Skocz do zawartości

Dark Souls III


Gość mate5

Rekomendowane odpowiedzi

Jest pierwsza recenzja:

https://www.gamereactor.eu/reviews/523733/Dark+Souls+III+The+Ringed+City/

 

9/10

+ The Ringed City is a fabulous setting, Final boss marks a great end to the series, Meaningful sequel to Ashes of Ariandel, Some unexpected surprises, Lots of secrets.

- Distant objects are blurred, Pre-existing problems like frame-rate.

 

edit: I kolejne

Destructoid - 8.5

Push Square - 8/10

IGN Japan - 8

PC Invastion - 9

The Games Machine - 8.5

Eurogamer.it - 8/10

Fextralife - 9.5

Multiplayer.it - 9/10

XGN - 7/10

Edytowane przez Bigby
Odnośnik do komentarza

Pograłem z 2h, zaje biste dlc, o wiele bardziej mi się podoba z samego początku niż ashes. Dotarłem też do pierwszego bossa i mimo że nie jest to jakaś skomplikowana i wymagająca walka to całkiem spoko i z kozak muzyką, porównując np do tej z gravetenderem. Przed 1 szym bossem można znaleźć mocne pierścionki, 

fap ring +3 i steel protection +3

więc warto się rozglądać. 

Odnośnik do komentarza

Ten soundtrack  :fsg:  Muzykę z walki z opcjonalnym bossem mógłbym słuchać bez przerwy.

 

Zgadzam się, DLC jest świetne i bardziej wymagające od AoA. No i lokacje są jak dla mnie na równie wysokim poziomie jak chociażby Irithyll z podstawki, a może nawet lepsze. Mistrzowski design (szczególnie w przypadku tytułowego Ringed City).

Edytowane przez Bigby
Odnośnik do komentarza

To coś jest na dwa strzały i praktycznie się nie rusza, bo jest przytwierdzone łańcuchem. Do tych latających nie ma co strzelać, bo dopóki ich "host" żyje, to się będą odradzać.

 

Na tych bagnach jest ich dwóch, w tym jeden na dachu. Jak ich załatwiłem, to "aniołki" już się nie pojawiły.

Edytowane przez Bigby
Odnośnik do komentarza

Co lokacja Ringed city jest :banderas: Nie dość że spora to nie jest to zapychacz jak obszar koło wieży w ashes tylko pełno tam ciekawych rzeczy, npców, odwiedziny dark spirits też się zdarzą. Parę godzin zwiedzałem i dalej są miejsca w które nie wiem jak się dostać. Nieźle też wyglądaja różni nowi przeciwnicy, a nie kopiuj wklej wcześniejszych mobów (i nieźle też biją, przy 95 lvl i 35vit sporo rzeczy ma postać na 3strzały)

 

Aniołki w(pipi)iajace bo walą seria jak z ckmu, a co się naszukałem tego ostatniego kokona żeby go w końcu ubić.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Demon Prince padł za pierwszym razem, z kolejnym bossem trochę się namęczyłem, ale walka ogólnie raczej średnia, chociaż podobał mi się patent na nią. Został mi jeszcze opcjonalny i finałowy przeciwnik, z którym aktualnie walczę. Robi ze mną co chce, jeszcze bardziej niż Nameless King. ;)

 

Potem muszę jeszcze dokładnie przeszukać lokacje - widzę, że sypią fajnym uzbrojeniem na lewo i prawo. ;)

 

edit: Uff, udało się. Co najmniej 10 podejść. W kryzysowych sytuacjach pomogła tarcza black knighta.

Edytowane przez Bigby
Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy ja tak mam ale na prosiaku teraz parry wchodzi mi prawie raz za razem. Wcześniej to było tak 2/10 :> Chyba że jakiś patch coś zmienił ale ostatni dodatek kończyłem na amatorze i nie szło tak jak teraz.

Swoją drogą na (pipi) zrobili z tego bullet hell? Te anioły bez sensu.

Edytowane przez mozi
Odnośnik do komentarza

Edycja GOTY w sumie zaraz będzie, podobno 21 kwiecień. 

 

Jak tam finałowy kapturek z dodatku? Nie powiem 3 faza daje popalić, strasznie mało openingów żeby go jakoś konkretniej poobijać, widzę że chyba to się ugra bezpiecznie i defensywnie szczypiąc go po hicie. I jeszcze ta je bana burza. 

Odnośnik do komentarza

Około 10h mi zajęło skończenie dlc, został mi tylko opcjonalny Midir więc pewnie trochę się jeszcze doliczy. Ringed City trzyma bardzo wysoki i równy poziom od samego początku (w Ashes imo te śnieżne pola takie sobie, fajnie designowo się zaczyna dopiero w corvian settlement, tutaj pod tym względem jest cały czas konkret) Bossfighty - dam w spojler jakby co 

Gael kozak walka, trzeba się nauczyć ruchów i dokładnie unikać bo spamowanie rolkami w tej walce się nie sprawdzi. U mnie leci do top walk zaraz obok Fredzi. Demony bdb na wprowadzenie do dodatku i okraszona świetną muzyka, za to walka z Halflight dla mnie słabiutko, podobnie jak z gravetender z ostatniego dlc. Wolałbym już chyba walkę z tym judicatorem. Przy Midirze straciłem cierpliwość jak na razie.

Ogólnie pójście w stronę mocno bloodbornowych bossów na finały obu dlc to świetny pomysł. NPC też dość ciekawi ( Lapp i zakończenie jego questa :)) Jedyne co mnie trochę rozczarowało to 

gdy wracamy do malarki po pokonaniu gaela, i trochę ubogo jest pod względem dialogu no ale to już moje grymaszenie bo oczekiwałem nie wiadomo jak głębokiego L O R E:P

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dodatek ukończony, zostały mi do zebrania chyba jedna broń i parę brakujących części armorków.

 

Najwięcej czasu spędziłem na opcjonalnym bossie, około 1.5h, za to wszystko inne na 1-2 strzały, no i ostatni boss jest też spoko. Nie ma natomiast utworu muzycznego pokroju tego z walki z Friedą.

 

Grałem na ng++, jedny minus to to, że trzeba Friede zabić, aby odblokować ostatnią porcję dialogu, nie chciałem jej bić w tym przejściu i zostałem do tego zmuszony... Parę fajnych armorków, nawet ciekawe bronie, ogólnie wg mnie dodatek lepszy od Ariandel, przechodziłem z 12-13h; Ariandel przeszedłem w 6-7h.

 

Polecam bossów bić solo, wszystkich, są jak najbardziej do ogarnięcia a i walki ciekawsze wtedy :)

 

Chyba wrócę do DS1 i DS2 teraz... albo dalej pociągnę kolejne przejście BB >.<

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.