Skocz do zawartości

Ghost Recon: Wildlands


SG1-ZIELU

Rekomendowane odpowiedzi

Gdyby  nie to, że Ubisoft i gra zbrzydnie, tak samo  jak  zbrzydło W_D czy The Division to bym się jarał :P 

 

 

 

 

 

 

Ok i tak się jaram :D. Poprzednie GR było bardzo dobre. Teraz dostajemy mix GR, FC ze Splinter Cell, bez tej przeklętej "niedalekiej przyszłości". Dowolność w działaniu - super, piękna grafika ( jak na razie) - super, klimat - jest, ogromna mapa ( podobno) - jest. No cholera czekam i trzymam kciuki, żeby jednak to wyszło :) 

Odnośnik do komentarza

Czarny koń E3 , właśnie tak powinny wyglądać te targi a nie zapowiedzi gier na 2-3 tygodnie przed. Super wrażenie robi a dawno żadnego Ghost Recona nie kończyłem więc ja się jaram. Dodatkowo dość zróżnicowany klimat i swoboda na plus.

Odnośnik do komentarza

Dla mnie największe zaskoczenie targów i gra, na którą czekam najbardziej. Ghost Recon Future Soldier strasznie mi się podobało, do tego stopnia, że nawet spłodziłem reckę ( http://www.ps3trophyclub.pl/showthread.php?3432-Ghost-Recon-Future-Soldier-Recenzja) i wbiłem 100% pucharków (tak, zakupiłem nawet DLC). Tutaj bardzo to wszystko trąci Far Cry'em w co-opie (i w TPP), ale strasznie mi się to podoba - będzie grane, nie ma bata :)

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 8 miesięcy temu...

Spoko. Ciekawe, jak wielki i różnorodny będzie teren akcji. No i jak spisywać się będzie AI naszych towarzyszy, bo niekoniecznie zawsze będę miał ochotę śmigać z żywym kumplem. Mam nadzieję, że nie będą takimi terminatorami, jak w Future Soldier, bo tam nie popełniali błędów, więc wręcz nie opłacało się grać z żywym pomagierem.

Odnośnik do komentarza

Do dziś nie potrafię się zmusić żeby ukończyć wreszcie GR: Future Soldier, a robiłem już chyba ze 4 podejścia. To to wygąda ciut ciekawiej pod kątem otoczki (kartele itp.), no ale skoro jest spora szansa, że będzie to miało spory nacisk na online, to meeeh :dunno:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...