Skocz do zawartości

Final Fantasy VII Remake


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

Ja to na sam widok loga ff7 mam mokro.
No oglądam ten trailerek nie specjalnie podoba mi sie gameplay ale nie bede sam siebie oszukiwał, wiadomo że będę chciał to sprawdzić.
Wystarczy mi muzyka story i podziwianie tego świata w nowej grafie.

Zresztą nie tak dawno temu ogralem ponownie ff7 i zrobilem wszystko co sie da.
Czaicie postacie z bańkami zamiast rąk na 50 calach w 2015r?
Czaicie że ja potrafię sie nadal zachwycać taka grafa?
No a całościowo to top3 zycia wiadomo.

dfe182af99767aa8b42ff4e3c503e734.jpg

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Pytanie na ile. Dwa bym jeszcze przebolał. 3 sprawią, że grę dopiero w okolicy 3-go rozpocznę. 4... ehh, szkoda gadać. Przecież tu nie ma aż tyle materiału aby to wszystko ciąć na tyle części. No chyba, że te epizody to będą jakieś nowe side story, flashbacki DLC. Ja nie widzę w dzisiejszych czasach wydania gry, która mówi wprost : kosztuję 1000pln za singla bez dodatków.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 10.05.2019 o 21:47, Mejm napisał:

Jak nie rusza materii to przelkne inne zmiany w systemie. I licze na japonski dubbing + ang napisy lub zero dubbingu i dymki jak w oryginale. Bo tych angielskich glosow nie zdzierze.

Pytanie co SE sądzi o materii. Czy nie uważa ją za zbyt skomplikowaną dla dzisiejszego gracza? Crisis Core miał fajny patent z mieszaniem materii. Najchętniej to bym zobaczył połączenie tego co było w FF7 i FF7: CC, jednak patrząc na postępującą kastracje systemu rozwoju postaci w grach SE jestem prawie pewien, że będzie coś tylko minimalnie lepszego niż w KH3 tyle, że gdzieś w tle pojawi się materia :(

To będzie piękna, grywalna, fabularnie udana gra ale nie spodziewałbym się, żadnego główkowania przy rozwoju postaci.

Odnośnik do komentarza
W dniu 10.05.2019 o 12:00, Schranz1985 napisał:

Zresztą nie tak dawno temu ogralem ponownie ff7 i zrobilem wszystko co sie da.
Czaicie postacie z bańkami zamiast rąk na 50 calach w 2015r?
Czaicie że ja potrafię sie nadal zachwycać taka grafa?

 

No ja nie potrafiłem nawet wtedy... Co prawda zacząłem swoją przygodę od FFVIII, więc jak później miałem okazję odpalić "siódemkę", jak zobaczyłem te "legoludki" to stwierdziłem, że w życiu nie będę w stanie tego traktować poważnie. Takie fajne rendery tła, a postacie jakieś pokraki z kopytami zamiast dłoni... No nie dałem rady.

 

 

16 godzin temu, McDrive napisał:

Jednak odcinki:pawel:

To czekam na tą wersję ultimate, ale na PS5:reggie:


Mam podobnie - jedno wydanie zbiorcze w pudełku i sayonara - nie spieszy mi się.

Edytowane przez Wredny
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Co do grafy to ja po ff9 odpaliłem suikodena II i sprzedałem go bo nie mogłem zdzierżyć tej grafy nedza 2d.
Na szczęście po jakimś czasie kupilem go 2 raz i dla mnie gra życia.
A dzis o dziwo grafa mi sie podoba :)

Nie wiem jak to wytłumaczyć w 99 sie krzywilem dzis mi sie podoba :)

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, Wredny napisał:

No ja nie potrafiłem nawet wtedy... Co prawda zacząłem swoją przygodę od FFVIII, więc jak później miałem okazję odpalić "siódemkę", jak zobaczyłem te "legoludki" to stwierdziłem, że w życiu nie będę w stanie tego traktować poważnie. Takie fajne rendery tła, a postacie jakieś pokraki z kopytami zamiast dłoni... No nie dałem rady.

Dokładnie. Te "legoludki" nędznie prezentowały się już w 1997. Szkoda że podczas "eksploracji" postacie nie wyglądały tak jak podczas walki. 

Odnośnik do komentarza

Oczywiście, że nie będzie turówki, i jak dla mnie to bardzo dobrze. A same w sobie materie wcale skomplikowane nie były, kwestia zrobienia ładnego, w dzisiejszym stylu tutoriala i wygodnej zabawy ekwipunkiem. Ja remake w obecnie zapowiadającej się postaci chętnie sprawdzę. 

 

5 godzin temu, Schranz1985 napisał:


Nie wiem jak to wytłumaczyć w 99 sie krzywilem dzis mi sie podoba

 

Może kwestia wszechobecnej szajby a punkcie 3D i lekka "pogarda" płaskimi gierkami? 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Mój pierwszy fajnal był po niemiecku i ogarnąłem o co chodzi z Substanzami, Feuer1, Feuer2, Feuer3 :potter: Więc system był dobrze przemyślany, chociaż wskutek tego nie było fabularnych profesji i każdy mógł być każdym.

I fakt, pierwszy kontakt z bryłkowatymi postaciami wyskakującymi z pociągu w reaktorze i ta muzyczka a'la midi lekko mną wzdrygnęły (wtf, gdzie ta grafika 10/10 z recenzji w Neo). Bolało przez pierwsze 2-3h, ale potem gra życia ukończona z 6 razy, w tym ostatni raz rok temu na emu.
Dawać rimejk.

Edytowane przez _Red_
  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Największa spier... remaku to brak turowego systemu walki. Nikt mi nie wciśnie kitu, że w młócce a'la kingdom hearts 3 można upchnąć jakąś głębie. Będzie mashowanie x'a z okazjonalnymi QTE - wielka szkoda, bo Persona 5 pokazała, że turowy system ma się w dzisiejszych czasach doskonale.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...