Skocz do zawartości

PSX Extreme 214


Oceń okładkę PSX Extreme 214  

26 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Oceń okładkę PSX Extreme 214



Rekomendowane odpowiedzi

Przeczytalem dopiero pierwszy wystep (#211) tego jutubera z du.py i ogolnie moge powiedziec, ze typ pisze z sensem. Owszem, te wszystkie przeklenstwa srednio pasuja ale byc moze musi tak byc bo na jego kanale yt tez przeklinajo. Nie wiem, nie ogladalem. Wyglada to troche jakby redakcja w koncu znalazla sposob na umieszczenie w pismie tekstow troche mniej przychylnych branzy. "To nie my po was jedziemy Ubi, Sony, M$, to ten koles z jutuba, spoko spoko okladeczka juz czeka, przesylajcie te promki". Ale to tylko taka moja teoria, byc moze z du.py.

 

Natomiast osobna kwestia jest to, ze... nie wiem kim jest ten typ i dlaczego sie tam wzial i w ogole o co chodzi jakby. To, ze jest z yt wyczytalem na forum, bo Butcher calutki wstepniak, zamiast na namaszczenie nowego dzialu, poswiecil na leczenie kryzysu wieku sredniego i robienie, po raz nie wiem nawet ktory, lachy Tlou (serio slabo sie to czytalo majac swiezo za soba konczace #210 OM).

 

Tylko nie piszczcie, ze info bylo na ppe.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Nie musisz znać każdego. Warga, podobnie jak Gonciarz, to średnio popularny youtuber w rodzimym kraju. Ma specyficzne poczucie humoru. Jest graczem, a takich do współpracy pe ostatnio chętnie zaprasza.
Gonciu zresztą nie raz się na łamach pisma wypowiadał (redakcja zaciąga przed tablicę opinii również innych z branży - vide Chmielarz).

Mnie on nie przeszkadza, artykuły ma zjadliwe.

Butch faktycznie mógłby przystopować z tym już nieco uciązliwym dla czytającego, gloryfikowaniem co rusz TLoU. Gra kapitalna, ale ileż można....

Oprawa recenzji Wiesława Trzeciego faktycznie ciekawa (o ile wprawne oczy ja dostrzegą). Osobiście nie wysyłałbym Zaxa na szafot za ocenę Mordoru (tak przeszłość przywołując), ponieważ to jego prywatna opinia, do której ma prawo. Zresztą każdy, nawet średnio udolny pismak, potrafi dla tej gry obronić każdą ocenę z przedziału 6-10. Natomiast recenzja Białego Wilka wyszła mu całkiem nieźle, nawet pomimo powtarzalności opinii oraz kiepskiego schematu silenia się na wyszukane synonimy co rusz, a następnie nadużywać tego samego słowa.

Ogólnie i tak Zax > ten płaczliwy bełkot w wykonaniu Berlina z cda.

Szkoda, że za Projekt Kars Hiv się nie zabrał za bary po raz wtóry. Wybitnie wyszło mu to, co wysmażył przy okazji DC, rewelacyjnie spisał się przy The Crew, a tu taka zmiana. Być może dla świeżego podejścia.
Felieton z bram hardkoru był ciekawy. Komiks z Rzeźnikiem z Blaviken - kapitalny.

 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Numer przeczytany. Jest ok, nie ma wiekszych uwag. Moze sugestia tylko: stawiajcie na felietony w stylu Miela czy Butchera, takie własne przemyslenia nt jakikolwiek. Unikajcie wyswiechtanych tematow np takich w jakie celuje Kreczmar (sry jesli przekrecam nazwisko). Do faceta nic nie mam ale to wszystko jest ograne.

 

To do nastepnego nr. Kupowałem PE od 10 nr i bede kupowac do ostatniego.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

NRGeek mimo mojej całej niechęci do jutuberów, to w porównaniu do tego typa z dupy jak Liga Mistrzów do podkarpackiej B-klasy

 

Dokładnie, kiedyś wspominałem o NRGeek'u w którymś z tematów. Według mnie to jedyny sensowny polski jutuber, który nagrywa o grach. Ma swoje lata, gra od lat 80 i wie jak to przekazać w dobrej formie. Reszta robi filmy pod dużo młodszy target. Czekam na jego tekst w PE.

 

@daras, w tym miesiącu nowy numer wyjątkowo ukaże się 30 czerwca.

Edytowane przez Krolik85
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...