Skocz do zawartości

Horizon: Zero Dawn


SzczurekPB

Rekomendowane odpowiedzi

A może tak k,urwa spoilery byś ukrywał? Bardzo się cieszę, że skończyłeś grę, ja jeszcze nie.

 

GSR widzę działa szybko i sprawnie, dziękuję :hi:

Akurat to chyba był najmniejszy spoiler a raczej pytanie. Jak grasz to się chyba nad tym zastanawiasz co nie?

Heavy tak na serio. Wolałbym nie latać znowu po tej samej mapie w 2 części. Coś w tym dziwnego?

Edytowane przez bloody_gipsy
Odnośnik do komentarza

 

Akurat to chyba był najmniejszy spoiler a raczej pytanie. Jak grasz to się chyba nad tym zastanawiasz co nie?

 

Ale tu nie ma się nad czym zastanawiać, bo jest to wyjaśnione. Nie nasza wina, że nie rozumiesz czegoś, bo nie jest napisane czarno na białym.
Ja (pipi)e tak trudno napisać tylko się wymadrzać musisz. Grałem głównie po nocach a tak o tej 2 czy 3 moja percepcja nie jest najmocniejsza.

Heavy tylko mam nadzieję że nie pójdą po najmniejszej linii oporu. Mapa jest duża i jest co tam robić w dlc.

Edytowane przez bloody_gipsy
Odnośnik do komentarza

Mozliwosci w drugiej czesci jest mnostwo a scenariusz pisac moze historia swiata. Na przestrzeni setek lat nasza planeta lodowaciala, przegrzewala, przypier.dalal w nia meteor. Gatunki ginely, gatunki ewoluowaly.

 

Przeciez mozliwosci na nowy ciekawy scenariusz jest mnostwo, nie ma sie co martwic.

Edytowane przez kanabis
Odnośnik do komentarza

Mozliwosci w drugiej czesci jest mnostwo a scenariusz pisac moze historia swiata. Na przestrzeni setek lat nasza planeta lodowaciala, wysychala, przypier.dalal w nia meteor. Gatunki ginely, gatunki ewoluowaly.

 

Przeciez mozliwosci na nowy ciekawy scenariusz jest mnostwo, nie ma sie co martwic.

Myślisz że porzucą tak łatwo aloy która to jest całkiem sympatyczną postacią (silensa nie trawię o czym pisałem wcześniej - syndrom quantum break)? No i generalnie koniec zostawił otwartą furtkę do kontynuacji. Edytowane przez bloody_gipsy
Odnośnik do komentarza

No już, już.

 

Odpowiadając na pytanie:

 

 

Całą wiedzę i osiągnięcia starożytnych zawierał Apollo, który został skasowany przez Teda Faro. Przez to nowi ludzie musieli zaczynać swój rozwój praktycznie od zera.

 

Stary wiem to (aż tak zaspany nie byłem) ale widziałeś retrospekcje i jak tam wyglądali ludzie a jak w czasie gry? No przecieź nie jak małpy z dzidami (po wyjściu wiesz skąd i kiedy). Edytowane przez bloody_gipsy
Odnośnik do komentarza

 

Mozliwosci w drugiej czesci jest mnostwo a scenariusz pisac moze historia swiata. Na przestrzeni setek lat nasza planeta lodowaciala, wysychala, przypier.dalal w nia meteor. Gatunki ginely, gatunki ewoluowaly.

Przeciez mozliwosci na nowy ciekawy scenariusz jest mnostwo, nie ma sie co martwic.

Myślisz że porzucą tak łatwo aloy która to jest całkiem sympatyczną postacią? No i generalnie koniec zostawił otwartą furtkę do kontynuacji.

A czy zlodowacenie, pier.dolniecie meteorytu, ewolucja jakiegos zatajonego robodrapieznika wyklucza postac Aloy?

 

Osobiscie jestem rowniez za tym zeby grac Aloy. Polubilem te postac. Choc z polskim dubbingiem jak wlaczylem na chwile wiele sie traci xD

Odnośnik do komentarza

No ale to tylko gra UMOWNOSC ziomus. Chodzi o to zeby ciekawie sie gralo a nie dochodzilo jakiej wielkosci byl meteor i jak to sie stalo ze w ciagu weekendu u Aloy spadly 40 stopnie celsjusza ;)

Zreszta skoro guerilla tak ladnie wytlumaczyla taka pierd.olke jak atak robotow zywiacych sie owsem to i z tym by sobie jakos poradzili HE HE

Odnośnik do komentarza

No ale to tylko gra UMOWNOSC ziomus. Chodzi o to zeby ciekawie sie gralo a nie dochodzilo jakiej wielkosci byl meteor i jak to sie stalo ze w ciagu weekendu u Aloy spadly 40 stopnie celsjusza ;)

Spoko tylko żeby scenariusz kupy się trzymał bo tak to i dragonballe i małpy na rowerach z balonami mogą być. :)

Ciekawe też że ludzie nie czczą maszyn, przecież dla nich musiałyby być bogami np. taki thunderjaw (pomijam nora bo to trochę inna sprawa).

