Skocz do zawartości

Mad Max: Fury Road [2015]


Rekomendowane odpowiedzi

 

Ile filmy wiszą w kinie? W połowie czerwca jeszcze będzie?

 

lol 

 

co za problem znaleźć 2h wolnego czasu  teraz?

aha film rozje.bał

 

Dojazd do kina w dwie strony to ponad godzina, odebranie biletów przed pokazem dodatkowe pół, etc.. a mam dużo nauki, więc się grzecznie pytam, kartoflu.

Odnośnik do komentarza
Gość suteq

Dojazd do kina w dwie strony to ponad godzina, odebranie biletów przed pokazem dodatkowe pół, etc.. a mam dużo nauki, więc się grzecznie pytam, kartoflu.

Nic nadzwyczajnego szczerze mówiąc. Taka typowa głupia wymówka!

Odnośnik do komentarza

W filmie jest parę rzeczy potwierdzających, że być może jest kontynuacja a nie soft-reboot.

Chociażby 

 

flashback, gdzie widać fragmenty z jedynki czy auto Maxa, które ponoć jest identyczne z tym z Road Warriora (pisze ponoć, bo ostatnio MM2 widziałem 2 lata temu)

Posobnie ma się sprawa z jego ubraniem, czy pamiątka po strzale w kolano pod koniec jedynki.

 

Jest jeszcze sporo innych smaczków.

Polecam ten link:

 

http://www.imdb.com/title/tt1392190/trivia?ref_=tt_trv_trv

 

:obama:

Odnośnik do komentarza

Przed chwilą wróciłem z kina.

 

Nigdy nie oglądałem poprzednich części, ale w tej był niezły rozpyerdol. 3 ostatnie filmy na jakich byłem w kinie to Saga Wikingów, Avengers 3D i Mad Max (też w 3D), aż mi chyba szare komórki te filmy wyżarły.

 

Co do filmu to niezły rozpyerdol.

 

 

no kuźwa, aż miałem skojarzenia z Domem 1000 trupów jeśli chodzi o postacie, np. ten główny antybohater jak ten doktor z końcówki dzieła Roba Zombie :D albo ten gościu co na gitarze napier'dala, naprawdę, efekty świetne, 3d daje radę, szczególnie scena z końcówki jak te części pojazdu lecą z ekranu. ogólnie poryty klimat, nieco kiczowaty, ale to było zamierzone i ja to akceptuję

 

 

naprawdę świetny seans, polecam, 9/10

Odnośnik do komentarza
Gość suteq

Ja pier.dole :obama: idzcie wszyscy na to jak najszybciej. Szkoda tylko ze trafilo mi sie 5 gimbow komentujacych kazda scene, bekajacych i puszczajacych muzyke z telefonu. Przy okazji ciagle mowili ze film (pipi)owy.

Było im lepe sprzedać, to tylko gimbusy. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...