Skocz do zawartości

Torment: Tides of Numenera


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

ogladacie gameplaye z nowego tormenta? serio?

Ja staram się nic nie oglądać ale już od tak dawna nic nowego nie widziałem,że chciałem sprawdzić jak tam się gierka obecnie prezentuje. No i sam tytuł filmiku zaintrygował.

Co się tyczy silnika to z tego co pisze na RockPaperShotgun to właśnie używają tego z Pillarsów. Graficznie gra może nie powala ale jeśli zaoferują niecodzienny klimat miejscówek budowany dodatkowo dobrą muzyką to raczej nie będę zwracał uwagi na to,że od technikaliów jest tylko poprawnie.

 

Swoją drogą to nawet nie wiedziałem,że gierka wylądowała na Steamie w formie Early Access:

http://store.steampowered.com/app/272270/

Edytowane przez Paliodor
Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Graliście w W2 i Divinity na padzie? Jakie wrażenia? Ja raczej wybiorę wersję PC, nie tylko z sentymentu, ale ze względu na sterowanie. Nie wyobrażam sobie jak mogą sensownie rozwiązać np. zaznaczanie określonej grupy postaci (a nie całej drużyny lub jednego zawodnika), plus skróty klawiszowe pod konkretne skile. Chyba, że pójdą w jakieś debilne uproszczenia dla konsolarzy, bo gra "traci na dynamice".

Odnośnik do komentarza

Graliście w W2 i Divinity na padzie? Jakie wrażenia? Ja raczej wybiorę wersję PC, nie tylko z sentymentu, ale ze względu na sterowanie. Nie wyobrażam sobie jak mogą sensownie rozwiązać np. zaznaczanie określonej grupy postaci (a nie całej drużyny lub jednego zawodnika), plus skróty klawiszowe pod konkretne skile. Chyba, że pójdą w jakieś debilne uproszczenia dla konsolarzy, bo gra "traci na dynamice".

Na premiere to bylo niegrywalne na padzie, potem poprawili sterowanie, ale do myszki i klawy nie ma startu. Juz wiecej gry tego typu na konsole nie kupie jesli bedzie wersja na pc. 

Edytowane przez Shen
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

wciąż tego nie widzę na padzie a i jeszcze czcionka bedzie pewnie fhuj maleńka. w(pipi)ie sie jak kupując go na pc w pudełku i tak coś bedzie trzeba sciągać by w ogóle ruszyło. no ale najważniejsze by tytuł był dobry. aż sobie znów zainstalowałem oryginał z modami :3

Edytowane przez nobody
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...