Skocz do zawartości

Mad Max: Fury Road [2015]


Rekomendowane odpowiedzi

MESJASZ! Nie oglądałem trailerów a po Avengers 2 nie spodziewałem się po żadnym filmie akcji niczego dobrego. Poszedłem na film z koleżanką i nawet jej dekolt nie mógł odciągnąć mnie od ekranu. Co za akcja, jaki klimat! Na mojej twarzy usmiech przeplatał się z rozwartą mordą, co jakis czas cieszyłem się jak dzieciak. Podczas seansu zupełnie się wyłączyłem, dawno żaden film mi się tak bardzo nie podobał.

Jak zobaczyłem tego gitarzystę...O KUUUUUURRRWAAAA! Cos niesamowitego!

Film z mnóstwem patentów. Czekam na blu reja.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

kurde już po trailerach wiedziałem ze bedzie dobrze a czytając wasze opinie widze że jest nawet lepiej i to znacznie lepiej ;d

 

postaram sie wybrać jutro do kina bo nie można przegapić mesjasza.

a też kurde sie nie spodziewałem takiego obrotu spraw- ostatnio byłem na avengersach2 i było bardzo fajnie, nie spodziewałem sie że 2 tak za(pipi)iste filmy mogą jeden po drugim wyjść :D

Odnośnik do komentarza

MESJASZ! Nie oglądałem trailerów a po Avengers 2 nie spodziewałem się po żadnym filmie akcji niczego dobrego. Poszedłem na film z koleżanką i nawet jej dekolt nie mógł odciągnąć mnie od ekranu. Co za akcja, jaki klimat! Na mojej twarzy usmiech przeplatał się z rozwartą mordą, co jakis czas cieszyłem się jak dzieciak. Podczas seansu zupełnie się wyłączyłem, dawno żaden film mi się tak bardzo nie podobał.

Jak zobaczyłem tego gitarzystę...O KUUUUUURRRWAAAA! Cos niesamowitego!

Film z mnóstwem patentów. Czekam na blu reja.

Byłem pewien, że w spoilerze umieściłeś dekolt koleżanki :/

Odnośnik do komentarza

Film swoje zarobi ale nie będzie box-office killerem bo kategoria wiekowa R w tym nie pomaga. Z większych rynków na których nie było jeszcze premiery została tylko Japonia. Film doskonały w każdym aspekcie, w trakcie seansu odmłodniałem o jakieś 15 lat. Prawie siedem miesięcy spędzone na planie zdjęciowym, dwa lata poświęcone na budowę pojazdów i przygotowanie scen kaskaderskich i ponad czterysta godzin nakręconego materiału o_O.

 

https://www.youtube.com/watch?v=MgYnKu8RYAU

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...