Skocz do zawartości

Dark Souls III


Gość mate5

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś zaczynam zabawę w DKS3, wersja z dodatkami. Wcześniej bawiłem się tym tytułem przez dosłownie 30 minut i generalnie g*wno o nim wiem (czekałem na kompletne wydanie). I tu pytanko: jak (w którym momencie) dostajemy dostęp do lokacji z dodatków? Jak wspominałem - grę będę przechodziło po raz pierwszy i mam ambitny plan by zaliczyć wszystko przy pierwszym podejściu. A pytam ponieważ nie chcę niczego (lokacje z DLC) przegapić.

Odnośnik do komentarza

Do pierwszego dlc dostęp uzyskasz dość wcześnie, ale level będziesz miał za niski. Do drugiego po finalnym bossie z pierwszego dodatku lub z ostatniej lokacji podstawki. Graj spokojnie bo niczego nie idzie przegapić ani zablokować sobie dostępu, a na wjazd do pierwszego dodatku polecam mieć postać w okolicach 70-80 poziomu. 

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Koreańczycy jaki mają wyrąbany dynamic theme :/

 

Ten motyw jak i jeszcze jeden z Ringed city dostępne też na eu, trzeba się zarejestrować na https://www.bandainamcoent.eu/ i następnie zakładka community > vip corner i tam można je zamówić, szybciutko kody na maila przysyłają :)

  • Plusik 7
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Jak rozkładać statsy pod Uchigatana (sharp)? Póki co 40lvl, a punkty poszły w życie, staminę i troszkę zręczność. Chcę stworzyć coś na podobieństwo postaci z BB gdzie biegałem tylko z kataną i grało mi się idealnie - czyli szybka wymiana cięć, dużo uników i ogólne czarowanie na ekranie (a nie chowania się za tarczą). Jaki sprzęt do tego polecacie? Pierścienie, ciuszki, co w drugiej łapce (jakaś mała tarcza do parry?) itp. 

Odnośnik do komentarza

Boże wiem, że to nie jest ważne, wiem, że mam słabej jakości TV i się zachowuje jak nerdzina współczesna, ale ...

 

Ta gra nie jest zbyt ładna w kwestii technicznej :notsure:  W soulsach z poprzedniej generacji ZUPEŁNIE mnie to nie kuło w oczy, jednak po Bloodborne, który mi się bardzo podobał pod tym względem, tutaj zwracam na to uwagę. Wbrew sobie, bo zazwyczaj olewam ten temat w grach. Tekstury często jak pies narzygał, wiele lokacji niedopracowanych, napaćkane zbędnych elementów. Gram z 10h, jestem po pokonaniu

drzewca

. Dalej będzie "ładniej"? Design jest bardzo ok i wiem, że Bloodborne rozgrywa się w większości podczas nocy, ale wydaje mi się, że ex Sony był pod tym względem o wiele bardziej dopracowany. 

 

Sama gra nie zaskakuje mnie szczególnie, ale nie oczekuję tego po trzeciej odsłonie serii. Ważne, że nadal wciąga jak bagno plus wreszcie mam problem, którą bron wybrać do szlachtowania pomiotu. 

 

Chyba się starzeje skoro wadzą mi takie rzeczy jak GRAFICZKA  :klapek:

Odnośnik do komentarza

Tez po ograniu BB soulsy 3 wydawały mi sie brzydsze i przejście ich do konca i zobaczeniu wszystkich lokacji utrzymuje moja opinie. Jest to napewno spowodowane tym, ze sa jaśniejsze i bardziej kolorowe a wtedy brzydsze tekstury itp bardziej rzucają sie w oczy. No i moze rzeczywiście wpływ miało o ze BB był exem Ps4 i mogli wiecej wycisnąć z silnika

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...