Skocz do zawartości

Torment: Tides of Numenera


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

I znowu "insider" ( :D) skoro pośmieszkował dwa razy to od razu musi dostać minusa, bo teraz pewnie tak ciągle :D

 

Premiera 28 luty, 4 dni później niż pisałem co jest w sumie troche hmmmm.....dziwne, bo z "ściśle tajnych slidów" które podesłali wynika, że jednak jest 24. Macie by nie było, że sobie to zmyśliłem. Of course, można twierdzić że miałem tyle czasu i chęci by robic fake slidy niszowej w dzisiejszych czasach gry ;)

 

1.png

 

I tak a propos Fronczewskiego, który jest Gwiazdą dubbingu. Informacja "Tajna" do 13 Grudnia, więc chyba mi już nic nie zrobią :P

2.png

 

A co do gry na padzie, to myślę że źle nie będzie. Na prezentacji na Gamescomie gość mówił, iż nie ma się co martwić. W Wasteland 2 grało się przyzwoicie, tak więc nie ma powodów by się martwić o Tormenta

Edytowane przez Graczdari
Odnośnik do komentarza

Kurde zaczyna mnie się udzielać trochę hype koniec końców czekałem na to bardziej niż na Wasteland 2, Pillarsy czy jakieś tam Tyranny zapowiedziane znikąd. Po raz pierwszy mam też prawdziwy dylemat czy grać z pl bubbingiem czy oryginalnym. Naprawdę mam nadzieje na "cholernie dobrze napisaną" historię. 

Edytowane przez Dr.Czekolada
Odnośnik do komentarza

Tylko PC, chociaż akurat sterowanie w tej grze jakoś nie powinno mocno wpływać na odbiór gry, bo walką ten tytuł nie stoi. Do tego jest obawa o wielkość trzcionki i jak zawalą w tym aspekcie, to współczuje każdemu kto się zdecyduje grać w Tormenta na konsoli. 

Z tego co piszą ludzie ogrywający wczesną wersję jakość skryptu daje prawie pewność, że to będzie fabularnie najlepszy RPG przyszłego roku.

Odnośnik do komentarza

Gdybym miał czytać te ściany tekstu co w tyranny na telewizorze to bym wzrok stracił a tutaj ma być 3 razy więcej tekstu. Jeżeli nie będzie jak w divinity wszystkie dialogi dubbingowane to wersja konsolowa nie ma racji bytu. Na konsoli musi być wszystko czytane z powodu czcionki. 

Odnośnik do komentarza

Gdybym miał czytać te ściany tekstu co w tyranny na telewizorze to bym wzrok stracił a tutaj ma być 3 razy więcej tekstu. Jeżeli nie będzie jak w divinity wszystkie dialogi dubbingowane to wersja konsolowa nie ma racji bytu. Na konsoli musi być wszystko czytane z powodu czcionki. 

A nie może być większej czcionki po prostu?

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...