Skocz do zawartości

Ghost Recon: Wildlands


SG1-ZIELU

Rekomendowane odpowiedzi

Bez polotu ta gra, kolejna wydmuszka po Division, która będzie może grywalna po roku patchy - czyli standard Ubisoftu, z For Honor zapowiada się tak samo.. Koncepcja rutynowa ale i tak fajna, lokacja miła dla oka, napyerdalanie się z kartelem było i ameryki (heh) nie odkryli, ale lepsze to niż GI.JOE walczący z arabem czy nazistowskim marsjaninem.

 

Jak dla mnie największym problemem tej gry jest kopia silnika Dywizji. Skoro model jazdy jest tak tragiczny, na pewno na to nie poszło dużo roboty. Fabuła w tych gierkach praktycznie nie istnieje, no to co oni robili? Gdyby mechanika rozgrywki przypominała Blacklista z elementami Ghost Reconów, grałoby się 10x przyjemniej - Division v2 w Bolivii natomiast to schematyczna pifpafka.

 

Jasne, można sobie latać dronem, skanować, skradać się(w prymitywny sposób), ale to było. Tej grze brakuje ZERO innowacji, zero nowego pomysłu. Wszystko to kopia innych "sandboxów" i szczelanek. Bez tych technicznych buboli może i można się było skusić, ale tak to nie widzę sensu.

Edytowane przez Homer S
Odnośnik do komentarza

Pograłem dziś trochę i na plus oczywiście grafika - jak na tak wielki i otwarty świat to naprawdę robi wrażenie, choć brak interakcji z błotem na drogach trochę doskwiera, skoro tyle pracy włożyli w jego eleganckie wymodelowanie :)

 

Sterowanie może być, animacja drewniana, bugi i glitche pomijam, bo to beta, choć pewnie do pełnej wersji przejdą, bo to UBI :)

 

Model jazdy tragiczny, czyli znów - UBI, helikopter spoko, pierdyliard znajdziek i powtarzalnych misji klepanych na jedną modłę.

W ekipie na pewno zabawa przednia, ale solo... nudy w ch... i kolejna wydmuszka z tej stajni (no chyba że ktoś szuka gierki do co-opa to wtedy spoko opcja).

 

Zdecydowanie brakuje mi świetnego singla, rodem z Ghost Recon Future Soldier - intrygująca historia, fajny, charakterny oddział i zapadające w pamięć misje.

Tutaj mamy mieszankę The Division, Far Cry 4 i Just Cause 3, tyle że z zerową fabułką, z masą pierdół do wykonania - dla ekipy fajne, ale samotny gracz wynudzi się okrutnie.

 

Zbyt wiele dobrych gier wychodzi w tym pierwszym kwartale, żeby chociaż rozważać zakup tego tytułu.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja tylko się zapytam, czym rożni się od bety zamkniętej ? Inne misje, czy to co było ?

 

W otwartej dodano kolejny region, a czym się różni wg mnie grafika jest lepsza poczynając od roślinności po efekt deszczu. Co do samej gry tak jak ktoś powiedział już z jednym znajomych gra zyskuje, samemu chyba nie chciałoby mi się grać.

Odnośnik do komentarza

do tych wszystkich co tak marudzą jak stare baby - graliście w zgranej ekipie czy sami albo z randomami? bo ze zgraną ekipą gra zyskuje +10 do dobrej zabawy

 

Na tej zasadzie każde (pipi) będzie fajne, a jeśli dorzucisz do tego procenty czy inne "dopalacze" to już w ogóle - best game ever.

 

No i zaznaczyłem, że z ekipą na pewno fajne, ale gdyby ktoś spodziewał się fajnego singla rodem z Future Soldier i tęsknił za takowym - to lipa i wydmuszka.

Odnośnik do komentarza

Moge tylko potwierdzic, ze to bardzo slabej jakosci gra dla takich typowych januszy, ktorzy swiadomie zbieraja sie w grupce aby grac w slaba gre. Cos jak granie bez sluchawek z wlaczonym telewizorem w tle. Jesli ktos ma wobec siebie jakiekolwiek wymagania odnosnie przyjemnosci z ciekawego gameplayu to w tej grze niestety tego nie znajdzie. To jest taka typowa, bezplciowa wydmuszka z ktorej calkowicie nic nie wynika. Division przy tym to jest krol MMO.

