Skocz do zawartości

Dark Souls III


Gość mate5

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Po słabym AoA (jedynie finałowa walka daje radę) wziąłem się za Ringed City. Co tu dużo pisać :banderas:

 

Świetne lokacje, przeciwnicy, patenty (anioły, summonerzy), bossowie (wyjątek to przedostatni szefo). Jest wyzwanie i satysfakcja - wszystko uczciwie podane, jak za starych dobrych czasów. Od Bloodborne'a tak przednio się nie bawiłem :lapka:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Mam dziwne wrażenie, że albo zrobienie calaczka w tej odslonie jest mega czasochlonne, frustrujące i dość... tanie. Ten chamski grind po itemy dla covenantow np - po Scholarsach gdzie farma medali byla upierdliwa, ale wykonalna, tak tutaj to samo, tylko x6 <facepalm>. Oczywiście

offline, bo online to można czekać do rana i się zesr.ać a żadnego sign'a nie będzie xD 107 ringow i questy z gestami przemilcze, głupi błąd i widzimy sie w kolejnym ng. Spędziłem tu jakieś 150h łącznie od premiery, dlc jeszcze nie ruszone (lol), ale chyba dam sobie siana na jakiś czas, żeby nie popsuć sobie nic. Gra nadal 10/10 na równi z Bloodborne, mam nadzieję, że dlcki sa niezłe, nie czytam i nie oglądam nic póki sam ich nie obadam.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Ktoś spotkał się z przypadkiem resetu Estusów ? Zalogowałem się po paru miesiącach by dokończyć D3 , jestem już Anor Lando a patrze , że flaski mam na zerowym upgradcie . Fragmentów Estusa też w inventory nie mam , więc nie mam jak teraz podbić....uprzedzę pytanie tak zbierałem fragmenty i ulepszałem flaski.....Jak odpalałem D3 po przerwie pościągały się jakieś patche i chyba któryś rozwalił mi Estusy :(

Edytowane przez mmatys85
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dzisiaj ukończyłem Dark Solus 3. Wszyscy oprócz Nameless Kinga ubici. 

 

Ta część to moja druga gra od FS, pierwszy był Bloodborne. Prawdopodobnie to, że splatynowałem BB i przywykłem do tego systemu miało wpływ na to, że DS3 wydawał mi się łatwy, a przynajmniej łatwiejszy niż BB. Zanim zacząłem grę czytałem, że seria DS jest nieco mniej dynamiczna i myślałem, że to w sumie lepiej dla mnie, ale jednak tak przywykłem do szybkiej rozgrywki, że ciągle musiałem grać z lekkim pancerzem i lekką bronią. Jak poprzednie części były jeszcze bardziej ociężałe to pewnie było nieciekawie. 

W każdym razie tu na początku mamy tutorialowego bossa, kolejni też trudni nie są. To na pewno jest spore uproszczenie bo jak sobie przypomnę pierwszego Gascoina który agresywnie szarżuje i napier.dala to niebo a ziemia. Walki które mi się podobały to Abyss Watchers, Pontif Sullyvan, Twin Princes. Wszystkie bardzo klimatyczne a dwie ostatnie stosunkowo trudne i zajęło mi trochę czasu opracowanie taktyki. Tutaj w odróżnienu od BB na pewno trzeba było mieć jakąś taktykę praktycznie na każdego, nie można wbić mu w dupę i ciąć mieczem i jakoś to będzie. Na szczęście nie było żadnego losowego bossa trudnego do wyczucia. 

Subiektywne odczucie ale jak dla mnie za dużo broni jest w tej grze. Wolałem BB gdzie jest ich kilka i są zbalansowane. W DS3 broni jest cała masa i mam wrażenie że jedne są wyraźnie słabsze od innych. Całą grę ciąłem Dark Swordem.

Klimat i lokacje bardzo fajne, chociaż mógłby być trochę cięższy i bardziej mroczny. 

 

Jak dla mnie gierka 9/10, już obmyślam NG+, sprawdzę jak wygląda farmienie itemów dla covenantów i jeżeli będzie znośnie to zrobię platynę.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dobra wiadomość ze stałymi klatkami, chociaż na yt np widać, że dalej trochę szarpie, ale średnio to oceniać po video. Gdyby dali stałe 60fps i lepsze assety, to biegnę po xox;)

Na pc jednak robi to dużą różnicę dla mnie przynajmniej i takie Soulsy czy Bloodborne by ogromnie zyskały.

Edytowane przez meave
Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Tomek P. napisał:

A możecie mi powiedzieć dlaczego u mnie odkąd zacząłem grać to miałem dopiero jedną możliwość przywołania pomocnika? Jestem na bagnach. Jak oglądałem na yt to tam koleś co chwilę mógł przywołać kogoś sterowanego przez konsolę

A użyłeś Żaru?

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...