Skocz do zawartości

Need For Speed [2015]


Rekomendowane odpowiedzi

Gość suteq

nfs2, porsche, hot pursuit, undergound i most wanted od criterion - inne odslony zaorac

Piszesz o tym nowym most wanted? Przecież to był taki paździerz z tak beznadziejnym modelem jazdy, że omal się nie porzygałem jak to zobaczyłem. 

Odnośnik do komentarza
Gość _Be_

 

nfs2, porsche, hot pursuit, undergound i most wanted od criterion - inne odslony zaorac

Piszesz o tym nowym most wanted? Przecież to był taki paździerz z tak beznadziejnym modelem jazdy, że omal się nie porzygałem jak to zobaczyłem. 

 

 

Wcale nie był aż taki paździerz, sprawiał takie wrażenie na początku ale generalnie całkiem fajna gra, ale fakt, faktem Hot Pursuit od Criterion to najlepszy NFS od lat był choć wolałbym Burnouta nowego, ale już chyba się nie wydarzy. 

Odnośnik do komentarza

 

nfs2, porsche, hot pursuit, undergound i most wanted od criterion - inne odslony zaorac

Piszesz o tym nowym most wanted? Przecież to był taki paździerz z tak beznadziejnym modelem jazdy, że omal się nie porzygałem jak to zobaczyłem. 

 

jezu faka wtopa z mojej strony, oczywiscie chodzilo mi o hot purstuit od criterion, most wanted zaorac rzecz jasna

Odnośnik do komentarza

A co w niej było upośledzonego? ;)

 

 

nieprecyzyjny model jazdy. drifty jeszcze jakoś szło kontrolować ale na prostej czasami to dramat bo auto pływało

czasami od czapy w drifcie albo obracało do końca albo ciskało w drugą stronę. od tak, dla zabawy. 

auta prowadziły się jak poduszkowce, gorszy był tylko ostatni MW. zupełnie nie czuć ani masy auta ani tego by koła w ogóle dotykały podłoża

crashe z dupy. na pełnym gazie walisz w rywala i ok, sukces. obcierasz się delikatnie o auto z ruchu ulicznego przy 40 km/h i kraksa

crashe z dupy o nie wiadomo o co. jedziesz pół metra od przeszkody (auto, mur, cokolwiek) i kraksa

crashe które trwały dłużej niż reklamy na polsacie. walnęło się w coś a auto leciało i leciało. niektórzy azjaci w tym czasie by zdążyli studia skończyć

crashe z góry zaplanowane. widzisz np auto, kontrujesz, hamujesz, cokolwiek. nope, gra i tak cie rozwali. normalnie magnes. momentami czuć było że auto zachowuje się zupełnie odwrotnie do twoich poleceń byle cię rozwalić. to samo było w MW,

całe 2 ustawienia kamery, wow. albo zderzak albo z tyłu. na dodatek tak nisko że i tak była kiepska widoczność

włączone nocą koguty całkowicie oślepiały. na dodatek w niektórych eventach gliniarzem nie można było ich wyłączyć. to samo reflektor śmigłowca

rywale oczywiście oszuści, nieśmiertelni albo o osiągach zawstydzających F-16

walisz w gliniarza i co? jemu obywa 20% hp, ty zaliczasz kraksę

brak pauzy

szeroko pojęty, ogólny feeling tej gry. po prostu czuć było tę s(pipi)inę mimo, że czasami słowami nie szło tego określić

 

pociąłbym się gdybym wydał chociaż złotówkę kupując tę grę osobno. było w EAA więc co tam, zaliczyłem z ciekawości. po tych kilkunastu godzinach w rivals człowiek na nowo docenił porządne gry. farming simulator jest lepszy od tego i ma lepszą fizykę. wiem bo właśnie bawię się w farmera :D

jeżeli nową część robią ci sami ludzie to gra na starcie jest u mnie spalona. będą musieli się postarać żeby zachęcić. znając życie znowu wypuszczą to na wszystkich platformach co też nie jest dobre dla samej gry. poczekam, ogram w plusie, jeśli w ogóle.

Odnośnik do komentarza

Jak to niekoniecznie ? Otwartośc świata i jego skomplikowanie to jedno, a efekty wizualne w postaci dnia, nocy to osobna kwestia. Noc jest bardziej skomplikowana z powodu większej ilości świateł, cieni, odbić i jeżeli ma wyglądać dobrze to trzeba zastosować więcej efektów niż podczas jazdy w dzień gdzie generalnie są tylko cienie, jakiś bloom lub hdr i trochę odbić samych aut, a w nocy mamy milion źródeł światła podczas przejazdu przez kilka przecznic, plus mase obiektó oświetlających się nawzajem jeżeli porównujemy oczywiście te same środowiska w dzień i w nocy jak centrum jakiegoś miasta.

Odnośnik do komentarza

jezu znowu klimat cyny, blacharek i tribali naklejanych na drzwi

 

hot pursuit bylo takie przyjemne i sloneczne, to teraz znowu cisna te nocne go wna z neonkami, ledami i naklejkami ;(

 

Po pierwsze swiat tuningu bardzo sie zmienil od czasow undergrounda, po drugie zajrzyj na speedhunters.com i zobacz jak to teraz wyglada i jaki swiat chca odwzorowac zanim napiszesz takie bzdury.

Odnośnik do komentarza

 

jezu znowu klimat cyny, blacharek i tribali naklejanych na drzwi

 

hot pursuit bylo takie przyjemne i sloneczne, to teraz znowu cisna te nocne go wna z neonkami, ledami i naklejkami ;(

 

Po pierwsze swiat tuningu bardzo sie zmienil od czasow undergrounda, po drugie zajrzyj na speedhunters.com i zobacz jak to teraz wyglada i jaki swiat chca odwzorowac zanim napiszesz takie bzdury.

 

 

No, poczekajmy moze na full wersje co bys sie czasem nie poplakal jak zobaczymy jak odwzoruja ten twoj rasowy jedyny prawdziwy tuning ze smakiem... Electronic arts przeciez nie zawiedzie.

Developerzy na pewno zrobia gierke pod wyjadaczy tuningu i znawcow, a nie pod casuali, ktorzy chca naklejac nalepki z hello kitty i neony i placic za dodatkowe vinyle. Yeah sure :D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...