 

I mowie tutaj tylko o grze zespolowej a nie single player, jezeli kogos rajcuje bezmyslnej strzelanie to jeszcze bardziej bezmyslnego AI w bezmyslnie skopanej technicznie grze to wtedy rzeczywiscie, jakis yano moze sie tym jarac. Ale to tylko jak ktos ma niska samoocene.


Ta gra to po prostu szrot.

Odnośnik do komentarza

Czyli jak ktoś nie ma ogarniętych e-kolegów to może grę omijać szerokim łukiem. W sumie racja, betę wywaliłem po godzinie testów. Szkoda,  bo widac że chłopaki sie trochę przy grze urobili. Świat jest ogromny! 

Co do mechaniki, strzelanie ssie, model jazdy ssie, misje z tego co widziałem standardowe do bólu. Na plus, grafika i customizacja. 

No fajna to będzie gra, ale z SI czy randomami lepiej nie tykać. 

Edytowane przez .:marioo:.
Odnośnik do komentarza

jak czytam posty o "bezmyślnym strzelaniu" to mam wrażenie że są to bezmyślne posty :p

 

 

jak lubi bezmyśłnie strzelać i wszystko zabijać na pełnej (pipi)ie to rzeczywiście jest to kolejna randomowa strzelanka niczym just casue

 

ale jest też drugie podejście - skradankowe, wtedy gra przypomina znacząco MGS5 - czyli otwarty świat, bazy wrogów, zakradanie sie, eliminowanie itp.... tylko że w COOPie!!

tak, gameplayowo ja tą gre widze jako mgs5 w coopie. też mamy różne możliwości podejścia do misji, różne dodatkowe gadżety czy pojazdy, a do tego można koordynować akcje żeby kilka osób jednoczesnie wykonywało jakieś zadania by rozwiązać misje

samo skradanie sie jest mniej rozwinięte niż w mgs ale naprawde robienie tego w grupie nadal daje dużo frajdy , zresztą poczekajcie na nasze gameplaye

Odnośnik do komentarza

Moge tylko potwierdzic, ze to bardzo slabej jakosci gra dla takich typowych januszy, ktorzy swiadomie zbieraja sie w grupce aby grac w slaba gre. Cos jak granie bez sluchawek z wlaczonym telewizorem w tle. Jesli ktos ma wobec siebie jakiekolwiek wymagania odnosnie przyjemnosci z ciekawego gameplayu to w tej grze niestety tego nie znajdzie. To jest taka typowa, bezplciowa wydmuszka z ktorej calkowicie nic nie wynika. Division przy tym to jest krol MMO.

 

I mowie tutaj tylko o grze zespolowej a nie single player, jezeli kogos rajcuje bezmyslnej strzelanie to jeszcze bardziej bezmyslnego AI w bezmyslnie skopanej technicznie grze to wtedy rzeczywiscie, jakis yano moze sie tym jarac. Ale to tylko jak ktos ma niska samoocene.

Ta gra to po prostu szrot.

 

Sporo w tym prawdy, przedstawionej w typowo bisonowski sposób - dość brutalnie i ze sporą dozą przerysowania.

Ja bym tak ostro tego nie traktował, ta gra to takie "guilty pleasure", coś jak film sensacyjny klasy B, który oglądasz dla relaksu...

Nie zapominajmy, że gry od zawsze miały dawać fun (oczywiście niektóre miały dawać wyzwanie, niektóre głębsze doznania itp), a ta gra w odpowiedniej konfiguracji znajomych to robi i tyle. Nie każdy tytuł musi być arcydziełem elektronicznej rozrywki na miarę The Last of Us. Niektórzy oczekują tępej zabawy i to dostaną.

Mnie wczoraj na party zaprosił kumpel, a miałem grać w MGSV (akurat misja fabularna, dzieje się itp.). Zmieniłem plan, bo nie wyobrażam sobie, bym przez gadanie z ziomkiem przegapił jakiś tekst z gry, jakiś niuans fabuły itp. Odpaliłem betę Wildlands, kompletnie olałem scenki i wydumane odprawy, a później zwyczajnie bezmyślnie jeździłem do kolejnych znaczników i czasem się skradałem, częściej na Rambo... bezwiednie, automatycznie - taki to tytuł i takowe też są potrzebne na rynku :)

