Skocz do zawartości

Dark Souls III


Gość mate5

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tam nie wiem jedynka może i zestarzała się pod względem oprawy ale całą resztą dalej robi, ale jak ktoś pierwszy raz odpali sobie jedyneczkę świeżo po ograniu 3 to wrażenia mogą być różne. A dwójka co tu pisać wrażenie po 3 robi słabe ale ograć można śmiało, z dlcków zaliczyłem na razie brume tower i bardzo fajna lokacja, a po zainwestowaniu 40 punktów w adaptability postać roluje w końcu jak powinna.

 

Zresztą poprzednie części jak i Demons to teraz idzie chyba dość tanio już dostać więc spróbować zawsze warto. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Mam problem techniczny z tą grą. Czasem pad mi szaleje, tzn. jakby traci zasięg i inputuje przez chwilę ostatnią komendę - najczęściej ruch prawej albo lewej gałki. Zbliżenie się do konsoli pomaga...tylko że wcale nie siedzę daleko - maksymalnie 2,5 - 3 metry. Czasami też potrafi się wyłączyć. Chociaż bateria jest naładowana.

Piszę to tu, bo tylko w tej grze to się dzieje. W żadnej innej. WTF???

Odnośnik do komentarza

Jedynke i Demony. Dwójke olej. 

 

jedynke może olać, najokrutniej się zestarzała. Dwójka w wersji scholar to must have, najlepsze dlcki w serii (Shulva!). Demons się godniej od jedynki zestarzało, jest szybsze i ma bardziej arcade'owy feeling, no i zawsze uwielbiałem konstrukcję świata w demons, podzielony na poziomy jak w mario, lubię gdy gry są po prostu grami i tego się nie wstydzą.

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Pytam, bo jestem z DLC'kami do tyłu. W ogóle nie mam wer PS4 i myślałem ewentualnie zaopatrzyć się w zwykłe wydanie pudełko i dlc z cyfry ale patrząc na ceny już lepiej zaopatrzyć się w to GOTY (pudełko musi być nie trawię cyfry). 

Edytowane przez Dr.Czekolada
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...