Edytowane przez bloody_gipsy
Odnośnik do komentarza

Krwawy cygan nie spinaj sie bo koledzy maja troche racji, naprawde doslownie wszystko chyba co moze powodowac watpliwosci jest swietnie wytlumaczone. Tutaj akurat guerilla milo zaskoczyla.

 

Bedac niewyspanym sporo tracisz na tej grze bo akurat watki o ktore pytasz sa bardzo ciekawe ale tez i jak nitka po klebku ladnie tlumaczone im dalej w fabule.

Odnośnik do komentarza

Krwawy cygan nie spinaj sie bo koledzy maja troche racji, naprawde doslownie wszystko chyba co moze powodowac watpliwosci jest swietnie wytlumaczone. Tutaj akurat guerilla milo zaskoczyla.

 

Bedac niewyspanym sporo tracisz na tej grze bo akurat watki o ktore pytasz sa bardzo ciekawe ale tez i jak nitka po klebku ladnie tlumaczone im dalej w fabule.

Ok to wytłumacz mi to o czym wcześniej pisałem a co skasował mi mod.

No chyba że nasza rozmowa ma się sprowadzać do ciągłego powtarzania jaka ta grafa jest zapipista a skradanie ujowe i nie jak w zeldzie.

Pewnie mógłbym sobie poszukac na jakimś fanbase ale skoro jestem na forum to wolę zapytać miłych kolegów i koleżanki o ile jakieś tutaj są (akurat o to jest chyba nawet łatwiej w multi halo5 ;)

Edytowane przez bloody_gipsy
Odnośnik do komentarza

 

Krwawy cygan nie spinaj sie bo koledzy maja troche racji, naprawde doslownie wszystko chyba co moze powodowac watpliwosci jest swietnie wytlumaczone. Tutaj akurat guerilla milo zaskoczyla.

Bedac niewyspanym sporo tracisz na tej grze bo akurat watki o ktore pytasz sa bardzo ciekawe ale tez i jak nitka po klebku ladnie tlumaczone im dalej w fabule.

Ok to wytłumacz mi to o czym wcześniej pisałem a co skasował mi mod.

No chyba że nasza rozmowa ma się sprowadzać do ciągłego powtarzania jaka ta grafa jest zapipista a skradanie ujowe i nie jak w zeldzie.

Pewnie mógłbym sobie poszukac na jakimś fanbase ale skoro jestem na forum to wolę zapytać miłych kolegów i koleżanki o ile jakieś tutaj są (akurat o to jest chyba nawet łatwiej w multi halo5 ;)

Ale ja nie wiem co skasowal mod. Dzisiaj wyjatkowo nie siedze z f5 w temacie jak w wielkanoc :/

Odnośnik do komentarza

Dlaczego ludzie po wyjściu z tych schronów się tak uwstecznili i cofnęli do poziomu kolesi z reklamy bake rolls? Bo przecież w retrospekcjach z kurhanu widać że ubrani są normalnie i nie wyglądają na ulungów. Wiem że apollo zdechł ale były inne moduły i jakoś nie wyobrażam sobie że brak znajomości sztuki i literatury ich tak zdegradował tj. do poziomu ludów pierwotnych. Jakiś survival i podstawy tam musieli dostać a nawet mówienia musieli zostać nauczeni. No chyba że przyjmiemy że przez apollo i już. Można się też dalej zastanawiać np. gdzie były inkubatory zwierząt? Rozumiem że taki dzik się sam z siebie stworzył. Dlaczego nie ma większych zwierząt? O tych dinozaurach już nie będę pisał bo uznaję że są bo fajnie wyglądają i nie mają ich inne gry. A i co stało się z teddim po tym jak urządził zabawę z cyklonem swoim przyjaciołom?

Edytowane przez bloody_gipsy
Odnośnik do komentarza

konczylem grę już jakiś czas temu i pamiętam że w jednej z krypt wybuchl jakiś bunt i te dzieciaki nie chciały już w tych schronach siedzieć a takich krypty było pełno a ludzie nie ogarniali tej techniki i nie miał kto im tej wiedzy przekazac bo apollo został zniszczony przez Tedda i generalnie wszystkie dziedziny nauki od humanizmu po matematykę poszły w pizdu wiec cała karuzela ruszyła od początku. Zresztą myślę, że niektóre rody typu carjia i nora sporo się od siebie różniły w rozwoju. Alloy była "klonem" Elizabeth i chętnie bym poznał losy "klona" Tedda fargo o ile taki byl:)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.