Skocz do zawartości

Jurrasic World


Rekomendowane odpowiedzi

I jeszcze wykopali te dwa trupy z szafy. Nie wiem jaka ma byc ich rola skoro w jedynce to byli po prostu naukowcy ktorzy przetrwali awarie. Nie pamietam co bylo w czesci 2 i 3. I co oni beda teraz robic? Biegac za dinozaurami i je lapac? Strzelac z karabinu? Dziadek z babcia ja pier.dole xD. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 294
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Z tego co pamiętam w 3 cześci był Sam Neill i pewnie tu będzie podobny zabiieg że biora go do ocalenia syskich. Szkoda franczyzki, bo jedynka jeszcze troche ratowała uważam - miała nowe otwarcie i jakoś to się spinało (poza tresowanie raptorów, kurwa). Dwójka żałosna a teraz będzie jeszcze gorzej. 

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
  • 3 tygodnie później...

Strong female pilot protagonist i ogólnie wiadomo, że będzie dużo współczesnych bzdur, ale obydwie części JW mi się podobały, wszystkie "Jurajskie" mam w kolekcji na DVD i Dominion też z chęcią obejrzę.
Tego powyższego trailera nie odpalam, bo wystarczył mi ten pierwszy i zajebiście się spodobał.
Strasznie tu niektórzy marudzą - dla mnie obydwie części JW to bardzo fajne popcorniaki i mimo wszystko coś, co nie szarga dobrego imienia pierwszych części, jak np ostatnie kilka Terminatorów czy ch#jowy Alien Covenant - czysta rozrywka, efekty i fajne sceny akcji.

Odnośnik do komentarza

Wszystko, ale najbardziej brak sensownego scenariusza, ekipa przygłupich no-name'ów do ubicia i scena gry na flecie wykonaniu najbardziej gejowskich androidów ever :pawel:
Problem jest tego typu, że Jurassic Park to nadal był popcorniak, więc Jurassic World nie odstaje aż tak bardzo na jego tle, a Prometeusz 2, znaczy Alien Covenant na tle innych Alienów (oprócz tych debilizmów "vs Predator" ma się rozumieć) to jest k#rwa yebany dramat.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jak mozna napisac, ze film z niewidzialnym dinozaurem wielkosci tira zakradajacym sie noca do domu to ten sam poziom co pierwszy JP xD O typie zaklinajcym raptory reka juz nie wspomne.

 

Sory Wredny ale troche poplynales. Ostatnie filmy to bezsensowne go.wno niemajace z marka juz nic wspolnego oprocz dinozaurow a nadchodzaca czesc to bedzie rzadki parujacy stolec jako dodatek do dwoch poprzednich. No ale wiadomo, tobie sie podoba wiec inni "marudza".

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
  • 1 miesiąc później...

Jezu, jakie to głupawe :pawel: Jutro zapomnę o czym to było, ale tak na szybko:

 

Spoiler

Dr Wu (ten azjata, który przewija się w każdej części) tym razem wyhodował prehistoryczną szarańczę w celu zmonopolizowania upraw przez korporację, która miała odmienić losy świata, ale znowu okazała się tą bardzo złą korporacją, której zależy tylko na pieniądzach. Dinozaury są głównie po to żeby ścigać starlorda i rudą, którzy to z kolei szukają swojej adoptowanej (uprowadzonej?) córki, która jest klonem (?) swojej matki, ale jej DNA jest jednocześnie odpowiedzią do naprawy klucza genetycznego szarańczy, bo Wu jednak jest tym dobrym i chce naprawić swój błąd xd Grant i reszta z pierwszej serii wracają właściwie nie wiem po co, bo w ich miejsce mogliby dać jakikolwiek zestaw randomów i wyszłoby na to samo, ale jak już są dostajemy subtelne mrugnięcia okiem do widza "to już było w pierwszej serii, pamiętacie? he he". Tak, wiemy, że Goldblum jest zmanierowany. Starlord jest z kolei tak zblazowany, że Craig w ostatnich Bondach wyglądał przy nim na mega zaangażowanego. Dinozaurów jest jeszcze więcej i są wszędzie, przez 4 lata rozmnożyły się i są pod ziemią, w kanałach, ludzie nimi handlują na czarnym rynku, karmią je w parku, w czołówce te latające mają gniazdo na dachu wieżowca w centrum NY xd W finale jest tradycyjny dla tej trylogii co-op dinozaurów i t-rex znowu wygrywa. Koniec końców, dinozaury nadal żyją wśród nas. Kurtyna.

 

  • Haha 2
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 15.07.2022 o 18:42, mcp napisał:

Jezu, jakie to głupawe :pawel: Jutro zapomnę o czym to było, ale tak na szybko:

 

  Ukryj zawartość

Dr Wu (ten azjata, który przewija się w każdej części) tym razem wyhodował prehistoryczną szarańczę w celu zmonopolizowania upraw przez korporację, która miała odmienić losy świata, ale znowu okazała się tą bardzo złą korporacją, której zależy tylko na pieniądzach. Dinozaury są głównie po to żeby ścigać starlorda i rudą, którzy to z kolei szukają swojej adoptowanej (uprowadzonej?) córki, która jest klonem (?) swojej matki, ale jej DNA jest jednocześnie odpowiedzią do naprawy klucza genetycznego szarańczy, bo Wu jednak jest tym dobrym i chce naprawić swój błąd xd Grant i reszta z pierwszej serii wracają właściwie nie wiem po co, bo w ich miejsce mogliby dać jakikolwiek zestaw randomów i wyszłoby na to samo, ale jak już są dostajemy subtelne mrugnięcia okiem do widza "to już było w pierwszej serii, pamiętacie? he he". Tak, wiemy, że Goldblum jest zmanierowany. Starlord jest z kolei tak zblazowany, że Craig w ostatnich Bondach wyglądał przy nim na mega zaangażowanego. Dinozaurów jest jeszcze więcej i są wszędzie, przez 4 lata rozmnożyły się i są pod ziemią, w kanałach, ludzie nimi handlują na czarnym rynku, karmią je w parku, w czołówce te latające mają gniazdo na dachu wieżowca w centrum NY xd W finale jest tradycyjny dla tej trylogii co-op dinozaurów i t-rex znowu wygrywa. Koniec końców, dinozaury nadal żyją wśród nas. Kurtyna.

 

Podpisuje się pod wszystkim, dobrze, ze zajebalem z neta i obejrzalem na przewijaniu. Tak głupie jak spodziewałem się po trailerze.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.