Skocz do zawartości

Shenmue 3


REZOK

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Soul

O ten już się nawąchał i majaczy, nikt nie piszę, że to wina sony a jedynie stwierdza fakt, że jak się biorą za powrót takiej marki to przynajmniej mogli ją wydać i dać trochę kasy, zamiast wydawać jakieś inne gnioty typu sny czy detroit, Cage już dawno się skończył xD ten zamiast zrobić gameplay to robi mimikę twarzy...

Edytowane przez Soul
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

O ten już się nawąchał i majaczy, nikt nie piszę, że to wina sony a jedynie stwierdza fakt, że jak się biorą za powrót takiej marki to przynajmniej mogli ją wydać i dać trochę kasy, zamiast wydawać jakieś inne gnioty typu sny czy detroit, Cage już dawno się skończył xD ten zamiast zrobić gameplay to robi mimikę twarzy...

Sony to nie organizacja charytatywna, wspierają finansowo i dbają o marketing gier które się sprzedają a takie Detroit przyniesie im więcej kasy niż Shenmue którego sukces komercyjny jest raczej wątpliwy biorąc pod uwagę że zainteresowanych kontynuacja jest jedynie garstka fanów poprzednich części.
Odnośnik do komentarza
Gość Soul

 

O ten już się nawąchał i majaczy, nikt nie piszę, że to wina sony a jedynie stwierdza fakt, że jak się biorą za powrót takiej marki to przynajmniej mogli ją wydać i dać trochę kasy, zamiast wydawać jakieś inne gnioty typu sny czy detroit, Cage już dawno się skończył xD ten zamiast zrobić gameplay to robi mimikę twarzy...

Sony to nie organizacja charytatywna, wspierają finansowo i dbają o marketing gier które się sprzedają a takie Detroit przyniesie im więcej kasy niż Shenmue którego sukces komercyjny jest raczej wątpliwy biorąc pod uwagę że zainteresowanych kontynuacja jest jedynie garstka fanów poprzednich części.

 

 

SONY to mistrz jechania na nostalgii gracza, najpierw FF7 Remake a później Shenmue 3, dobrze wiedzieli co robią i jak się postanowili za takie coś zabrać to przynajmniej mogli by dać coś od siebie a prawda jest taka, że chodziło tylko o to aby urosnąć w oczach HC graczy i za to należy się karny kutas. Jak by dali grosz, zabrali się za ten tytuł na pełnej (pipi)ie i dobrze go zrobili to i chętni by się znaleźli, ale jak janusz patrzy na taki trailer to nie dziwota, że ma w (pipi)e tę grę.

 

Soul, pochwal się skąd wiesz, że Sony nie sypnęło żadną kasą? Wyciekły jakieś umowy czy coś? Czy to po prostu info z d.u.py?

 

Przecież to widać, silnik dostali za darmo, wystarczy obejrzeć dzisiejszy trailer i zobaczyć kto wydaje grę, myślisz, że dali by kasę innemu wydawcy? xD

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Tyle pytań bez odpowiedzi. Czemu Ryo wygląda jak małpo-hipopotam, a nawet nie, tylko jak figurka małpo-hipopotama? Czy to był gejpley z gry xD czy za grafikę odpowiada zespół opóźnionych chińskich studentów, którzy na informatykę dostali się w ramach wyrównywania szans na rynku pracy? Gdzie te 6 milionów? Czy im nie wstyd? 

Edytowane przez gekon
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Gry nie wydaje Sony tylko Deep Silver. Pomoc Sony od poczatku miala sie ograniczyc tylko do PRu i Marketingu, dlatego oglaszaja gre na swoim youtubie i dlatego pozwolili Yu oglosic ten projekt na ich konferencji, dobry deal i dla Sony i dla Yu, Sony dostaje pozytywny PR a Yu dostaje szerokie grono odbiorcow na dzien dobry.

 

To nie jest projekt Sony i Sony za niego nie odpowiada, nie bawcie sie w bajkopisarstwo.

  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza
Gość Soul

@Soul ta gra się nie sprzeda tak czy inaczej no chyba ze klepną na szybko remastera poprzednich części przed premierą trójki.

 

No shit sherlock xd 

 

W takiej postaci nikogo to chyba nie dziwi?  jak by SONY zrobiło z tego grę AAA, to czemu niby miała by się nie sprzedać? 

 

@Bansai 

 

A gdzie ja napisałem, że wydaje to SONY? napisałem, że wydaje to inny wydawca (którym jest DeepSilver) skoro oni mogli wydać tę  grę to czemu SONY niby nie mogło by? 

Edytowane przez Soul
Odnośnik do komentarza
Gość _Be_

Tyle pytań bez odpowiedzi. Czemu Ryo wygląda jak małpo-hipopotam, a nawet nie, tylko jak figurka małpo-hipopotama? Czy to był gejpley z gry xD czy za grafikę odpowiada zespół opóźnionych chińskich studentów, którzy na informatykę dostali się w ramach wyrównywania szans na rynku pracy? Gdzie te 6 milionów? Czy im nie wstyd? 

 

6 mln to i tak było wydane zanim pewnie siedli do gry bo i tak opcja jest taka, że gra ma wydawce jak pisze bansaj a akcja na kickstarterze miała pokazać, że jest jeszcze zainteresowanie tym ip. 

