zabawę. rivals poległ w obu tych zadaniach. w tej odsłonie też nadziei nie pokładaj. już lepiej pomyśl nad WRC5 albo Loeb Rally :yao:

kiedy oni w końcu odejdą o tego pseudo-filmowego, gównianego i odpustowego stylu. wow, Ken B, jakiś koleś co nie był łba od 30 lat i banda taksówkarzy. ten kinowy kicz to jakaż żenada. zupełnie jak dorabianie ideologii do zwykłej defekacji. 12 letni adaś może będzie się jarał filmową otoczką i tym że jest bad boyem ścigantem no ale miejmy trochę godności.

 

@ mroku - the crew, gra dla miłośników geografii. fizyki za grosz. mogliby zaimportować model jazdy z Drivera SF i już by było git a tak to nie wiadomo co, chyba karton racing. pod koniec roku "remaster" ma wyjść, może w tej materii coś zmienią bo potencjał fajny. celowość tej gry przypominała mi nieco FUEL i nawet się podjarałem na początku ale po becie hype ujemny i bolała mnie głowa (dosłownie, naprawdę rzadko łeb mnie boli a po 40 minutach z tym czymś musiałem tabsa zeżreć)

Odnośnik do komentarza

Cholera, znów trzeba będzie główkować cały ten system punktacji. W The Crew żeby ogólnie rozeznać się w systemie punktowania, levelowania części do auta - platynowych-nie platynowych - musiałem skończyć grę :)

 

NFS Most Wanted i Hot Pursuit to w mojej ocenie średniaki, ale nie przeszkodziło mi to w zrobieniu platyn. Jako zapalony "samochodziarz" pewnie łyknę nowego Needa w dniu premiery, nawet pomimo tego, że po tych wsystkich filmikach, opadu szczęki jak do tej pory nie zaliczyłem

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Niby mnie zarejestrowało, ale niby jak skoro nie podawałem żadnego maila ? potwierdziłem tylko PS4 zaakceptowałem warunki i kliknąłem i koniec ? 

pewnie byles na battelog w tym samym momencie zalogowany wiec stad mieli twojego maila.

Odnośnik do komentarza

Cholera, znów trzeba będzie główkować cały ten system punktacji. W The Crew żeby ogólnie rozeznać się w systemie punktowania, levelowania części do auta - platynowych-nie platynowych - musiałem skończyć grę :)

 

The crew to porazka, pomysl z tym usa super ale kosztem bylo gierka wygladajaca jak ps2 remake, mam nadzieje ze ten nowy NFS bedzie super bo brakuje minczegos bardziej arcade niz driveclub

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...