Skocz do zawartości

Horizon: Zero Dawn


SzczurekPB

Rekomendowane odpowiedzi

Każda gra w photo mode wygląda cudnie:reggie: Właśnie przez takie zrzuty z gry w chu się zawiodłem bo myślałem ,że tak gierka wygląda. No i nie powiem trochę się przypaliłem. Gdyby tak to w rzeczywistości wyglądało to byłby sztos. 

 

Horizon-Zero-Dawn-cervaviti-2.jpg

Horizon-Zero-Dawn-cervaviti-4.jpg

Horizon-Zero-Dawn-cervaviti-9.jpg

 

Tą galerię chyba oglądałem przed zakupem https://www.pnaharphoto.com/new-blog/2017/3/27/horizon-zero-dawn-and-photo-mode

Odnośnik do komentarza
W dniu 25.11.2019 o 20:37, XM. napisał:

Chciałbym by w "dwójce" poszli trochę bardziej  w Monster Huntera - craftowanie ekwipunku i broni z każdej maszyny, solidny post game z roznymi wariacjami (Thunderjaw w jakiś wersjach poison, ice itp. ale tego to na pewno nie będzie :( ), rozbudowali walke bronią białą, do tego większy świat, a nie jak w ZD nayyebane wszystko na sobie przez co swiat wydawal się bardzo sztuczny z tym swoim przechodzeniem miedzy pustynie/snieg/dzungle na krótkim dystansie.

No i kórva obowiązkowo większe maszyny tak ze 2/3x od Trexa, ale oto się nie musimy martwic :obama:

Pójście w stronę Monster Huntera? Kórwa najgorzej. :pechowiec: 

Odnośnik do komentarza

Jak ukuki gra na slimce to nic dziwnego. Swego czasu jak ogrywalem to przychodzili niektorzy i sie gapili jak w obrazek i mowili ze jest spora roznica z dobrym tv i prosiakiem.

 

Dopiero death stranding imo przebilo aloj. Piekna gra i ta sciezka dzwiekowa. Chyba przejde jeszcze raz. No i frozen wilds to najlepszy snieg w historii gamingu

Odnośnik do komentarza

Jakies dziwne z was gracze. Kazda z tych gier to raczej top wizerunku

Spider wyglada ok ale roznorodnosc terenu jest tam znikoma wiec imo najgorzej z wymienionej trojki sie prezentuje. Za to cutscenka w deszczu na szczycie wiezowca :banderas:

 

Gow? Chata,broda i pory na czaszce Kratosa wygladaja lepiej niz zycie. Z tym ze to semi open world wiec nie obciaza tak bebechow jak horizon.Ale ostrosc, szczegolowosc szczegolnie postaci to chyba no 1

 

Horizon? Open world ze zmiennym srodowiskiem, framerate nawet sie nie zakrztusi, wiatr muskajacy zdzbla trawy, snieg zostajacy na sosnach. Hdr przeswitujacy przez korony drzew w glab lasu? Moim zdaniem zwyciezca tej konfrontacji moze byc tylko jeden.

 

Ale musicie jeszcze death stranding zobaczyc. Silnik horizona wiec ... ;)

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Ja sie czaje do ogrania drajwklapa drugi raz. Platynka jest ale gralem na zwyklaku i full hd  a i tak przy akcjach typu 3 okrazenia, na pierwszym zaczyna kropic a na trzecim jest juz burza pioruny opadala szczena. Co to musi byc na pro i odpowiednim telewizorku :fsg:

Edytowane przez kanabis
Odnośnik do komentarza

Ja ogrywałem Horizona na zwykłym PS4 i często powodował zachwyt wizualny. Jak wspomniano wyżej, GG odwaliło kawał świetnej roboty z silnikiem który trzyma stały klatkarz cały czas nawet przy największych akcjach.

Możliwe, że jeszcze w tym roku odpalę ponownie gierkę, aby sprawdzić na Pro.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, kanabis napisał:

Jak ukuki gra na slimce to nic dziwnego. Swego czasu jak ogrywalem to przychodzili niektorzy i sie gapili jak w obrazek i mowili ze jest spora roznica z dobrym tv i prosiakiem.

No nie wiem. Ja ogrywałem na slimce w okolicach premiery i gra robiła wizualnie. Dodatek podobnie chociaż już mniej. Teraz jak ktoś ogrywa po takim RDR 2 to Horizon faktycznie może nie robić już takiego wrażenia. Ja zapamiętałem tytuł jako jeden z ładniejszych w tej generacji. 

Odnośnik do komentarza
15 godzin temu, Ukukuki napisał:

Nie no ładna gierka ale dla mnie bez tego wow

mialem to samo po podlaczeniu do nowego TV...jedno wielkie WTF i co ja kupilem, przeciez to nie tak mialo wygladac xD po 10 minutach okazalo sie ze trzeba wlaczyc port HDMI na 4K. NO i Panie jak pierwszy raz zobaczylem te kolorki i jak swiatalka swieca momentalnie michalek do gory. Serio...nie wiem ile ta gra zyskuje w UHD no ale zadna gra na mnie nie zrobila takiego wrazenia. Swietna baleta barw.

Edytowane przez Szymek
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, suteq napisał:

No nie wiem. Ja ogrywałem na slimce w okolicach premiery i gra robiła wizualnie. Dodatek podobnie chociaż już mniej. Teraz jak ktoś ogrywa po takim RDR 2 to Horizon faktycznie może nie robić już takiego wrażenia. Ja zapamiętałem tytuł jako jeden z ładniejszych w tej generacji. 

Nie napisalem ze gra wyglada zle na zwyklym plejku tylko ze wyraznie lepiej jest na pro ;)

Odnośnik do komentarza

Gierka jest ładna, ale do pewnej odległości, bo niestety można natrafić na takie rejony, gdzie "paczysz" i nie wierzysz, jak ta gra jest brzydka :D I to nie jakieś odległe horyzonty, a dość blisko gracza, natrafiało się na niedoczytane elementy np jakieś kamyczki na ziemi (nie bug), rozmazane tekstury i to wszystko powodowało spory niesmak, ale to pewnie "zasługa" filtrowania anizotropowego, a raczej jego brak.

Odnośnik do komentarza
17 minut temu, Nemesis napisał:

Jak go odblokować?

z tego co kojarze to na polnocy bedziesz mial zaznaczone ze pojawil sie nowy teren. Idzie sie do znacznika i przechodzi do nowej lokacji. 

6 minut temu, Rudiok napisał:

To co na plus w Prosiaku to jedynie HDR.

nie jedynie a AZ...roznica jest kolosalna (szachownica tez dziala bdb) 

Edytowane przez Szymek
Odnośnik do komentarza
11 minut temu, Rudiok napisał:

Gorsze pierydolenie niż PCMasterRace o klatkach na sekundę. Przecież ta gierka gniecie mosznę nieważne na czym. Ja gram na slimie i 10-letniej plazmie i gałki oczne aż pieką z wrażenia. To co na plus w Prosiaku to jedynie HDR. 

Gracze zaczynający opisywanie gry od grafiki, jak ja ich nienawidzę.

Odnośnik do komentarza
48 minut temu, Nemesis napisał:

Jak go odblokować? Z poziomu menu czy trzeba wykonać kilka czynności?

Frozen Wilds można zacząć w jednym z trzech miejsc oznaczonych niebieskim znacznikiem nowej misji (obok Kurhanu, w Wieży Dnia i na drodze przy Południku). Obojętnie gdzie zaczniesz jest to samo, tylko inna postać daje quest i opis.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...