 

no nie wiem co tak slabo xd

Odnośnik do komentarza

A gdzie ja napisałem, że wydaje to SONY? napisałem, że wydaje to inny wydawca (którym jest DeepSilver) skoro oni mogli wydać tę  grę to czemu SONY niby nie mogło by

 

A czemu nie moglby Steam? A czemu nie moglby Microsoft? A czemu nie Coca-Cola Company?

 

Troche nie rozumiem twojego problemu obecnie. Masz zal do Sony ze jako jedyni ze swietej trojcy postanowili dac platforme Suzukiemu do ogloszenia swojego projektu?

Odnośnik do komentarza
Gość Soul

 

A gdzie ja napisałem, że wydaje to SONY? napisałem, że wydaje to inny wydawca (którym jest DeepSilver) skoro oni mogli wydać tę  grę to czemu SONY niby nie mogło by

 

A czemu nie moglby Steam? A czemu nie moglby Microsoft? A czemu nie Coca-Cola Company?

 

Troche nie rozumiem twojego problemu obecnie. Masz zal do Sony ze jako jedyni ze swietej trojcy postanowili dac platforme Suzukiemu do ogloszenia swojego projektu?

 

 

Powinien ten, który się za to zabrał a zabrało się za to SONY jak by zabrał się M$ to (pipi)e by tam leciały.

Mnie cieszy fakt, że gra w ogóle wyjdzie, a żal mam bo taki tytuł zasługuje na coś więcej niż na łachę od sony masz wyjdź pokaż sobie, że gra jeszcze żyje.

Gorsze gry wydali i żyją, więc przestańcie ich tłumaczyć. 

 

Skoro DeepSilver jest w stanie wydać grę i podjąć ryzyko tym bardziej SONY dało by radę. Powinni zabrać się z tę grę jak trzeba i przygotować jej godny powrót jako gra AAA, a tak? mamy co mamy, każdy widzi :)

Odnośnik do komentarza

Sony sie za nic nie zabralo, przyszedl do nich Yu, powiedzial co i jak, oni mu powiedzieli ze w zamian ze ten pyszny PR dadza mu platforme do reklamowania gry i tyle. Zapominasz chyba ze IP wciaz nalezy do Segi wiec dlaczego Sony mialoby niby wyskakiwac z kasy na rzecz cudzego IP? Ktore, gdyby jakims cudem okazalo sie sukcesem, szybko wrociloby pod swoj stary szyld? Dla nich to jest czyste ryzyko i 0 potencjalnych korzysci, moge sie mylic ale chyba nie tak dziala biznes.

 

Ja po tych materialach nie jestem juz pewien czy ciesze sie z powrotu Shenmue, jeszcze Yu mowil ze 3jka na pewno nie zwienczy historii, tylko 4 lub 5... takze ten...

 

PS. Gdyby zabral sie za to Microsoft to gra prawdopodobnie bylaby juz skasowana a Yu wyladowalby w kartonie na ulicy. :yao: Ciekaw jestem tylko czy Yu udal sie najpierw do Microsoftu, w koncu Shenmue 2 bylo kiedys na Xboxie.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
Gość Soul

Zabrało się, prowadząc rozmowy z Yu na ten temat, reklamując grę na swojej konferencji plus oczywiście wydając ją na PS4 i cieszyć się faktem, że rozpalili serduszka ludzi, którzy tak długo czekali na ten moment, tylko po to, że by jej nawet nie wydać xD

Edytowane przez Soul
Odnośnik do komentarza

No ale ustalilismy juz chyba ze Sony nie wydaje tej gry, nawet na PS4 - od samego poczatku. Gra pierwotnie w ogole nie miala tez miec edycji fizycznej, na PC i PS4 miala wyladowac w formie cyfrowej.

 

Celem Sony bylo zagarniecie pozytywnego PRu jak najnizszym kosztem, i udalo sie. Chociaz powoli moga zaczac zalowac tej decyzji jak ta gra dalej bedzie sie tak prezentowac.

Odnośnik do komentarza

soul bansai Ci logicznie i z sensem tlumaczy czemu jest tak, a nie inaczej - wiemy, ze kochasz dreamscasta, dazysz sentymentem serie i tak jak wielu placzesz, ze trylogia nie domyka sie epickim aaa z wielkim budzetem ale nie obwiniaj za to sony bo sony nic tu nie jest winne

Odnośnik do komentarza

Soul, pochwal się skąd wiesz, że Sony nie sypnęło żadną kasą? Wyciekły jakieś umowy czy coś? Czy to po prostu info z d.u.py?

Przecież to widać, silnik dostali za darmo, wystarczy obejrzeć dzisiejszy trailer i zobaczyć kto wydaje grę, myślisz, że dali by kasę innemu wydawcy? xD

xD

Przecież Sony nie musi osobiście wydawać gry, aby na niej zarabiać. Oni i tak dostają kasę za każdy sprzedany egzemplarz na ich maszynkę. Im wystarczy, że dany tytuł nie wychodzi na konkurencyjną konsolę. A skoro S3 jest zapowiedziany tylko na PS4&PC to wiadomo, że musieli jakoś wesprzeć projekt za taki deal. A co do reszty to możemy sobie gdybać. Również dobrze można napisać, że Sony chciało dać grube miliony i wziąć projekt pod swoje skrzydła, ale Suzuki wolał pozostać niezależny i postawić na crowdfunding (tym bardziej jak widział takiego Star Citizena i jego 100 mln $ zdobytych od graczy/fanów). Tylko nie wiem na co komu takie dywagacje...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.