Skocz do zawartości

Dark Souls III


Gość mate5

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie będzie jak z Bloodbornem goty i save będzie działał z małą pomocą lub już bez niej, ale warto mieć na uwadze że np save z jedyneczki już nie były kompatybilne z wersją prepare to die. Zawsze zostaje jeszcze kwestia przelevelowanej postaci do atakowania obu dodatków, więc IMO warto sobie zacząć grę na nowo. 

Odnośnik do komentarza

Sorry za posta pod postem, po tygodniu przerwy wróciłem wczoraj do midira i wyrwałem chwasta. Po nauczeniu się czego i jak unikać można powiedzieć że ten boss jest w sumie łatwy :) Jak ktoś ciekaw daję tipy w spoiler

zdecydowanie trzeba być jak najbliżej midira, ataki dystansowe ma groźniejsze (kula disko w drugiej fazie to często oneshot), najlepiej biegać pod nim w kierunku ogona, czekać aż się obróci (pipi)nąć go raz w łeb i powtarzamy. Gdy stanie na tylnich łapach odbiegamy przed niego, skończy ziać ogniem znowu można go pogłaskać po głowie i myk pod niego. Generalnie granie na dystans to proszenie się o w(pipi), a trzymanie blisko daje sporo możliwości żeby go prać po łbie, co zresztą zadaje mu dość sensowny dmg i pod koniec można mu (pipi)nąć pięknego krytyka za jakieś 4k hp:) Polecam tylko wyposażyć się w jakąś broń o sensownym zasięgu i w miarę szybką (u mnie black knight glaive się elegancko sprawdził) i zajarać się po starcie drugiej fazy, jakby odleciał za daleko i odpalał lasery. No i trzeba grać bez locka, w ogóle się nie przydaje i tylko przeszkadza.

 

Odnośnik do komentarza

To już z górki, w drugiej fazie dostaje tylko nowe ataki dystansowe i ten "wybuch" który mocno sygnalizuje.

Ano przed chwilą padł :P

W drugiej fazie najlepszy moment na atakowanie Midira jest gdy strzela laserem. Jak uda się podbiec do jego lewej nogi to masz kilka sekund na ataki. Najtrudniejsze jest ominięcie pierwszego promienia idącego w twoją stronę.

Odnośnik do komentarza

O niej właśnie piszę. Serio, nie wiem jak można wybrać tak ujowy art... Kolorystyka, napis walnięty na środku i pustka w tle - fuuuuuu.

 

Akurat art nie różni się za dużo od podstawki, kolorystyka jest fajna. Tylko ten nieszczęsny napis :[

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...