Odnośnik do komentarza

pare screenow

 

yano-panda i bansaj idzie do ministerstwa głupich kroków

28rnxgk.jpg

 

 

klimatyczna pogoda

148m0yd.jpg

 

 

przemyt nielegalnych imigrantów do europy

1grwm.jpg

 

 

fotka grupowa

b5jxaq.jpg

 

 

można nawet grać w pokemon GO na komorce i łapać poki z helikoptera

6oidkm.jpg

 

 

jeśłi grafa na tym screenie wydaje sie słaba to zobacznie na znacznik obok Xa - jestem 1.5km nad ziemią

23le1lf.jpg

 

 

lot widokowy

2a80thk.jpg

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

do tych wszystkich co tak marudzą jak stare baby - graliście w zgranej ekipie czy sami albo z randomami? bo ze zgraną ekipą gra zyskuje +10 do dobrej zabawy

 

 

Ja (pipi)e ile można używać tego bezsensownego argumentu. Pomińmy już sam fakt, że to gra robiona pod coopa, więc to oczywista oczywistość. "Zgrana ekipa" nie eliminuje technicznych buboli, dosyć przeciętnego gameplayu, skopanego modelu jazdy czy innych buboli. Można się ze znajomymi fajnie pobawić, pośmiać - wiem bo i ja tak miałem, ale tak można z każdym szrotem co ma coopa.

 

Co nie znaczy, że są tylko same minusy. Przyjemna i klimatyczna grafika a także tona broni zdecydowanie na plus, jednak przy braku żadnych nowych pomysłów robi się mocno przeciętny tytuł.

Odnośnik do komentarza

Nie no spoko. Gierka ogólnie przypomina mi stareńkie Mercenaries na PS2. Pamiętacie łapanie Koreańczyków? To w sumie podobne coś, tyle że ze wskazaniem na co-op.

Ach, chciałbym kolejną część, tak dobrą jak tamta. Albo chociaż w tej odświeżonej wersji z PS2. 

Odnośnik do komentarza

trailer season passa

 

przyznam że nie lubie jak firma przed premierą prezentuje takie detale DLC bo to jawnie pokazuje że mają już te rzeczy tylko je na chama wycieli żeby zebrać więcej kasy...

chuj im w kolano!

 

jednak z betą spędziłem ponad 20 godzin i w coopie bawiłem sie bardzo fajnie, a w becie były tylko 2 wycinki mapy z 21 , więc gra zapowiada sie na naprawde duży kawałek zabawy, i z dobrą ekipą będzie naprawde fajnie

 

i żaden bizon hejter co nie ma kolegów tego nie zmieni xD

Edytowane przez Yano
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

pograłem wczoraj ze 2h w pełną wersje i jestem zaskoczony ilością mniejszych lub wiekszych usprawnień względem bety która przecież była ledwie 2 tygodnie temu.

zarówno detale graficzne jak i zawartość została usprawiona

 

narazie za mało grałem żeby pisać coś wiecej ale powtarzam - do coopa naprawde przyjemna gra, a świat jest ogromny

Odnośnik do komentarza

potwierdzam, coop cudowny i ta w sumie tylko wtedy ma większy sens. boty niby ok się sprawują ale nic nie zastąpi dobrej ekipy. wczoraj pograliśmy jakieś 5h, trochę misji, trochę zwiedzania i zbieractwa. sama przyjemność a i co się naśmialiśmy to nasze. 

 

jedyne co wkurza to naprawdę debilna inteligencja npc. przechodząc przez drogę gra się praktycznie we froggera. kilka zgonów wczoraj było dzięki uprzejmości mieszkańców którzy jadą na pałę nie patrząc na nic. auto źle zaparkowane i kawałek zderzaka wystaje - stoją i tworzy się korek. przechodzimy przez drogę w środku dnia - boom, leżysz. w becie to samo było, szkoda że w tym temacie niczego nie zmienili. co mi jeszcze nie pasuje to dość porypane sterowanie helikopterem. 

Odnośnik do komentarza

To uczucie kiedy 1 region z 21 jest wiekszy niz cala afryka i afganistan w MGSie :obama:

Podoba mi sie tez podejscie do posterunkow/baz/fabryk/plantacji etc. w tej grze, co rusz to jakas inna miejscowka do infiltracji, a na hardzie jak cie zobacza to doslownie w minute robia ci z dupy jesien sredniowiecza.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...