Skocz do zawartości

Dark Souls III


Gość mate5

Rekomendowane odpowiedzi

@BRY@N weź proszę i zerknij mi tutaj na fotkę z moimi statsami bo mam zgryza :hi:

- raz ze Energia (wytrzymałość)od jakiegoś czasu mi sie nie podnosi wiec juz nie inwestuje w nią  - czyż bym osiągnął juz max level w tym przejściu ?

- druga sprawa to siłą i zręczność. Czego nie podbije to prawa ręka pozostaje na tym samym levelu ? Wcześniej mi sie takie co nie zdążało w grach SL, albo nie zwracałem na to większej uwagi :philosoraptor:

18e4dbf58e895-screenshot-Url.jpg

Odnośnik do komentarza

@MEVEK pokaż jaką masz broń bez tego nikt Ci nic nie doradzi. Na ten moment masz w chuy staminy a build pod quality raczej dex. Trochę takie działanie na pałę. 

Poise masz 18 a 40 wytrzymałości aż się prosi o cięższą zbroje 

Czytaj opisy statystyk i pomyśl jak to wygląda pod broń która wam leży. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
11 minut temu, MEVEK napisał:

Juz juz..

 

18e4dd9ee59100-screenshot-Url.jpg

Tak myślałem - zrobiłeś tak ze te ostrza zadają 270 dammage i koniec - zero bonusów ze skalowania. Kompletnie bez sensu. To jest broń typowo na zręczność. Użyj kamyka na reset broni (shriving stone) i zrób infuzję na sharp - wtedy te 37 dex zacznie mieć sens - siła coś tam daje ale ja bym zrobił respec (w katedrze na górze można to zrobić jak dotarłeś) i rozdzielił na 40 hp, 40 stamina, 40 dex. Potem można się pobawić w większy udźwig bo teraz to pewnie zbroje masz z papieru (bazowy wigor) albo dać troszkę w faith bo dzięki temu możesz użyć fajnych czarów (np power within - większy dammage czy tears of denial - przy 0 hp nie giniesz tylko czar wraca Ci 1 hp ratuje to dupsko) ale na razie zmień tą broń na sharp bo aż żal patrzeć jak się marnuje. To najbardziej op broń w grze - nawet nie trzeba używać weapon art cios z l1 zadaje x2 dammage więc bossów się po prostu masakruje. 

A no i masz udźwig ponad 70% czyli mid rolke - przy tej broni średni pomysł bo ta broń nie jest do łamania postury tylko do szybkiego krojenia 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Tu kolega już ładnie odpisał bo ja aż takim specjalistom od statystyk nie jestem ;)

warto na pewno zwrócić uwagę na to jak podnosisz statsy bo od pewnego momentu zysk jest znikomy chyba, że właśnie skaluje nam się to z bronią albo jest potrzebny wymagany poziom żeby czegoś użyć.

Co do broni to tez kojarzę, że jest ulepszenie które daje duży skok obrażeń ale kasuje skalowanie ze statystykami.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, MEVEK napisał:

Cos tam pokombinowalem jak pisales i statystyki delikatnie sie zmienily @mozi

 

18e4e3d3c5855-screenshot-Url-2.jpg

Doszlo wiecej obrazen fizycznych bo 2 razy po ~185, oraz doszly bonusy do cech gdziebwczesniej nic nie bylo. O to chodzilo ?

 

O mamusiu.. :pepegasm: :woot:

tak, teraz jest git - tylko miej na uwadze ze ta broń ma sens jeśli używasz jej przy ataku bez tarczy i siekasz oburącz l1 i l2 - jeśli jednak grasz z tarczą to niczym szczególnym się nie wyróżnia. Ja biegałem z małą tarczą na parry (target shield) jakby kogoś trzeba było parować więc jeśli już duża tarcza to sugeruje crest shield (daje dodatkowa regeneracje staminy)

Odnośnik do komentarza
21 godzin temu, Rotevil napisał:

Ciężkie te bossy w tym modzie, mam mieszane uczucia co do projektu lokacji i mobów, jest ich strasznie dużo, sami bossowie mają milion hp, no coś tu chłopakom nie wyszło z balansem, dobrze, że wypuścili to demo, będzie można jeszcze wiele rzeczy poprawić. 

To prawda, że w demo tego moda jest aż 18 bossów? Nie wiem czy kiedyś obadam, ale trzymam kciuki, żeby pewnego dnia wydali to w pełni na Steam z własną zakładką, aczikami, tak jak np. niektóre mody do Skyrima (np. Enderal). Oczywiście musieli by się dogadać z From itp. nie wiem jak to prawnie tam wygląda. 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Swietnie sie bawie w swiecie Dark wiec nie mam powodow do zmartwien. Lecz niektore farmienia itemow do podniesienia wiary u bozkow do levelu 2 zabiera mnustwo czasu. Zeby zebrac takie 30 kamieni to lekka przesada. Mam mimicka i pierscien na podniesienie drop rate. Brakuje mi tej malej szabelki ktora trzeba wykupic za dusze ktora sprzedalem :sapek: to bylo do przewidzenia. Granie bez poradnika daje sie we znaki. Ale tak chcialem to mam :dunno:

 

Reedycja!

 

A NG+ duzo trudniejsze? :chicken:

Odnośnik do komentarza

W sumie cofam co pisalem.

Za 1 przejsciem tak sie wyuczylem ruchow i pary ze robie wszystkich pobocznych bosow po raz kolejny praktycznie za jednym strzalem. Byc moze przydadza mi sie te dodatkowe dusze na wymiane spelow itp.  Trofea mi podpowiadaja iz pominalem jakiegos opcjonalnego bossa z konca gry - ponoc najtrudniejszy :woot: Aktualnie to dla mnie najtrudniejszy byl gigant ktorego cupalem 10 min zeby pozniej znalezc magiczny mieczyk na jego oltazu. Z tym mieczem to walka trwa 3 sekundy. Piekna gra i sekrety do odkrycia. 

 

Jak Boga kocham zabiore sie za DS2 po dlc do E.R :obama: 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...