Skocz do zawartości

Ghost Recon: Wildlands


SG1-ZIELU

Rekomendowane odpowiedzi

Gość suteq

Mi też się Future Soldier bardzo podobało. Szczególnie ta taktyczna strona, gadżety wspomagające w walce(dron chyba był) i ten niesamowity klimat misji specjalnych. 

Odnośnik do komentarza

Future Soldier to chyba najlepszy TPS do coopa w jakiego gralem, takie akcje jakie tam mozna organizowac podczas skradania sie jakich jeszcze w zadnej innej grze nie bylo, malo ktora gra da ci satysfakcje jak 4 typa robi skoordynowany takedown na 4 wrogach a potem szybko rozprawia sie z innymi, rowniez po cichu, dla mnie gierka byla mocnym sztosem, czekam na Wildlands, ale mam nadzieje ze za bardzo formuly nie zmienia.

Odnośnik do komentarza
Gość _Be_

No ten FS nie był zły, szkoda tylko, że wygladał jak gra z samego początku tamtej generacji. Ciekawe jak ten Wildlands będzie wyglądał bo póki co same CGI pokazują (pierwszy pokaz oczywiscie też nie był na silniku gry bo po co).

Fanek nie, to będzie połączenie Far Cry'a z Ghost Reaconem singlowa gra z co-opem dla 4 osób no i też multi pvp. 

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Ta gra jest tak badziewna po oglądaniu gameplay na e3, że już nigdy nie popełnię błędu kupując gier od ubishitu vide The Division, co się okazało z grą to wiadomo. Pewnie większość będzie zaczerpnięte z tej gry właśnie, badziewie do badziewia jak to mawiał Wszywka.

Odnośnik do komentarza

Wyglada jak sequel Future Soldier, to ze sie lata z karabinkiem w trzeciej osobie to nie jest zapozyczenie z Division. Bedzie coop 4 osobowy, synchro takedowny z ziomkami, nie bedzie leveli na karabinkach, ciuszkow ze statami, nie wiem gdzie tutaj Division widac.

 

Polecam pograc w Future Soldier, swietny szpil, a tutaj szykuje sie fajny sequel.

Odnośnik do komentarza

a mi to wygląda troche na division na pustyni bez RPG

 

 

i o ile bym zlał tą gierke mowiąc "ubi wydaje szajsy" to jednak widze tu potencjał do fajnej gierki, division mi sie spodobało bardzo, tutaj widać że nie będzie RPGowego farmienia sprzętu i wrogów którzy przyjmują 20 magazynków na twarz, ale ogolna zabawa troche przypomina division, i może sie okazać całkiem fajna, bo jednak taka strzelana w co-opie to dobra zabawa

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Wygląda cholernie przeciętnie, wtórnie i nudno :/ Hype spadł do zera.

 

Mam dokładnie to samo - downgrade był konkret, sam gameplay jakiś bez polotu, ekipa bez jaj - bardziej jak jakieś "cool-gimbusy" niż konkretni twardziele, co w niejednej misji brali udział.

 

Tak czytam wypowiedź Bansaia powyżej i się nadziwić nie mogę, gdzie on tam widzi sequel Future Soldier - tamta część miała konkretny klimat, gameplay i ekipę - tutaj wygląda na kolejnego UBI-sandboxa - taki Far Cry z trzeciej osoby, w bardzo przeciętnej oprawie graficznej.

Odnośnik do komentarza

Grafike jeszcze bym im odpuscil, ale to strzelanie... jakie to jest kiepskie. Niby jak mamy rozbijac te kartele na kilka mozliwych sposobow jak tam wszytsko bedzie sie sprowadzalo do tego samego. Bazy wieja nuda, zreszta cale pustkowia pewnikiem beda wialy nuda. Bo niby co mozna na takich pustkowiach spotkac/ zobaczyc / zrobic?

Jak tego nie naszpikuja fabula bedzie panie bida.

Odnośnik do komentarza

nowy gameplay z angry joe

 

 

mam naprawde duże wrażenie że to "division z pojazdami na pustyni bez RPG i bez wrogów bullet-sponge"

przyznam że mnie to zaczyna ciekawić, bo o ile division w pewnym momencie nagle sie strasznie znudziło to jednak dało ze 200 godzin bardzo przyjemnej coopowej zabawy

niestety w end game zabrakło bardzo wielu rzeczy, w sumie w endgame praktycznie nic nie było na początku, tylko farmienie troche lepszego lootu na tych samych misjach albo bossach w DZ.

teraz widze że dodają content do end game, tak że nawet division chętnie wyjme z szafy

 

 

tutaj mamy wiele elementów bliźniaczo podobnych do division, glowna zmiana to pustynia zamiast miasta, pojazdy i szybko umierający wrogowie (co pewnie też oznacza znikomy rozwój postaci)

gameplay podobny do division mi sie podoba, pustynia budzi obawy, możliwość różnorodnego używania pojazdów mi sie podoba, myśle że to może być kolejna dobra gra do COOPa, oby tylko była jakaś różnorodność w misjach, bo gameplay daje spory potencjał na dobrą zabawe, byle by to nie wyglądało że 20 razy musiby wykonać dokłądnie to samo w troche innej lokacji

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.